Ваш IP: 34.239.151.158
Сьогодні: 25-02-2020

Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України.

Мільйонам людей назавжди врізався в пам’ять біль Другої Світової війни. Червоним лиховісним полум'ям кривавого терору увірвався він до мирних осель.

Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

IMG 02

У цей день для учнів 5-11 класів відбулася вахта пам'яті «Вічний вогонь вимагає мируі щастя живим». Діти розповідали про своїх рідних, які брали участь у цій війні.

Метою  даного заходу буловиховування мужністі, почуття патріотизму,  любові до Батьківщини, до історії свого народу, ознайомити учнів з подіями Другої світової війни в Україні та на території   нашого краю; показати героїзм народу в боротьбі з ворогом.

8 Травня - день пам'яті та примирення. Вклонімося усім полеглим, схилимо голови в журбі й задумі. Покладімо квіти до могил, в молитві пом'янімо всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни.

IMG 01