^Нагору

774109
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
196
494
1137
774109

Ваш IP: 3.238.72.180
Сьогодні: 08-12-2022

Банери

RSS новини

     Українська хустка-традиційна прикраса для жінок та дівчат.Вона слугує не лише аксесуаром,а й оберегом.Може бути різних кольорів та з різними орнаментами.

     Учениці 7-Г класу теж вирішили долучитися до святкування цієї події та зробили красиві світлини з барвистими хустками-берегинями!
IMG 20221207 110832

Детальніше...

     6 грудня українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, відваги та впевненості, свято сталевих людей, які боронять нашу державу від ворогів, бережуть наш спокій!
     Учні 8-Б класу теж виразили свою повагу та вдячність нашим захисникам. Діти створили вітальний плакат співпраці "Справжні герої - ЗСУ", де написали слова вдячності.
     Школярі розуміють, що збройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.
IMG 20221206 100814

Детальніше...

     Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими, який вперше відзначався у 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.
     Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблеми соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу, підвищити обізнаність молоді про ВІЛ-інфекцію/СНІД.
     Ось і учні 8-Б класу долучилися до заходів, що відбувалися в цей день. Школярі прикріпили до одягу червону стрічку, яка символізує солідарність з людьми, що борються зі СНІДом. Всі разом ми переглянули презентацію, за допомогою якої визначили "Міфи та факти про СНІД". А найбільше дітям запам'яталася навчальна гра - доміНУШка "Молодь проти СНІДу", виконуючи завдання якої ми дізналися багато корисної інформації про профілактику та попередження поширення СНІДу.
IMG 20221206 094332

Детальніше...

     Під такою назвою в Рівненському ліцеї #26 відбулася акція, яку влаштували учні та батьки 5-А класу. Діти ретельно готувалися, щоб привітати з Днем ЗСУ поранених бійців, які наразі лікуються в Рівненському військовому госпіталі. Разом з батьками випікали смаколики, збирали подарункові бокси з різними сюрпризами для захисників. Окрім цього, школярі виготовили власноруч обереги та листівки для солдатів. 
     Ми віримо, що наше тепло, наші емоцій стануть справжньою підтримкою для янголів у формі ЗСУ.
IMG-6e6709dfb0b42553a0fd7a0fe057ecf9-V

Детальніше...

     Стрімко наблизилася зима, з кожним днем стає все холодніше. Особливо холодно в окопах на передовій. От учні 9-х класів Рівненського ліцею 26 на уроках трудового навчання вирішили сплести килимки для наших воїнів, щоб було тепленько сидіти в бліндажі, накривати каземати, підстелити під спальники. 

     Наші учні все роблять для того, аби зробити службу наших українських військових комфортніше, вкладаючи частинку свого тепла. 
     Разом др Перемоги! 
     Слава ЗСУ! 
IMG 20221206 111002

Детальніше...

     Щорічно 6 грудня відзначається день Збройних сил України.Це святкова подія для нашої держави.Кожного дня хоробрі воїни захищають нас від запеклих ворогів.

     На честь цього учні 7-Г класу вирішили намалювати листівки з малюнками та привітаннями.

     Ми дуже вдячні нашим захисникам та захисницям! Дякуємо Вам! Слава Україні! Героям Слава!

IMG 20221206 120951

Детальніше...

     1 грудня в стінах Рівненського ліцею #26 відбулася зустріч учнів 10-11 класів зі студентами Національного університету "Острозька академія". Старшокласники переглянули презентацію про навчальний заклад, дізнались про історію створення академії та традиції, які в ній існують. Студенти відповідали на запитання, які цікавили майбутніх випускників ліцею. Сподіваємося, що в наступному році серед студентів Острозької академії будуть випускники нашого навчального закладу.
IMG-e19c330bdc4f4e971bdaf12ec99a59b3-V

Детальніше...

     Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з різних причин не може повністю забезпечувати себе, доглядати за собою.

     До цього дня у 5-В класі була проведена бесіда ''Ми - різні, але ми - рівні''. Ми разом з'ясували, хто ж такі люди з особливими потребами, переглянули відео про таких відомих людей та їхні досягнення. Учні самі побували у ролі людей з обмеженими можливостями, намагаючись намалювати малюнок із зав'язаними очима і руками. Це було складно, але з допомогою однокласників вони впорались із завданням. На завершення діти написали на паперових сердечках, як можна допомогти дитині на інвалідному візку.

     Пам'ятайте, що ви можете підтримати таку людину одним теплим словом і маленькою доброю справою!

0-02-05-fc87e1017e893620c20d02eec17f14adef3a639bdfc8770d7b6f5f24657b359a 4f5c59396730d4fc

Детальніше...

Чужа душа – то, кажуть, темний ліс.

А я кажу: не кожна, ой не кожна!

Чужа душа – то тихе море сліз.

Плювати в неї – гріх тяжкий, не можна.

Л.Костенко

     Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля». Мета - привернення уваги до проблем подолання насилля у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, булінгу серед дітей …

     Учні 11 – Б кл. долучилися до акції, створили відеоролики «Стоп Булінг!»

     Усі люди різні. Та всі вони однакові в тому, що потребують любові, спілкування, поваги. Але ні у кого немає права цькувати, глузувати, ображати, принижувати, залякувати іншу людину.

