^Нагору

645345
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
23
193
474
645345

Ваш IP: 54.165.57.161
Сьогодні: 01-12-2021

Банери

RSS новини

     Історія нашої держави має сторінки, які дуже боляче згадувати, але які неможливо забути. Однією із них є сторінка про голодомор української нації...
     Про це написано безліч романів, поезій, пісень, знято не один фільм. Проте величезний обсяг фактів і доказів усе одно не дає людському серцю відповіді на просте питання: "За що?"
     Учні 7-Б класу теж шукали відповіді на запитання про голодомор 1932-1933 років. Ми переглянули презентацію про історичні події тих часів, обговорили їх. Діти створили карту пам'яті, до якої прикріпили свічки зі своїми роздумами щодо трагічних подій голодомору. До сліз розчулив школярів відеокліп "Свіча" Оксани Білозір та мультфільм "Голодний дух".
     Діти підсумували, що ті жахливі події ми маємо завжди пам‘ятати та зробити все, аби вони ніколи не повторилися…
     Тому, сьогодні весь світ молиться за невинних жертв цього страшного злочину. А ввечері кожна сім‘я запалила у своїх вікнах свічки пам‘яті. Тож нехай вони зігріють своїм теплом душі загиблих. Вічна їм пам’ять.
 
IMG-9d6f02b21bd4f30cf85b9cd45e03b830-V

Детальніше...

     27 листопада — День пам’яті жертв Голодомору. В Україні та в усьому світі сьогодні люди традиційно запалять свічки у вікнах — на знак пам’яті та пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок геноциду.  Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей. Вчора   під час уроків пам’яті школярі та вчителі НВК 26 обговорювали, які якості допомогли людям вижити у ті страшні часи Голодомору.

     Члени учнівського самоврядування - Татарчук Юліанна 8-В клас, Ткачук Денис 9-Б клас, Ковалик Наталка 9-В клас, підготували вірші та всі разом пом‘янули загиблих хвилиною мовчання. 

image 50424065

Детальніше...

Пекельні цифри та слова

У серце б'ють, неначе молот,
Немов проклятий оживе
Рік тридцять третій.
Голод...Голод...
     Під таким епіграфом пройшов виховний захід у 6-Г класі до Дня пам'яті жертв голодомору. Учні дізналися про страшні події, яки відбувалися 1932-1933 роках, з причинами та наслідками голодомору. Діти переглянули відеоролики"Ти приніс мені яблуко?", "Який на смак хліб, що його їли в голодомор?", запалили свічку пам'яті, створили віночок пам'яті про померлих людей під час тих жахливих подій. Такі години пам'яті виховують в дітей співчуття, людяність, патріотизм, усвідомлення себе частинкою української історії.
IMG 20211126 083806

Детальніше...

     Остання субота листопада - День пам'яті жертв голодомору. Говорити з дітьми про такі страшні події складно, але необхідно.Це один із тих випадків, коли замовчування інформації небезпечне.

     26 листопада у 8-А класі відбувся виховнийзахід "Голодомор-біль серця всієї України". Учні дізналися з відеоматеріалів про історичні факти трагічних подій, передумови голодомору та його наслідки.Від учителя учні дізналися про документальні та художні фільми, поетичні та прозові твори на дану тему.Школярі зробили висновок, що треба зберегти пам'ять про всіх невинно закатованих, про тих, хто не дожив та не долюбив та не допустити трагедії в майбутньому. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто страждав під час великого Голодомору.

изображение viber 2021-11-26 21-32-49-382

                                                                                   

     26 листопада відбулася зустріч юних журналістів, які працюють над випуском чергового номеру шкільного вісника "26 рівень". У дружному колі учні обговорили останні новини та важливі події у житті школи, поділилися матеріалами до 9 номеру шкільної газети, випуск якого планується на почотку грудня.

изображение viber 2021-11-28 19-11-52-486

                                                                                 

     24 листопада відзначають День завоювання друзів! Не дивно, що є таке свято, бо знайти справжнього друга дійсно складно!
     В цей день в 7-Б класі відбувся ігровий інтерактив "У пошуках друга". Діти переглянули мультфільм про дружбу; пригадали українські прислів'я та приказки про справжніх друзів; шукали асоціації до слова "Дружба"; з'ясували, якими рисами повинен володіти товариш; пограли в гру "Долоньки дружби". Вправа "Долоньки дружби" справила на школярів найбільше враження, бо в її процесі діти дізналися, що думають про них однокласники? А це дуже корисно в пошуках нових друзів!
     Діти дійшли висновків, що дружба - це величезний скарб, який треба берегти!
IMG 20211123 145221

Детальніше...

