^Нагору

382838
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
75
260
879
382838

Ваш IP: 3.227.254.12
Сьогодні: 19-09-2019

Банери

RSS новини

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

 

     З 01 лютого оголошується прийом документів до 1-го класу 2019-2020 навчального року. Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 №367, розпорядження міського голови Рівного від 04.12.2018  №1113-р «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».

     Документи прийматимуться в каб. №102:

- з понеділка по четвер з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00);

- в п’ятницю з 9.00 до 13.00.

Детальніше...

29 січня відзначається День пам’яті Героїв Крут. Століття відділяє нас від події, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

30 січня 2019 року   для учнів 7-х класів було проведено вахту пам'яті «Коли до зброї стають юнаки…». Діти переглянули презентацію, фотоматеріали. відеофільм «Лист без конверта». Учасники вахти читали вірші, присвячені героям Крут та героям АТО.

«Коли стають до зброї юнаки – народ цей не перемогти.» 

IMG 1782

Детальніше...

     27 січня у всьому світу відзначається День пам’яті жервт Голокосту. Саме в цей день у 1945 році було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

     25.01 в НВК №26 для учнів 10 класу вчитель історії Григорук Олександр Михайлович провів тематичний захід з метою вшанування пам‘яті жертв Голокосту. На даному заході учні дізналися багато нового та обговорили таку важливу для кожного українця тему.

Детальніше...

Щороку 22 січня в Україні відзначають День Соборності. А в 2019 році на цю дату припадає ще й 100-річчя з дня проголошення Акта возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. 

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів.

f3

 

Детальніше...

Колядки та щедрівки є невід'ємною частиною обрядів зимового циклу, які виконують у найбільші свята православних християн - від Різдва до Водохреща. Найкраще зберігся обряд колядування в Західній Україні, на Закарпатті, а також на Поліссі й Волині.

В НВК №26 відбувся мюзикл «Колядує Україна, колядує НВК», в якому взяли участь учні 5 – 11 класів. Свято відзначилося влучним підбором репертуару. В залі панувала атмосфера духовності, яка неодмінно залишилася у серці кожного.

f5

Детальніше...

10 – 11 січня 2019 року в НВК №26 відбувся турнір з волейболу імені В.Ковтуна серед вчителів та працівників освіти. Фінальні змагання пройшли на базі НВК №26. До фіналу дійшли ЗОШ №1, ЗОШ №28, ЗОШ №25 та НВК №26.

f1

 

Детальніше...

     28.12.2019р. в НВК №26 вже вшосте відбувся традиційний футбольний турнір випускників спортивних класів. Змагалися гравці, які закінчили школу у 2009 - 2018рр., а також збірна випускників всіх років. У фіналі змагалися гравці 2018-го та 2012-го рр. випуску, тренер - Шепель В.С. Перемогу святкувала більш досвідчена команда 2011р. випуску.

     20 грудня учні 11-А класу відвідали Рівненський драмтеатр.

    Музична комедія «Господиня заїзду» сподобалася всім. Професійна гра акторів, чарівна музика у виконанні симфонічного оркестру , цікавий сюжет п’єси- усе це подарувало масу незабутніх емоцій. Новорічна ялинка , вертеп у холі додали настрою.

Вітаємо усіх з прийдешніми святами! Нових вражень та відчуття казки.

02

Детальніше...

     Традиційно до Дня прав людини (10 грудня) у школі проводиться тиждень правознавства. Цьогоріч він відбувся 10 – 14 грудня. Вчителем Григоруком О. М. було проведено урок «Права людини», учні 9-х класів організували виставку плакатів, учні 10-А кл. провели інформаційний бюлетень «День прав людини» для 5 – 8-х кл. Дуже цікаво було послухати ораторський крос 6 – 11 класів «Якби я був народним депутатом». У початковій школі класоводи 1 – 2 кл. показали мультимедійну візитівку «Павовий букварик», 3 – 4 кл. – захист проектів «Азбука громадянина». Вчитель Рудьо О. В. провела для 8-х класів годину правової грамотності «Що означає бути громадянином держави». Більшість заходів викликала в учнів інтерес та помірний ентузіазм.

01

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади

директора Рівненського НВК №26 Рівненської міської ради

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Рівненського НВК №26 Рівненської міської ради, що знаходиться за адресою: місто Рівне, вулиця Павлюченка, 24.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі з 17 грудня 2018 р. до 10 січня  2019 р.

Детальніше...

     Тиждень права в НВК №26 розпочався з ораторського кросу “Я балотуюсь в депутати для того, щоб жити в країні, де дотримуються прав і свобод громадян. А тому хочу внести пропозиції…”

     Учні 5-х – 11-х класів гідно продемонстрували ораторські вміння, а також бажання розвивати свою державу.Дуже приємно бачити національно свідому молодь, справжніх патріотів рідної землі.

01

     Інтелектуальний потенціал суспільства багато в чому визначається виявленням обдарованих дітей та роботою з ними. 7 грудня 2018 року на базі НВК №26 з метою узагальнення та обміну педагогічним досвідом при роботі з обдарованими дітьми як одного з пріоритетних напрямків державної політики, було проведено методичний семінар.

f2

Детальніше...

     4 грудня в спортивному залі НВК №26 відбувся черговий майстер-клас з модулів «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол» для слухачів РОІППО. Вчителі Шамич Ю.В., Денисова К.А., Царюк С.В. продемонстрували виконання елементів ігрових видів спорту.

04

Детальніше...

… Ніде нехай такою більш не буде!

Хай день новий життя несе нове,

Вклонімось низько сонцю й хлібу , люди !

В достатку Україна хай живе!

          Україна – держава з давньою і багатою культурою хліборобства. Українське селянство вміло і ростити хліб, і випікати смачні паляниці, мало для цього родючі землі. Немає ніяких сумнівів, що голодомори ХХ століття були штучними, а злочини сталінського режиму проти українського селянства не знаходять ніяких виправдань. Цим і пояснюється бережливе ставлення українців до хліба і хлібних крихт.

03

 

Детальніше...

     21 листопада – День Гідності і Свободи. Свято, яке встановлене з метою утворення з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні у мирний епоху століття, а також віддання шани патріотизму й мужності громадян, яких було вбито у боротьбі за волю і кращу долю України.

01

Детальніше...

     16 листопада відбулася показова виховна година з правил дорожнього руху «Аукціон дорожніх знаків», яку підготували і провели учні 2 – А класу разом із вчителем Киричук Наталією Дмитрівною.

05

Детальніше...

З метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Рівненському НВК №26 з 12 по 16 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого стало підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження на дорозі.

02

 

Детальніше...

   У нас час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. Викликає занепокоєння переміщення куріння у більш ранні вікові групи населення. Саме тому 15 листопада, у Міжнародний день відмови від куріння, учні 7-9 класів виготовили буклети «Не потрап у пастку куріння», які розповсюдили серед старшокласників, батьків та громадян міста.

03

 

Детальніше...

НВК №26 © 2019