З давніх давен вишита сорочка вважається оберегом. Є символом краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові.

У третій четвер травня українці традиційно святкують День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишиту сорочку.

IMG 03

Щороку до святкування долучаються знамениті зірки, поети, громадські діячі та всі хто любить Україну всім серцем. Учні та вчителі теж залюбки приєдналися до святкування. З усмішками на обличчях, піднесено-патріотичним настроєм та запальним танцем, від наймолодших школярів, розпочався святковий день.

Для учнів 5-11 класів відбулося дефіле. Під запальні українські пісні кожний клас демонстрував своє гарне, святкове вбрання.

Дівчата з учнівського самоврядування організували флешмоб, який створив таку хвилю емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля,  а справжнє цунамі вишиванок за участю всіх учнів школи!

Основною метою заходів було збереження українських цінностей та їх популяризація серед учнів та населення загалом.

IMG 01

IMG 02