^Нагору

487351
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
162
744
1310
487351

Ваш IP: 3.236.98.25
Сьогодні: 02-07-2020

Банери

RSS новини

Проведення пробного Зовнішнього незалежного оцінювання, яке повинно було пройти 15 і 17 червня скасовано.

dyti

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими дітьми і відчували тепло, ласку, розуміння з боку дорослих. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Детальніше...

Кожен рік, коли надходить травень, відчуваємо неймовірне хвилювання. Наближається час розлуки з випускниками, з дітьми, які стали як рідні. Хвилюємося за кожного з них, а особливо тепер. Цей випуск вирізняється тим, що він зібрав енергійних, розумних, талановитих, сучасних, відповідальних учнів і палких ентузіастів. У кожного з цих випускників були свої мрії щодо того, як відсвяткувати випускний: одні планували побачити Європу, а інші мріяли станцювати шкільний вальс.

Детальніше...

Під час канікул, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожнього руху, чітко виконувати вимоги правил дорожнього руху:

-        рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку;

-        за межами населених пунктів, рухаючись узбіччям чи краєм проїзної частини, йти назустріч руху транспортних засобів;

-        переходити проїзну частину тільки по пішохідних переходах, зокрема підземних і наземних, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч;

-        у місцях із регульованим рухом керуватися тільки сигналами регулювальника чи світлофора;

-        чекати на транспортний засіб тільки на посадкових майданчиках (зупинках), тротуарах, узбіччях, не створюючи перешкод для дорожнього руху;

-        користуючись транспортним засобом, ви повинні сидіти або стояти тільки в призначених для цього місцях, тримаючись за поручень або інше пристосування.

-        у разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного або синього кольору, чи спеціальним звуковим сигналом, треба утриматися від переходу проїзної частини або негайно залишити її;

Детальніше...

Геній українського народу Тарас Шевченко надихнув учнів НВК №26 на створення власних віршів. Юні поети з великим ентузіазмом взялися за створення збірки поезій “Незламний дух”, присвяченої Кобзарю. Над збіркою працювали Паламарчук Михайло (5-В клас), Ванівський Матвій (5-Г клас), Чемерис Вікторія (6-А клас), Якимчук Валерія (6-А клас), Максюк Ольга (6-Б клас). Редактор збірки – вчитель української мови та літератури Сидорук Тетяна Миколаївна.

Вищезазначені учні взяли участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», де презентували свої вірші і зайняли призові місця.

Серед учнів нашого закладу є надзвичайно творчі і талановиті учні. До вашої уваги патріотична збірка поезій Ванівського Матвія, учня 5 – Г класу. Редактор збірки – вчитель української мови та літератури Сидорук Тетяна Миколаївна.

Збірка “Про тебе мрію і пишу” принесла Матвію ІІ місце на міському етапі XІX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої».

А чи знаєте ви, що серед учнів нашої школи є юні поети? У вас є нагода ознайомитись з чудовою збіркою поезій про Україну Єфімчук Надії, учениці  6 – А класу. Редактор збірки – учитель української мови та літератури Сидорук Тетяна Миколаївна.

     Збірка “Душі причал” принесла Надії  І місце  на міському етапі  XІX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

 

 

       Серед учнів НВК №26 є такі, що дуже люблять фантазувати. Саме тому школярі вирішили проявити творчі здібності і продемонструвати своє філософськебачення космосу. Так виникла збірка “Космічні фантазії”, нд якою працювали Ванівський Матвій (5-Г клас), Видюк Тетяна (5-Г клас), Менькова Кароліна(5-Г клас), Харковець Катерина (5-В клас). Редактор збірки – учитель української мови та літератури Сидорук Тетяна Миколаївна.

       Поезія Мої фантазії не мають меж принесла Ванівському М. ІІ місце на міському етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу, присвяченого фантазіям про космос (номінація «Література та журналістика»).

У період з 17 по 21 квітня 2020 року дистанційне навчання припиняється.

 

Screenshot 2

     Вулиці: Макарова (від вулиці Тувинських Добровольців до вулиці Вербової), Вінницька (від вулиці Тувинських Добровольців і до  кінця),Павлюченка (від вулиці Чехова і до кінця – обидва боки), Боярка (від буд. 27 (непарні номери) та буд. 40 (парні номери) і до кінця вулиці), Рилєєва, Гурія Бухала (від вулиці  Пржевальского до кінця вулиці), Тувинських Добровольців (від вулиці Можайського до кінця вулиці), Чехова,Ольги Кобилянської, В’ячеслава  Липинського, Сергія Єфремова, Георгія Косміаді, Родини Кульчинських, Івана Багряного, Олександра Богачука, Анатолія Лабунського, Бориса Квашенка, Захисників України.

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ ШКОЛИ!

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу (COVID-19)», розпорядження міського голови від 12.03.2020 № 266-р «Про попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Рівного» у закладі освіти В ПЕРІОД З 13 БЕРЕЗНЯ ПО    03 КВІТНЯ 2020 РОКУ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС.

    З метою виконання навчальних планів та навчальних програм з предметів закладом освіти в період з 16.03.2020 та до завершення карантину БУДУТЬ ЗДІЙСНЕНІ ЗАХОДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ ШКОЛИ ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ. Інформація щодо доступу до навчальних ресурсів буде розміщена 17.03.2020 на головній сторінці сайту школи та доведена класними керівниками через соціальні мережі та групи.

     11 березня 2020 року відбулася міні-EdCamp (не)конференція вчителівукраїнської мови та літератури “Методичний інструментарій компетентного вчителя: ландшафт мислення, творчості, досвіду, успіху”.

         Якщо в однієї людини є яблуко й у іншої є яблуко, то після обміну в них залишиться по одному яблуку. Але якщо в однієї людини є ідея і в іншої є ідея, то після обміну в них залишиться по дві ідеї.

                                                                                         Дж. Б. Шоу 

     Учасники (не)конференції поділилися досвідом зі створення нового освітнього ландшафту на уроках української мови та літератури; запропонували педагогічний інструментарій формування предметних та ключових компетентностей на уроках словесності; зрекламували ті форми, методи та прийоми роботи , які є актуальними для подальшого втілення.

IMG-12

Детальніше...

Завершились змагання в першості м. Рівного з волейболу серед дівчат.

До фіналу чотирьох дійшли команди НВК №19, РУГ, НВК № 26 та РГГ. Зустрічались команди РГГ та НВК № 26. Гра проходила без інтриги, в результаті чого перемогу святкувала команда НВК№ 26. Вдалі дії капітана команди НВК № 26 Стельмах Марини дали змогу втримати рахунок та перемогти 2:0. Слід зазначити, що команда НВК26 протягом турніру отримали максимальну кількість балів,лише команда РУГ зуміли навязати боротьбу і одну партію перемогти,але в другій партії команда зібралась і довела гру до перемоги. Найкращим гравцем матчу визнано Стельмах Марину гравця НВК № 26.

Вітаємо з перемогою та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

f1

Детальніше...

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

IMG 10

Детальніше...

У кожній родині є свої сімейні традиції, спільні захоплення, творчі успіхи. Так, 26 лютого, учнівське самоврядування організувало виставку, де усі свої різноманітні творчі таланти продемонстрували учасники фестивалю.

Спільна участь батьків з дітьми у творчому фестивалі яскраво демонструє єдність, згуртованість сім’ї. Крім того, це підтверджує, що ми сильна нація і в єдності наша сила.

IMG 1

Детальніше...

НВК №26 © 2019