Ваш IP: 18.208.159.25
Сьогодні: 17-10-2019

В теплу пору разом із яскравим сонечком що може бути кращим за подорож? А якщо це подорож за скарбами? А якщо завдання від самого Джека Горобця?!

Сьогодні в НВК№26 День піратів. Педагоги запропонували цікавий квест для дітей мовного табору для того, щоб збільшити їхню активність, розважити і просто додати яскравих фарб в їхнє життя, адже потрібно було знайти справжній скарб.

7.1

Отже, перевдягнувшись у піратів, 15 шукачів пригод пройшли випробовування на кмітливість, швидкість, словниковий запас та граматичні вміння. Діти відвідали станції “BonesofMr. Johnes”, “IslandofFear”,”HarbourofHope” , “PubofDeadRat”, “ValleyofWinds”, “JungleofWildMonkeys”, “BlackPearl”, де потрібно було виконати різноманітні лексико-граматичні завдання, щоб заробити підказку, за допомогою якої можна знайти головний скарб – свій солодкий подарунок.

Після квесту настав час для перевірки фізичної витривалості – спортивні ігри на шкільному подвір’ї.

По обіді на заняттях з музики таборята розучували пісню загону та танцювали. Найактивніші отримали додаткові призи.

День був насиченим та веселим. Задоволені своїми результатами, веселі та щасливі, діти відправилися додому.

7.2

7.3