18 квітня учні 2 – А та 2 – Б класів відвідали місто Острог – один із провідних центрів української культури та науки.

Екскурсія Державним історико – культурним заповідником розпочалася перед оборонною вежею, яка є частиною ансамблю Острозького замку. Кам’яні стіни, дерев’яні сходи, ґратований колодязь – ми ніби побували в іншому світі. В залах замку розміщено музей і тут діти побачили колекції живопису, народного промислу, зброї, кераміки, меблів.

f1

Наступним пунктом призначення був Музей книги, який теж розміщений в історичній споруді. Діти із великим захопленням розглядали експонати та слухали розповідь екскурсоводів.

А далі була Острозька академія, яка була заснована ще у 1576 році князем Костянтином Острозьким. Далі діти відвідали підземелля академії та храм преподобного Федора Острозького.

Післяобідня пора розпочалася молитвою у Свято – Троїцькому чоловічому монастирі.

…Переповнені нових емоцій та незабутніх вражень учні та їх батьки поверталися додому.

На зворотному шляху заїхали у с. Гільча, на джерело святого Миколая, щоб напитися цілющої водички.

Отож, подорож вдалася.

Всі відчували втому, але радість і плани на майбутню подорож переповнювали від гарно проведеного дня…

f2

f3