Ваш IP: 34.204.181.19

Науково-методична тема шкільного методичного об’єднання учителів біології, хімії, географії:

"Творчий підхід до вивчення предметів природничого циклу як передумова формування аксіологічних цінностей"

Склад ШМО:

1. Монько Л.В.

2. Осніцька Н.О.

3. Рудьо О.В.

4. Карпець С.І.

5. Галело Т.М.

Атестація педагогічних працівників 2022-2023 н.р.

Портфоліо вчителя біології Рівненського ліцею № 26

Світлійшої Наталії Валентинівни переглянути

Методична тема школи

«Компетентентісно спрямована освіта – інноваційна домінанта розвитку сучасної школи»

Методична тема міського М.О.

«Удосконалення природничої освіти через створення інноваційного середовища для професійного розвитку педагога та формування компетентісного випускника навчального закладу»

Науково-методична проблема

1.Компетентісно спрямована освіта – шлях до перебудови з екстенсивної моделі предметно-зорієнттованого «знання» на інтенсивну модель формування життєвих компетентностей.

2.Компетентісний підхід як сучасна методологічна орієнтація у виховній діяльності.

Науково-методична тема ШМО :

« Підвищення рівня навчальної мотивації учнів – основа формування ключових та предметних компетентностей школярів»