Ви тут: КОЛЕКТИВ
^Нагору
Адміністрація
Дзюбак Володимир Федорович - директор школи;
Баганець Лілія Мефодіївна - заступник директора з навчально-виховної роботи;
Ящук Світлана Олександрівна - заступник директора з методичної роботи;
Харковець Тетяна Дмитрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи (початкова школа);
Медведюк Катерина Олександрівна - заступник директора з виховної роботи;
Ткачова Юлія Павлівна - заступник директора з господарської роботи.
Учителі початкових класів
Борушевська Оксана Миколаївна - вихователь;
Гайдучик Тетяна Олександрівна - учитель початкових класів;
Гаприндашвілі Тетяна Борисівна - учитель початкових класів;
Данилюк Марія Миколаївна - учитель початкових класів;
Стельмах Вікторія Вадимівна - учитель початкових класів;
Денищич Руслана Вадимівна - учитель початкових класів;
Дзюбрина Марія Антонівна - учитель початкових класів;
Дмитрук Анастасія Ярославівна - учитель початкових класів;
Захарчук Лариса Володимирівна - учитель початкових класів;
Киричук Наталія Дмитрівна - учитель початкових класів;
Ковальчук Ірина Ігорівна - вихователь;
Ковтунович Тетяна Олександрівна - учитель початкових класів;
Колоїз Надія Григорівна - учитель початкових класів;
Миргородська Лариса Анатоліївна - учитель початкових класів;
Остапчук Лідія Борисівна - учитель початкових класів;
Павлюк Віта Юріївна - учитель початкових класів;
Павлюк Олена Олегівна - учитель початкових класів;
Панасюк Валентина Вікторівна - учитель початкових класів;
Пейко Ірина Аркадіївна - учитель початкових класів;
Поплавська Оксана Олексіївна - учитель початкових класів;
Радлінська Тетяна Леонідівна - учитель початкових класів;
Садовник Тетяна Анатоліївна - учитель початкових класів;
Троневич Катерина Валеріївна - учитель початкових класів;
Яковлєва Анна Анатоліївна - учитель початкових класів.
Учителі математики, фізики, інформатики
Баганець Лілія Мифодіївна - учитель математики;
Бондар Ігор Андрійович - учитель інформатики;
Грабовська Оксана Анатоліївна - учитель інформатики;
Карпець Світлана Іванівна - учитель фізики;
Кузьмук Ірина Володимирівна - учитель математики;
Лисюк Руслана Сергіївна - учитель математики;
Медведюк Катерина Олександрівна - учитель математики;
Мотейко Ірина Валентинівна - учитель математики;
Петрук Тетяна Миколаївна - учитель фізики;
Удодік Ірина Миколаївна - учитель інформатики;
Юрчук Любов Анатоліївна - учитель фізики та математики.
Учителі біології, хімії, географії
Галело Тамара Мілетіївна - учитель хімії;
Дубровик Тетяна Юріївна- учитель хімії;
Монько Лариса Всеволодівна - учитель біології;
Рудьо Олена Вікторівна - учитель географії;
Осніцька Наталія Олександрівна - учитель географії;
Світлійша НаталіяВалентинівна- учитель біології таоснов здоров’я.
Учителі трудового навчання
Ніколайчук Валентина Володимирівна - учитель трудового навчання;
Рабченюк Олена Дмитрівна - учитель трудового навчання.
Учителі іноземної мови
Габор Оксана Андріївна - учитель іноземної мови;
Зубкова Тетяна Вікторівна - учитель іноземної мови;
Камлочук Вікторія Олегівна - учитель іноземної мови;
Ковальчук Анна Григорівна - учитель іноземної мови;
Куцюк Діана Юріївна - учитель іноземної мови;
Кучерява Олена Ярославівна - учитель іноземної мови;
Лагода Олена Іванівна - учитель іноземної мови;
Міхалінчик Олена Михайлівна - учитель іноземної мови;
Мокляк Ксенія Анатоліївна - учитель іноземної мови;
Огоновська Вікторія Василівна - учитель польської мови;
Хомич Юлія Володимирівна - учитель іноземної мови;
Шандалюк Ірина Миколаївна - учитель іноземної мови;
Прокопчук Інна Сергіївна - учитель польської мови.
Учителі фізичної культури
Дзюбак Володимир Федорович - учитель фізичної культури;
Васюта Микола Степанович - учитель фізичної культури;
Денисова Катерина Анатоліївна - учитель фізичної культури;
Кватерчук Тарас Олександрович - інструктор з фізичної культури;
Панчук Діана Ярославівна - учитель фізичної культури;
Топилко Руслан Богданович - інструктор з фізичної культури;
Фролов Василь Андрійович - інструктор з фізичної культури;
Царюк Світлана Василівна - учитель фізичної культури;
Шамич Юрій Вадимович - учитель фізичної культури.
Учителі світової літератури, історії, музики, художньої культури
Григорук Олександр Михайлович - учитель історії;
Давидюк Олена Олександрівна - учитель музики;
Рижко Олена Сергіївна - учитель зарубіжної літератури;
Шевчук Михайло Петрович - учитель історії;
Ярмольчук Юлія Тарасівна - учитель історії.
Учителі української мови та літератури
Гелета Віта Георгіївна - учитель української мови та літератури;
Гожа Алла Анатоліївна - учитель української мови та літератури;
Залізняк Олександр Трохимович - учитель української мови та літератури;
Заруцька Валентина Миколаївна - учитель української мови та літератури;
Кужель Оксана Валентинівна - учитель української мови та літератури;
Пекунова Олена Леонідівна - учитель української мови та літератури;
Сидорук Тетяна Миколаївна -учитель української мови та літератури;
Ящук Світлана Олександрівна - учитель української мови та літератури.
Психологічна служба, бібліотекар, логопед
Балакірєва Олена Ігорівна - практичний психолог;
Дмитрук Катерина Сергіївна - соціальний педагог;
Карпова Анастасія Олександрівна - педагог-організатор;
Климович Ольга Іванівна - учитель-логопед;
Майданович Світлана Романівна – провідний бібліотекар;
Сень Леся Олексіївна - асистент вчителя;
Шуманський-БанацькийАндрій Миколайович - педагог-організатор.
Тренери, керівники гуртків
Дзюбак Валентина Володимирівна - керівник гуртка;
Васюта Микола Степанович- керівник гуртка;
Кватерчук Тарас Олександрович- керівник гуртка;
Новосад Оксана Євгенівна- керівник гуртка;
Панчук Діана Ярославівна- керівник гуртка;
Топилко Руслан Богданович- керівник гуртка;
Фролов Василь Андрійович- керівник гуртка;
Царюк СвітланаВасилівна - керівник гуртка;
Шамич Юрій Вадимович - керівник гуртка;
Шуманський-БанацькийАндрій Миколайович - керівник гуртка.