Велика і прекрасна наша Земля. Змінюється, вічно оновлюється вона. Погляньте навколо: ласкаво світить сонечко, від його теплого поцілунку розкриваються пелюстки перших квітів, весняний вітерець грайливо пестить ніжні коси берізки і плакучої верби, в голубому небі пропливають легенькі хмарки, а довкола щасливим співом заливаються птахи.

IMG-2

Весну  зустрічали  радісно  і  пишно,  з  піснями,  танцями, іграми.  Наша Україна багата на звичаї і традиції. Починаючи з дня Явдохи – це 14 березня – діти ходили по дворах: славили прихід весни, співали закличні веснянки, вели таночки.

Цього року учні перших класів взяли активну участь у конкурсі веснянок, де діти не лише дізналися про веснянки, але й самостійно спробували відтворити їх. А переможцем став учнівський колектив 1-А класу.

IMG-1

Усі пори року прекрасні, та весна нікого не залишає байдужим.