^Нагору

390511
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
100
94
564
390511

Ваш IP: 18.208.159.25
Сьогодні: 17-10-2019

Банери

     Інтелектуальний потенціал суспільства багато в чому визначається виявленням обдарованих дітей та роботою з ними. 7 грудня 2018 року на базі НВК №26 з метою узагальнення та обміну педагогічним досвідом при роботі з обдарованими дітьми як одного з пріоритетних напрямків державної політики, було проведено методичний семінар.

f2

 

     Вчитель фізики НВК №26 Неверковець Наталія Анатоліївна у своєму виступі розкрила поняття «обдарованість», зупинилася на різноманітності форм, методів, прийомів та технологій організації роботи з обдарованими дітьми. Цей пласт педагогічної діяльності вимагає від учителя особистісного зростання, хороших, постійно оновлюваних знань в області психології обдарованих і їх навчання, а також тісної співпраці з психологами, іншими вчителями, адміністрацією і обов'язково з батьками. Наталія Анатоліївна ознайомила колег міста із основними напрямки щодо створення оптимальних умов для розвитку обдарованих дітей, рекомендаціями для батьків обдарованих дітей та вчителів, які працюють з обдарованими дітьми; запропонувала модель обдарованої дитини і модель вчителя, який працює з обдарованими дітьми.

     Підводячи підсумки, учасники семінару відзначили його актуальність, змістовність та можливість практичного використання отриманої в ході семінару інформації.

f1

НВК №26 © 2019