^Нагору

552407
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
519
2031
3242
552407

Ваш IP: 3.239.233.139
Сьогодні: 15-01-2021

Банери

Кожен рік, коли надходить травень, відчуваємо неймовірне хвилювання. Наближається час розлуки з випускниками, з дітьми, які стали як рідні. Хвилюємося за кожного з них, а особливо тепер. Цей випуск вирізняється тим, що він зібрав енергійних, розумних, талановитих, сучасних, відповідальних учнів і палких ентузіастів. У кожного з цих випускників були свої мрії щодо того, як відсвяткувати випускний: одні планували побачити Європу, а інші мріяли станцювати шкільний вальс.

 

 

11-Б клас… Вперше відкрито технологічний профіль, у якому навчається 16 учнів, класним керівником якого є учитель фізики Невірковець Наталія Анатоліївна.

 

Серед випускників, які обрали кулінарну справу є спортсмени: футболісти (Герасимович Антон, Сощук Михайло, Губенко Дмитро), Тишкун Микита - боксер, призерка України з дзюдо Кондрашина Надія, Шелейко Діана та Поліщук Катерина - волейболістки.

 

Якщо сказати тільки те, що вони гарні, талановиті, то, на мою думку, це нічого не сказати про них. Кожен проявив себе у різних сферах шкільного життя: хто в спорті, хто в поезії, хто у жартах.

 

Шкода, що стіни нашої школи лишають випускники філологічного 11-А класу. Класний керівник Кучерява Олена Ярославівна зростила 22 особистості.

 

Яцук Дарина – щорічна призерка Всеукраїнських олімпіад з української та з англійської мови, переможниця обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН з біології, Колодна Катерина та Ікавчук Анастасія стали переможцями обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН, Колодна Катерина, Ікавчук Анастасія, Дмитрієва Анастасія, Кеча Юлія, Яцук Дарина - переможці Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (І місце в Україні), Ікавчук Анастасія - переможниця міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої» (номінація «Історія та державотворення»), разом з Чигировською Веронікою стали переможцями обласного етапу фоторобіт «Моя Україна», Гончарук Анстасія – переможець міського етапу МАН, Штреймікіс Катерина та Гресь Дарина, талановиті випускниці, котрі своїми віршами розбудила душі багатьох читачів, переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої» (література), Буковська Ірина, яку з малих літ пам’ятаємо як найкращу артистку школи.

 

Степанчук Сергій – переможець обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

 

Жовтанюк Максим - футболіст, капітан шкільної команди з футболу

 

Звісно, під час навчання ми надали їм багато знань, але навіть не це головне. Учень – то не чаша, яку можна наповнити певним, хай і дуже корисним вмістом, це – смолоскип, який треба запалити, аби він своїм сяйвом вказував дорогу собі та всім, хто поруч. Бачачи, як світяться їхні очі, сподіваємось, що нам, педагогам, це вдалося.

 

Перший рік навчання у ВУЗі – важливий період. Це радість нового, і сум за минулим. Хочеться одночасно зберегти тепло стосунків зі шкільними друзями й створити нове дружнє оточення. Треба працювати, щоб показати себе у новому закладі, а спогади линуть у школу. Тому, бажаємо ВАМадаптуватися до нових умов навчання і зрозуміти, у чому переваги, а в чому й труднощі, і чому вищий навчальний заклад не схожий на школу. І пам’ятайте проте, що Ви у нас  найкращі діти на світі! Усіх дуже любимо і чекаємо! 

 

                                                                                 Ваші педагоги