^Нагору

478093
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
145
257
1631
478093

Ваш IP: 34.238.190.122
Сьогодні: 06-06-2020

Банери

Перший день другого тижня перебування у пришкільному таборі був присвячений природі. Вихованці нашого загону після сніданку відправилися в космічну мандрівку відвідавши планетарій. Це незвичайний театр, акторами в якому виступають Сонце, зірки, планети, галактики, комети. Після перегляду зоряного шоу ми, з новими емоціями та знаннями відправилися на заняття з медицини, на якому продовжили розпочату на минулому тижні бесіду про здоровий спосіб життя. Виховані пригадали лексику з теми Foodв ігровій формі, складали коротенькі висловлювання про улюблену здорову їжу. Підсумком нашої бесіди стало виготовлення тарілочок “Healthykids plate”.     

f5

 

 

 Далі ми долучилися до загальнотабірного конкурсу та виготовили проект «Я люблю ліс». Кожен вихованець нашого загону був залучений до виготовлення проекту і з великою цікавістю виконував свої завдання.

В другій половині дня, пообідавши, діти малювали природу на асфальті водою. Кожен учасник мав змогу внести свій клаптик роботи, доповнивши вже намальовані, у малюнок нашого загону. Робота з водою викликала велике захоплення дітей, особливо у такий спекотний день.

І на завершення, ми відправилися на заняття з драми, на якому вихованці мали змогу поставити невеличкі кумедні сценки англійською мовою і весело провести завершальні хвилини нашого дня.  

 

 

 

 

 

НВК №26 © 2019