1 квітня – Міжнародний день птахів та з 21 березня по старому звичаю починається місяць птахів. Весну за уявленням наших предків приносили на крилах птахи.

Пташки – наші найменші друзі і невід’ємна часточка природи. Вони прикрашають діброви і сади, тішать нас своїм чарівним співом.

IMG-4

З метою виховувати в дітей дбайливе ставлення до природи, розширювати знання про птахів, їх значення у житті людини, розвивати спостережливість, інтерес до навколишнього світу ми присвятили цілий тиждень нашим маленьким друзям.

Учні розвішували на деревах пташині будиночки, влаштовували їдальні для милих гостей. У дітей 2-х класів відбувся конкурс-інсценізація «До нас летять птахи», школярі 3-х класів створювали колаж «Перелітні птахи літають ключем» та учні 4-х класів виготовляли і захищали лепбуки «Чому навесні перелітні птахи повертаються назад?»

Ніколи не руйнуйте гнізд – і спів птахів буде звеселяти вас завжди. Охороняйте і дбайливо ставтесь до братів наших менших! І пам’ятайте: найдорожча для пташки – воля.

IMG-1

IMG-2