Ваш IP: 34.204.183.113
Сьогодні: 24-02-2020

З метою формування в учнів поваги до творчих надбань українського народного мистецтва, розкриття значення гумору в становленні культурної особистості, виховування почуттів національної гордості, усвідомлення своєї приналежності до народу, що має величезний творчий скарб, в якому відбилися його традиції і характер; розвивати в учнів почуття гумору, комунікативні навички спілкування, вміння коректно жартувати і розуміти жарти учнівське самоврядування організувало для школярів 5-11 класів конкурс гуморесок «Жменька сміху всім на втіху».

IMG-2

З давніх-давен славиться український народ своїм гострим словом. Українці обдаровані незрівняним гумором, який визначається невичерпністю веселого та дотепного, що переливається всіма відтінками сміху, відсвічує легкою і добродушною посмішкою, виграє лукавим жартом, дошкуляє гострою колючою сатирою, або бринить гірким сміхом крізь сльози.

Смійтеся на здоров’я!

IMG-1