Ваш IP: 54.224.118.247
Сьогодні: 16-10-2018

Розпочався другий тиждень роботи мовного загону «FriendlyRainbow» традиційно: лінійкою, гімнастикою, інструктажем, ознайомленням з путівкою дня та сніданком.

На занятті з музики ми повторили девіз та пісню нашого загону. Також вихованці познайомилися з різноманіттям музичних інструментів та співали пісні англійською мовою. Сьогодні нам ласкаво відчинила двері Рівненська обласна філармонія, де дітлахи переглянули виставу «Пан Коцький» та насолоджувалися неперевершеною грою акторів, яскравими національними костюмами. Щиро дякуємо колективу філармонії за надану можливість.

В другу половину дня на занятті «Handicrafts»дітлахи із задоволенням виконували власні мистецькі шедеври. Малюнок долоньками – просте і творче заняття, яке до вподоби кожному. Для того щоб створити свій шедевр використовували папір, фарби, долоньки та спільну фантазія.

НВК №26 © 2014