17 квітня учні 2 – Г та 2 – В класів  разом з батькамита класними керівниками вирішили відвідати замок, що відноситься до одного з семи найкрасивіших замків України – Луцький, або як його ще називають – замок князя Любарта.
     Цікавий маршрут, історичні експозиції, незвичайна архітектура міста доставили справжню радість дітям.
    Музей друкарства складається з декількох кімнат. Найцікавіший експонат – це старовинний друкарський верстат. Решта – це різні види книг, надрукованих в той чи інший час.
    Піднявшись по сходах в башту, ми потрапляємо в музей дзвонів. Він розміщений в двох рівнях, де виставлені різні експонати.
     Відвідавши Волинський музей українського війська та військової техніки ми побачили на живу всю цікавість не тільки хлопчаків, а й дівчат до військової техніки: літаків, танків, ЗСУ. Все можна було відчути на дотик, покрутити, сісти за штурвал літака, за кермо військового тягача. В кабінах літаків можна посидіти і відчути себе пілотом..
     На зворотному шляху ми не змогли не відвідати ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів – Тунель кохання.
     З гарним настроєм всі вирушили додому. Луцьк, ми ще повернемось!