320544
320544

Ваш IP: 52.91.90.122
Сьогодні: 15-12-2018

ЗАХИСТИ СЕБЕ (психологічний порадник для учнів)

- 1-3 класів переглянути

- 4-6 класів переглянути

- 7-8 класів переглянути

- 9-11 класів переглянути

Рекомендації учням щодо того, як краще побудувати взаємини з однокласниками

Для початку познайомся з однокласниками. Чим більше дружніх контактів буде, тим більшим буде коло твого спілкування в колективі.

Дізнайся, як їх звуть, відрекомендуйся сам, розкажи про себе, дізнайся про школу – де їдальня, туалет, коли велика перерва,; виявляй цікавість.

Запам‘ятай імена однокласників,із якими ти познайомився : людям дуже приємно, коли до них звертаються на ім‘я.

Поводься природно, про людину говорять її вчинки, тільки вони можуть скласти тобі імідж.

Не чекай загальної любові, однокласники спочатку будуть придивлятися до тебе, а потім уже полюблять чи навпаки.

Приходячи вранці до класу, вітайся, але не обов‘язково це робити персонально з кожним. Загального «Привіт !» з усмішкою буде достатньо.

Бажано не виділятися в одязі, вибери стиль, в якому тобі буде комфортно, але максимально наближений до того , що носять учні у твоєму класі.

Частіше посміхайся, непривітних людей ніхто не любить.

Якщо хтось з однокласників забув щось у дома, наприклад ручку, а в тебе є зайва, можна дати покористуватися, за це отримаєш додаткові бали.

Якщо ти чогось  не знаєш, не соромся, спитай про це друзів. Багатьом подобається. Коли до них звертаються по допомогу.

Знайди з друзями спільні інтереси, обміняйся контактами,телефонними номерами.

Дочірні категорії

НВК №26 © 2014