     З метою піклування про живий світ нашого краю, учні 6-г класу прийняли участь в акції " Годівнички для синички". Хлопчики виготовили креативні годівнички і разом з дівчатками порозвішували їх на шкільному подвір'ї. Діти пообіцяли, що будуть піклуватися про птахів, вирішили по черзі носити корм для пташок. Такі вчинки дітей розвивають в них бережливе ставлення до природи.

IMG 20211123 144400

Детальніше...

     Виховний захід до Дня Гідності та Свободи «Україна – країна нескорених» відбувся у 8-А класі 22 листопада. Головна мета уроку,присвяченого Дню Гідності та Свободи - зрозуміти, наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому.

     Підлітки з'ясували значення слів свобода та гідність,обговорили проблемні ситуації в історії, коли було посягання на свободу і гідність людей, прокоментували афоризми відомих людей про моральні якості, поділилися історіями гідності, а такажож запам'ятали основні принципи гідності людини. Наостанок учні вшанували пам'ять загиблих за волю України хвилиною мовчання.

изображение viber 2021-11-23 20-08-56-118

     Щорічно 21 листопада українці відзначають важливе національне свято - День гідності і свободи. Це свято - добра нагода пригадати про унікальний спосіб українців відстоювати свої права - збиратися на Майдані Незалежності в столиці з протестами. Це добра нагода актуалізувати ідею свободи вибору, ідею народовладдя, ідею боротьби за бажане майбутнє.
     В 7-Б класі з нагоди свята відбулася інформаційна зустріч "Вільні творити майбутнє". Діти переглянули відео "Творять історію люди", обговорили ідею фільму. Школярі з'ясували значення понять: "гідність" та "свобода"; створили віночок побажань  для майбутнього України.
     Сподіваюсь, що наша розмова залишить слід у серцях дітей!
IMG 20211122 092140

Детальніше...

     21 листопада вся Україна відмічає особливий день - день гідності і свободи. В 6-Г класі пройшла виховна година "Країна нескорених". Учні дізналися, що гідність - це вміння тримати себе та свої думки чистими, що допомагає вчинити правильно. Чесність, благородство, порядність, співчуття до навколишніх - це ті риси які я стараюсь закласти своїм учням.

     Діти переглянули відеокліп "Герої не вмирають", розв'язали кросворд "Чи добре ти знаєш свою країну?", виготовили буклет "Україна- це я". Такі виховні заходи прищеплюють любов до рідної Батьківщини, розвивають риси гідного громадянина своєї країни.
IMG 20211123 144737
 

     До Міжнародного дня відмови від паління у 8-А класі відбулася етична бесіда на тему "Куріння чи здоров'я - вибирайте самі". Мета: застерегти підлітків від небезпечного впливу тютюнової залежності, шкідливих наслідків паління; стимулювати учнів дотримуватися здорового способу життя, виробляти навички охорони власного здоров’я.

     Підлітки дізналися про висновки дослідників щодо небезпечного впливу цигарок, вейбів та кальяну на організм людини, обговорили чинники, що сприяють палінню, пограли в рольову гру "Курінню - ні" (придумували варіанти жартів та фраз для відмови від пропозиції покурити) та створили рекламки, спрямовані проти паління.

2

Детальніше...

     Учні НВК 26 взяли участь в міській акції від Палацу Дітей та Молоді «Годівничка для синички». Багато красивих та оригінальних робіт ми відвезли в Палац. Дехто не просто змайстрував годівничку, а ще й поклав туди смачненькі гостинці для птахів.

     Ми щасливі, що наші дітки, ростуть такими люблячими та турботливими. Пам’ятайте: «Добро завжди повернеться сторицею!» 

       image 6487327

 

Детальніше...

     Саме в такому тренінгу прийняли участь учні 7-Б класу, який відбувся в освітньо-мистецькому просторі Гончаренко Центр Рівне. Це було інтерактивно-психологічне заняття для школярів, мета якого - допомогти підліткам поглянути на своїх батьків та свою родину під іншим кутом зору; вирішити проблеми у стосунках з рідними; знайти підтримку в колі однодумців та психолога. 
     Провела заняття тренерка Savvi Nation Рівне - Тетяна Кирилова.
     Такі заходи допомагають дітям не лише вирішити певні проблеми, а й навчитися виражати свої думки, удосконалити комунікативні навички, поспілкуватися з однолітками з інших навчальних закладів.
     Ми гарно та корисно провели час разом, ще й прогулялися рідним містом, посмакувати гарячим шоколадом.
IMG 20211119 165420

Детальніше...

