320643
320643

Ваш IP: 52.91.90.122
Сьогодні: 15-12-2018

Кожен день у таборі – це щось нове, цікаве та захоплююче, це те, чого з нетерпінням та цікавістю очікують дітлахи.

Ранок розпочався із фізичних вправ, які допомогли розігнати дрімоту та млявість, а також підготувати дітлахів до денного пильнування.

Сьогодні, наш загін став учасником цікавої, інтелектуальної, командно-рольової гри «Мафія» від тренінгової компанії SavvyNation. Всі учасники були залучені в процес та були головними дійовими особами цієї гри.

По завершенні гри ми приступили до виготовлення стіннівки на занятті з Handicrafts. Сьогоднішній день присвячений темі «Україна». Саме тому, ми оформили стіннівку на жовто блакитному фоні у вигляді віночка, сплетеного з квітів і трав з яскравими стрічками, оскільки саме вінок – це один з найдревніших символів нашого народу.

В другу половину дня вихованці нашого загону прийняли участь у пісенному конкурсі табору, в якому зайняли 2 місце, а також переглянули мультфільм «Микита Кожум’яка».

НВК №26 © 2014