Колір — це невіддільна частина життя людини із самого народження. Сила кольору значно впливає на життя людини та його мислення, розвиваючи в нього уяву і смакові переваги.

В умовах сучасного міста досить рідко вдається зустріти на своєму шляху небесну доріжку. Фіолетовий самий складний колір у веселці. Тому наш веселковий тиждень закінчився цим кольором.

Люди, які віддають перевагу фіолетовому кольору, здатні повністю віддаватися своїм почуттям. Саме у цей день в учнів 1-4 класів відбулося дефіле театральних образів «Мій улюблений герой» а школярі 6-х відвідали мистецьку годину «Театр – життя, актори в ньому – люди».

Пам’ятайте – кожний колір має своє особливе значення і вплив на життя людини. Тож давайте будемо вірити в радість і красу, подаровану самою природою — у веселку. Якщо вам пощастило спостерігати це дивовижне видовище, порадійте йому від щирого серця і вдосталь намилуйтеся.

Додайте в своє життя яскравих і незвичайних фарб. Можливо, це принесе вам удачу!

IMG-1