Ваш IP: 34.238.190.122
Сьогодні: 06-06-2020

Промайнув іще один навчальний рік. Після важкого навчання дітлахи мають змогу трішки відпочити та провести цей відпочинок з користю для себе.

FriendlyRainbow – мовний загін, який об’єднав діток, які хочуть підвищити рівень володіння іноземною мовою, удосконалити усне мовлення, поєднати навчання із захоплюючим відпочинком і просто весело провести свій час. А також вчителів, які хочуть підвищити мотивацію учнів для подальшого вивчення іноземної мови та вдосконалення вже набутих знань.

Ну що ж, розпочали… Перший день загону, вже традиційно, є організаційний. Для початку ми провели невеличку гру – знайомство. Діти представили себе, розповіли про свої уподобання. Все це було зроблено в ігровій формі. Після знайомства, ми вирішили трішки пригадати вивчений лексичний матеріал та попрацювати з кросвордами. Вихованці нашого загону з задоволенням вивчили девіз загону, пісню загону та працювали над створенням емблем.

Завершився перший день у таборі переглядом мультфільму.