Ваш IP: 100.24.12.23

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. У ІІ етапі взяли участь 37 учнів. Із них стали переможцями:

П’ять перемог здобув

Свінтозельський Володимир, учень 11-А класу, з інформатики (ІІ місце, вч. Бондар І.А.); з математики (ІІІ місце, вч. Мотейко І.В.); з фізики (І місце, вч. Неверковець Н.А.); з економіки (ІІІ місце, вч. Осніцька Н.О.); з астрономії (ІІ місце, вч.Неверковець).

Дві перемоги здобули

Яцук Дарина, учениця 5-А класу, з української мови та літератури (ІІ місце, вч. Гожа А.А.); з англійської мови (ІІ місце, Кучерява О.Я.).

Лагода Костянтин, учень 10-А класу, з математики (ІІ місце, вч. Баганець Л.М.); з фізики (ІІІ місце, вч. Карпець С.І.).

Одну перемогу здобули

Лепська Ліна, учениця 7-А класу, з української мови та літератури (ІІІ місце, вч. Ящук С.О.).

Семенович Олександр, учень 6-В класу, з математики (ІІІ місце, вч. Баганець Л.М.).

Можейко Станіслав, учень 7-В класу, з математики (ІІ місце, вч. Лисюк Р.С.).

Тарасюк Богдан, учень 7-В класу, з фізики (ІІ місце, вч. Неверковець Н.А.).

Пантюхова Марія, учениця 8-Б класу, з англійської мови (ІІ місце, вч. Шандалюк І.М.).

Ікавчук Анастасія, учениця 9-В класу, з географії (ІІ місце, вч. Осніцька Н.О.).

Сайко Андрій, учень 9-Б класу, з фізики (ІІ місце, вч. Неверковець Н.А.).

Кеча Юлія, учениця 9-А класу, з історії (ІІІ місце, вч. Патракова Л.В.).

Колодна Катерина, учениця 9-А класу, з правознавства (ІІІ місце, вч. Григорук О.М.).

Жилязко Анастасія, учениця 10-А класу, з історії (ІІІ місце, вч. Григорук О.М.).