 

 

 

     30-го листопада в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» до учнів 8-Б класу завітали представники Парламенту дітей міста Рівного.
     За словами спікерів дуже важливо мати розуміння того, як протидіяти цьому негативному явищу та як себе захистити. Парламентарі ознайомили учнів з нормативно-правовою базою по протидії насильству та службами до яких можна звернутись в разі, якщо хтось стане жертвою насильства.

IMG 20221202 141353 439

Детальніше...

     Учні 9-Б класу долучилися до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". В сучасному світі проблеми жорстокості та війни, мабуть, мають найбільшу актуальність, особливо для нашої держави. З метою поширення ідей миру, добра та розуміння, а також боротьби із насиллям, учні створили відеоролик "Світ без насильства", аби залучити до акції якомога більше людей і закликати боротись із цими проблемами. Ми засуджуємо насильство і прагнемо кращого життя для нас та щасливого майбутнього для наступних поколінь!

 

 

 

     Жити в сучасному світі і не знати правил дорожнього руху неможливо. У рамках тижня безпеки дорожнього руху учні 11-Б класу провели заняття–практикум «Я- пішохід. Поведінка і перша допомога при ДТП». Пригадали правила дорожнього руху. Говорили про небезпеки, які можуть очікувати нас у повсякденному житті в разі їх недотримання, про те, як правильно надати допомогу потерпілим в ДТП.

     Життя людини – найбільша цінність. А безпека на дорозі – це безпека життя. Щоб зберегти життя, уникнути небезпечних ситуацій на дорозі, слід завжди пам’ятати й дотримуватися правил дорожнього руху.

0-02-05-f6bc7206f4c4e24f9001784b5da0f4eed7b6fa411eae1aa9a6e15c7ff9052526 c44ef521da9278bd

Детальніше...

     З метою підвищення обізнаності громадськості щодо проблеми сексуального насильства над дітьми, виявлення випадків насильства, їх попередження та надання допомоги дітям, які постраждали від сексуального насильства, було розроблено та розповсюджено серед здобувачів освіти, пам'ятку "Я можу себе захистити". В даній пам'ятці міститься інформація про алгоритм дій аби зменшити ризик сексуального насилля, передбачити небезпечні ситуації, уникати їх, а також контактна інформація служб допомоги.
 

     Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Шкільний булінг — явище системне й комплексне. Важливо обговорювати негативну сторону даного явища та значну увагу приділяти питанням протидії булінгу. З метою виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навиків відповідальної та безпечної поведінки зі здобувачами освіти 6-Г класу була проведена година запитань та відповідей «Stop Bullying» Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Під час спілкування діти розповідали як вони розуміють поняття «булінг», які бувають види та прояви булінгу, висловлювали свої думки та судження щодо того, як уникнути конфліктних ситуацій, наголошували на тому, що тільки взаємоповага та толерантне ставлення один до одного допоможе уникнути булінгу серед дітей.

 

 


 

 

     На виконання листа МОН № 4/3250-22 від 10.11.2022 року, відповідно до листа МОН № 1/6885-22 від 22.06.2022 року «Щодо запобігання та протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією російської федерації на території України», з метою підвищення обізнаності громадськості щодо проблеми сексуального насильства над дітьми, виявлення випадків насильства, їх попередження та допомоги дітям, які постраждали від сексуального насильства, сприяння відкритій дискусії про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, недопущення стигматизації жертв і надання їм допомоги з 17 по 30 листопада в Рівненському ліцеї №26 було проведено інформаційно – просвітницькі заходи з питань запобігання та протидії щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Детальніше...

     В усіх присутній сирах перед новим і невідомим, а особливо коли ти підліток і опиняєшся новеньким у класі …..
     Ми за школу доброзичливого ставлення та щасливого дитинства
     6 Б клас

 

 

 

 

     Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я. 

     Цьогоріч в Україні гасло боротьби зі СНІДом звучатиме так:"Війна і ВІЛ- виклики часу. Давайте перемагати разом! "
     Червона стрічка, яку учні 7-Г класу Рівненського ліцею номер 26 прикололи до грудей - це символ боротьби з ВІЛ/СНІД, яка була запропонована американським художником Франком Муром у 1991 році. 
      Дітям в доступній формі, наскільки це можливо, донесена інформація про СНІД, чи буває СНІД у дітей, як можна зрозуміти, що у людини ВІЛ. Ми повинні доносити цю інформацію до своїх дітей, щоб запобігти цій хворобі. 
IMG 20221201 140232

Детальніше...

     В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" учні 8-Б класу підготували соціальну рекламу "Я проти насилля! А ти?". Діти акцентували увагу на тому, що вони хочуть тепла, миру, розуміння, добра, а не насилля. Вони мають право на щасливе дитинство в мирній країні. Школярі засуджують насилля у всіх його проявах і закликають усіх шанувати права людини, бути максимально толерантними!
 

     До дня Гідності та Свободи, 21 листопада, у 6-А класі відбувся виховний захід " Сходинки Пам'яті до Дня Гідності та Свободи".

     Діти з особливим трепетом у душі пройнялися патріотизмом і бажанням стати гідними громадянами України. Виконуючи різні вправи, дійшли висновку, що таке Гідність та Свобода, декламували вірші про рідну Україну, згадали та вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв України!

     Є нація! Хай знають всі у світі

     Ми є! Народ піднявся із колін!

     І переможно сонце правди світить

     Співає гордо наш Державний Гімн!

зображення viber 2022-11-30 15-14-09-477

Детальніше...

НВК №26 © 2022