Ваш IP: 34.238.190.122
Сьогодні: 06-06-2020

Сьогоднішні день у нашому загоні, та й в таборі вцілому пройшов під назвою «День Квітів». Після сніданку вихованці нашого загону відправилися на перегляд вистави театру «Сонях». Це молодий, творчий колектив, який зарядив своєю енергією наших дітлахів на цілий день. Після перегляду вистави, ми відправилися на заняття Music. На занятті ми з цікавістю підійшли до вивчення пісні HockeyPokeyта вивчили рухи до даної пісні.

f2

Далі наші виховані долучилися до створення проекту «Квіткова фантазія». Це цікаве заняття, яке допомагає дітям розслабитися і проявити свій творчий потенціал. Продемонструвавши свої творчі роботи дітлахи вийшли на прогулянку на подвір’ї школи.

На жаль, погода не зовсім сприяла нам провести більше часу на свіжому повітрі і дітлахам було запропоновано переглянути мультфільм Cinderella.

По обіді ми провели заняття з Medicine, на якому діти познайомилися з новим матеріалом та розгадували різноманітні пазли та кросворди.

На завершення сьогоднішнього дня, дітлахи мали потанцювати на табірній дискотеці.

f1

f3