^Нагору

320584
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
166
184
1134
320584

Ваш IP: 52.91.90.122
Сьогодні: 15-12-2018

Банери

Шкільна команда учнів Рівненського НВК № 26, які стали переможцями І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із базових дисциплін, братимуть участь у ІІ етапі з 14 листопада по 22 грудня 2017 року:

 

 а) з української  мови

- Лепська Ліна Олександрівна (7-А), вчитель Ящук С.О.;

- Пантюхова Марія Олександрівна (8-Б), вчитель Заруцька В.М.;

- Яцук Дарина Григорівна (9-А), вчитель Гожа А.А.;

- Лагода Костянтин Юрійович (10-А), вчитель Гелета В.Г.;

- Прончук Анастасія Володимирівна, (11-А), вчитель Пекунова О.Л.

б) з англійської мови

- Пантюхова Марія Олександрівна (8-Б), вчитель  Шандалюк І.М.;

- Яцук Дарина Григорівна (9-А), вчитель  Кучерява О.Я.;

- Малиновська Інна Валеріївна (10-А), вчитель  Лагода О.І.;

- Супронюк Наталія Геннадіївна (11-А), вчитель Лагода О.І.

в) з історії

- Лисий Віктор Іванович (8-Б), вчитель Патракова Л.В.;

- Кеча Юлія Олександрівна (9-А), вчитель Патракова Л.В.;

- Желязко Анастасія Валеріївна (10-А), вчитель Григорук О.М.;

- Мельничук Владислав Володимирович (11-Б), вчитель Григорук О.М.

г) з географії

- Ядчишина Дарія Романівна (8-В), вчитель  Рудьо О.В.;

- Ікавчук Анастасія Володимирівна (9-В), вчитель  Осніцька Н.О.;

- Желязко Анастасія Валеріївна (10-А), вчитель Рудьо О.В.

д) з біології

- Пантюхлва Марія Олександрівна (8-Б), вчитель  Монько Л.В.

- Яцук Дарина Григорівна (9-А), вчитель  Монько Л.В.

- Желязко Анастасія Валеріївна (10-А), вчитель Рудьо О.В.;

- Ющук Євген Тарасович   (11-А), вчитель Ркдьо О.В.

е) з хімії

- Лепська Ліна Олександрівна (7-А), вчитель Дубровик Т.Ю.;

- Бровчук Володимир Миколайович (8-А), вчитель Дубровик Т.Ю.;

- Ікавчук Анастасія Володимирівна (9-В), вчитель Дубровик Т.Ю.;

- Желязко Анастасія Валеріївна (10-А), вчитель Дубровик Т.Ю.;

- Ніколайчук Ілона Юріївна (11-А), вчитель Дубровик Т.Ю.

є) з фізики

- Тарасюк Богдан Валерійович (7-В), вчитель Неверковець Н.А.;

- Можейко Станіслав Максимович (7-В), вчитель Неверковець Н.А.;

- Лаба Артем Русланович (7-А), вчитель Неверковець Н.А.;

- Карпець Дмитро Олександрович (8-А), вчитель Карпець С.І.;

- Сайко Андрій Володимирович (9-Б), вчитель Неверковець Н.А.;

- Лагода Костянтин Юрійович 10-А), вчитель Карпець С.І.;

- Свінтозельський Володимир Ярославович (11-А), вчитель Неверковець Н.А..

ж) математики

- Семенович Олександр Романович (6-В), вчитель Баганець Л.М.;

- Можейко Станіслав Максимович (7-В), вчитель Лисюк Р.С.;

- Пончук Роман Андрійович (8-В), вчитель Коник Р.В.;

- Сайко Андрій Володимирович (8-Б), вчитель Кузьмук І.В.;

- Лагода Костянтин Юрійович (10-А), вчитель Баганець Л.М.;

- Свінтозельський Володимир Ярославович (11-А), вчитель Мотейко І.В.

з) з  астрономії

- Свінтозельський Володимир Ярославович (11-А), вчитель Неверковець Н.А.

и) з польської мови

- Андрійчук Анастасія Ярославівна (9-Б),  вчитель Прокопчук І.С.;

і) з економіки

- Свінтозельський Володимир Ярославович (11-А), вчитель Осніцька Н.О.

ї) з правознавства

- Колодна Катерина Ігорівна (9-А), вчитель Григорук О.М.;

- Бондарчук Віктор Олегович (10-А), вчитель Григорук О.М.

й) з інформаційних технологій

- Степанов Денис Андрійович  (8-В), вчитель Бондар І.А.;

- Сайко Андрій Володимирович  (9-Б), вчитель Удодік І.М.;

- Іордан Віталій Іванович (10-А), вчитель Бондар  І.А.;

- Головачук Валентин Олександрович  (11-Б), вчитель Бондар І.А.

к) з трудового навчання (технології)

- Ніколайчук Ілона Ігорівна (11-Б), вчитель Рабченюк О.Д.;

- Романюк Богдан Васильович (10-А), вчитель Ніколайчук В.В.

л) з інформатики

- Степанчук Сергій Тарасович  (9-А), вчитель Бондар І.А.;

- Свінтозельський Володимир Ярославович (11-А), вчитель Бондар І.А.

НВК №26 © 2014