^Нагору

320563
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
145
184
1113
320563

Ваш IP: 52.91.90.122
Сьогодні: 15-12-2018

Банери

Дев’ятого листопада 2018 року відбувся ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка. Вітаємо переможців цього конкурсу:

Гоменюка Станіслава, учня 6-А класу, ІІ місце, вч.Гелета В.Г.;

Овдійчук Дарину, ученицю 7-А класу, ІІІ місце, вч.Гожа А.А.;

- Пантюхову Марію, ученицю 9-В класу, ІІ місце, вч. Заруцька В.М.;

- Лагоду Костянтина, учня 11-А класу, ІІІ місце, вч.Гелета В.Г.

 

 

   Вітаємо переможця Обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне» Ванівського Матвія, учня 4-Г класу, вч. Сидорчук Т.Л., який був нагороджений подарунком – безкоштовною поїздкою у Канівський музей Тараса Шевченка.

 

Зичимо і надалі творчого натхнення, здобутків і перемог.

Вітаємо

 

Свінтозельського Володимира,

 

 

учня 11-А класу, який став переможцем IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (ІІІ місце, вч. Неверковець Н.А.) та переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2017-2018 н.р. (секція «Технологічні процеси та перспективні технології», відділення технічних наук, ІІІ місце, вч. Неверковець Н.А.).

 

 

Бажаємо Свінтозельському В. використати здобуті перемоги та знання з фізики при вступі у вищий навчальний заклад.

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових предметів

1. Свінтозельського Володимира, учня 11-А класу, який здобув І місце з астрономії (вч. Неверковець Н.А.);

2. Свінтозельського Володимира, учня 11-А класу, який здобув І місце з фізики (вч. Неверковець Н.А.).

Бажаємо Свінтозельському В. наснаги, сили, знань, творчості й здобуття перемоги на Україні (IV етап).

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2017-2018 н.р.

1. Свінтозельського Володимира, учня 11-А класу, секція «Технологічні процеси та перспективні технології» (Відділення технічних наук), І місце (вч. Неверковець Н.А.);

2. Ікавчук Анастасію, ученицю 9-В класу, секція «Географія й ландшафтнознавство» (Відділення наук про Землю), ІІІ місце (вч. Осніцька Н.О.);

3. Колодну Катерину, ученицю 9-А класу, секція «Географія й ландшафтнознавство» (Відділення наук про Землю), ІІІ місце (вч. Осніцька Н.О.);

4. Прончук Анастасію, ученицю 11-А класу, секція «Географія й ландшафтнознавство» (Відділення наук про Землю), ІІІ місце (вч. Осніцька Н.О.);

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. У ІІ етапі взяли участь 37 учнів. Із них стали переможцями:

 

П’ять перемог здобув

Свінтозельський Володимир, учень 11-А класу, з інформатики (ІІ місце, вч. Бондар І.А.); з математики (ІІІ місце, вч. Мотейко І.В.); з фізики (І місце, вч. Неверковець Н.А.); з економіки (ІІІ місце, вч. Осніцька Н.О.); з астрономії (ІІ місце, вч.Неверковець).

 

Дві перемоги здобули

Яцук Дарина, учениця 5-А класу, з української мови та літератури (ІІ місце, вч. Гожа А.А.); з англійської мови (ІІ місце, Кучерява О.Я.).

Лагода Костянтин, учень 10-А класу, з математики (ІІ місце, вч. Баганець Л.М.); з фізики (ІІІ місце, вч. Карпець С.І.).

 

Одну перемогу здобули

Лепська Ліна, учениця 7-А класу, з української мови та літератури (ІІІ місце, вч. Ящук С.О.).

Семенович Олександр, учень 6-В класу, з математики (ІІІ місце, вч. Баганець Л.М.).

Можейко Станіслав, учень 7-В класу, з математики (ІІ місце, вч. Лисюк Р.С.).

Тарасюк Богдан, учень 7-В класу, з фізики (ІІ місце, вч. Неверковець Н.А.).

Пантюхова Марія, учениця 8-Б класу, з англійської мови (ІІ місце, вч. Шандалюк І.М.).

Ікавчук Анастасія, учениця 9-В класу, з географії (ІІ місце, вч. Осніцька Н.О.).

Сайко Андрій, учень 9-Б класу, з фізики (ІІ місце, вч. Неверковець Н.А.).

Кеча Юлія, учениця 9-А класу, з історії (ІІІ місце, вч. Патракова Л.В.).

Колодна Катерина, учениця 9-А класу, з правознавства (ІІІ місце, вч. Григорук О.М.).

Жилязко Анастасія, учениця 10-А класу, з історії (ІІІ місце, вч. Григорук О.М.).

Шкільна команда учнів Рівненського НВК № 26, які стали переможцями І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із базових дисциплін, братимуть участь у ІІ етапі з 14 листопада по 22 грудня 2017 року:

 

Детальніше: Шкільна команда учнів Рівненського НВК № 26, які стали переможцями І етапу Всеукраїнських...

НВК №26 © 2014