     В третій четвер листопада в усьому світі відзначають День відмови від паління. Тому в 7-Б класі відбувся тренінг "Паління або життя!" Школярі переглянули відео про поширення цієї шкідливої звички, проаналізували небезпеку від паління для підліткового організму. В групах школярі працювали над тематичними проектами: "Чому починають палити?", "Наслідки паління", "Я занепокоєний... А ти?", "Як сказати:"Ні!". Після завершення роботи, кожна група презентувала свої напрацювання, і таким чином, всі разом отримали найважливішу інформацію про проблему паління серед молодих людей!  
     По завершенню тренінгу семикласники зробили висновки, що нам життя дається лише один раз і не варто його марнувати на шкідливі звички, не варто повільно себе вбивати палінням! 
 
IMG 20211118 175336

Детальніше...

     Доброю традицією в нашому навчальному закладі стало щорічне проведення осінню різноманітних екологічних акцій. Не став винятком і цей навчальний рік. І ось цього тижня в 7-Б класі гамірно та весело відбулася акція "Годівничка для синички". Діти розповідали про птахів, які залишаються зимувати у містах і потребують нашої підтримки; ознайомилися з плакатом про види кормів для пернатих друзів; переглянули презентацію про умови зимівлі птахів. Юні захисники пташок дуже відповідально та творчо віднеслися до створення годівничок. Використали для цього і картон, і пластик, і побутові речі. Оригінальні годівнички вийшли з посуду, коробки з під молока та навіть з коробок від комп'ютерних дисків.
     Я впевнена, що школярі усвідомили необхідність охорони зимуючих птахів та гуманного до них ставлення; продовжили формувати ціннісне ставлення до природи; зрозуміли можливість повторного використання побутових речей; розвивали креативне мислення.
    Завдяки турботі наших учнів пташиний гомін не зникне зі шкільного подвір'я!
IMG-046e2ff6f50c877482117b430f601275-V

Детальніше...

     16 листопада відзначається Всесвітній день толерантності! В наш час ця риса людини набуває особливого значення. Адже, діти довкола стикаються з непорозуміннями, булінгом, жорстокістю. Тому в 7-Б класі відбувся тренінг "Шлях до толерантності". Діти в інтерактивній формі з'ясували, що таке "толерантність"; визначили риси толерантної людини; проаналізували життєві ситуації, що пов'язані з терпимістю; запропонували правила толерантного спілкування; створили разом лепбук "Толерантність врятує світ". Особливе враження справив на школярів анімаційний фільм "Каструлька Анатолія", який вчить сприймати людей такими як вони є, з талантами та недоліками. А запам'яталася найбільше вправа "Смітничок", в якій діти написали на "сердитих" смайлах свої риси, що заважають їм бути толерантними, а згодом усі викинули їх у скриньку для сміття.
     По завершенні тренінгу, діти зробили висновки, що майбутнє світу залежить від нас! І чим толерантнішими ми будемо, тим добрішим та гармонійнишим буде світ!
IMG 20211116 182524

Детальніше...

     16 листопада - Міжнародний день толерантності. З учнями 6-Г класу ми говорили про толерантність. Не всім, може бути, знайоме це слово. І на перший погляд звучить абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування і розвитку людського суспільства.

     Були проведені інтерактивні вправи "Біла ворона", "Толерантність", "Пустіть мене в коло". Учні заповнили анкету "Риси толерантної особистості" і наостанок виготовили "квітку толерантності".
IMG 20211116 143923

Детальніше...

     13 листопада весь світ відзначає День добра. І учні 7-Б класу не забули про це та влаштували фото-марафон "Добро починається з мене". Протягом тижня ми не просто робили добрі справи, а й фотографували їх. Виявилося, що добро робити не складно: допомогти меншим братикам чи сестричкам з уроками, нагодувати бездомну тварину, підтримати птахів у холодну пору, зробити годівничку, допомогти мамі з господарством. Тим більше, що милосердя ще з давніх часів було в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого.
     І щоб жилося усім нам добре, у мирі і злагоді, необхідно щоденно творити добро!
     Завжди пам’ятайте, що бути людиною з красивою і доброю душею, в якій немає місця підлості і заздрощам, лицемірству і злості, дуже приємно! Живіть так, щоб людям було добре поряд з вами, даруйте добро і воно повернеться до вас сторицею!
IMG 20211113 210543

Детальніше...

     В Рівненському НВК 26 пройшла осіння ярмарка «Перше осіннє яблучне рандеву». Учні школи приготували вдома та принесли багато смаколиків. Всі весело та дружно продавали свої вироби. На цій ярмарці було зібрано 3419 грн., всі вторговані кошти підуть на «Коване дерево випускників», яке ми плануємо встановити в кінці навчального року.

   Зрозуміло, що ще буде багато подібних ярмарок, і ми щиро віримо, що назбираємо потрібну суму.
     Дякуємо всім, хто долучився!

изображение viber 2021-11-12 10-47-14-120

Детальніше...

НВК №26 © 2019