^Нагору

536845
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
469
254
1447
536845

Ваш IP: 3.237.67.179
Сьогодні: 03-12-2020

Банери

RSS новини

     В 6-Б класі відбулося інтерактивне виховне заняття "Чи легко бути толерантними?". У формі ділової гри діти з'ясували, що є ознаками толерантності;  ознайомилися з поняттями "дискримінація" та "стереотипи"; розглянули та проаналізували життєві ситуації, в яких можна стикнутися з дискримінацією; навели свої ідеї вирішення проблем нетерпимості; створити квітку толерантності та зробили висновок, що толерантним бути не просто, але потрібно старатися!

IMG 20201127 140531

 

Детальніше...

     27 листопада, учні 5-г класу прийняли участь в акції "Нагодуй синичку". Діти порозвішували  годівнички, які виготовили разом з батьками. Насипали корму в годівниці і вирішили по черзі допомагати птахам. Учні були задоволені своїм гарним вчинком.

IMG 20201127 103959

Детальніше...

     Виховна година  у 5-г класі "Безпечна дорога - правила поведінки на дорозі". 

IMG 20201113 112939

 

Детальніше...

     Про Голодомор 1932-1933 років в Україні нині говорять і пишуть багато. Голод 30-х років, які забрав мільйони  людських життів, безперечно, є однією з найстрашніших трагедій ХХ століття й водночас одним із найжахливіших злочинів, скоєних радянським режимом.

     В книгах, представлених на книжковій виставці у шкільній бібліотеці, подано численні свідчення жахливого, штучно створеного голодомору, який слугують доказом геноциду українського народу. Це спричинило до фізичного винищення кількох поколінь українських хліборобів, до руйнування соціальних і етнічних основ нації, її духовності і самобутності.

IMG 20201126 094836

     Голодомор. Які емоції викликає це поєднання літер? Співчуття чи жаль, скорботу чи страх? А може – лише байдужість в наших серцях і намагання забути про страшні сторінки історії України?

     Такі питання обговорювали учні 9 – Б кл. (класний керівник Карпець С.І.) на виховній годині (24.11) «І плакала свіча в скорботі.»

        «Ми віримо в майбутнє України, а воно неможливе без історичної пам'яті нації. Ми не можемо, просто не маємо права забути.»

         «Правда про голод потрібна нам, молодому поколінню, щоб уникнути таких жахіть знову, бо ми творитимемо історію для нащадків….»

20201124 115645

 

Детальніше...

     В очікуванні новорічних свят, учні 6 - Б класу розпочали спільний творчий проект "Новорічна ялинка нашого класу", в рамках якого дівчатка шитимуть прикраси з фетру, а хлопці - з фанери. Всі дружно обирали макети, готували матеріали та оздоблення! Робота кипить і сподіваємося принесе гарний результат!

IMG 20201125 103222

Детальніше...

      21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

  Тому вчителі початкових класів організували заходи приурочені подіям, які відбувалися в Україніпочинаючи з листопада 2013 року. Подіям, які  тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, що загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа душа – частинка твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія…

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

зображення viber 2020-11-24 07-39-29

Детальніше...

     Нещодавно, а саме 24 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору 1932 – 33 років відбулась година-реквієм « Голод 33-го – біль душі і пам'ять серця». Учні 9-А класу переглянули фільм та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

IMG 20201124 110145

Детальніше...

     Відомо, що найдорожчий скарб будь-якої людини – це її власне життя й здоров’я.
    З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань правил дорожнього рухуу 4-Г класі було проведеновиховну годину «У країні дорожніх знаків».
изображение viber 2020-11-22 23-21-28

Детальніше...

     Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Ми – українці. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.
     Традиційно, до Дня української писемності та мови для учнів 4-Г класу, 9 листопада, була проведена година української мови "Пізнаймо в серці рідне слово".
Головною метою заходу було виховувати почуття глибокої любові до української мови.
изображение viber 2020-11-22 23-21-37

Детальніше...

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти.

Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

До учнів 1-Б класу навідалися четвертокласники, які розповіли малечі про правила дорожнього руху. А казковий Світлофор пояснив чому на дорозі відповідальні як водії, так і пішоходи. Потім учні 4-Б класу подарували першокласникам цікаву настільну гру, де дітки могли перевірити засвоєні на уроці правила, а переглянутий мультфільм від мудрої тітоньки Сови зробив урок ще більш казковим.

IMG 20201113 110913

 

Детальніше...

     Дуже не просто підліткам зорієнтуватися в сучасному світі, такому динамічному і складному! В суспільстві бракує добра, людяності та взаєморозуміння! Тому до Дня толерантності в 6 - Б класі відбувся тренінг "Що таке дискримінація?" Допомагала його провести учениця 10 класу Сомова Настя. Елементи педагогіки співпраці дали свої позитивні результати! Діти в інтерактивний спосіб з'ясували, яку людину можна вважати толерантною. Дізналися, що таке "дискримінація", спробували себе поставити на місце тих, хто зазнає дискримінації, поділилися думками про те, як можна зменшити кількість жорстокості в суспільстві.

IMG 20201120 142931

Детальніше...

     16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок у 4-Г класі був проведений  виховний захід «Ми різні, але ми — рівні».
     Всі люди на землі різні, за зовнішністю, характером, за можливостями або здібностями. Але ніколи не можна забувати, що за будь-яких обставин і в будь-якій ситуації ми повинні залишатись людьми і пам'ятати, що нас оточують такі ж люди.
изображение viber 2020-11-22 23-21-26

Детальніше...

21 листопада в нашій державі відзначається День Гідності та Свободи.

У цей пам’ятний день український народ вшановує патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 р. та в листопаді 2013 р. – лютому 2014 р. повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

У шкільній бібліотеці діє книжкова виставка до Дня Гідності та Свободи. Виставка знайомить зі спогадами учасників та очевидців протестних акцій, що відбувалися під час Революції Гідності.

IMG 20201120 125314

     17 листопада у 1- А класі, класний керівник Поплавська Оксана Олексіівна, відбувся виховний захід «Ми –пішоходи». Під час проведення першокласники отримали важливу інформацію про життєво необхідні правила пішохода. Для розвитку уваги грали в гру: «Будь уважним!». Цікавою була робота в парах: діти малювали світлофор, вивчали значення кольорів. Підсумували заняття переглядом мультфільму «Поради Мудрої Сови».

IMG-68e1e74c41ccbfcebaa862fdd2634ebc-V

Детальніше...

     В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, учні 11-А класу працювали над виготовленням соціального плакату "Безпека на дорозі"

IMG 20201116 110509

Детальніше...

     9 листопада українці відзначають День писемності. З цієї нагоди учні 5 Б класу взяли участь у мовному змаганні, проведеному класним керівником Камлочук В.О. метою якого було розширити знання учнів про культуру української мови, удосконалювати їхні вміння правильного слововживання, сприяти вихованню національної самосвідомості учнів, формувати громадянську і загальнокультурну компетентності. Діти охарактеризували свою рідну мову, розгадуючи цікаві завдання, познайомилися із крилатими фразами та поезією про мову, дійшли висновку, що спілкуватися українською – це модно та необхідно, адже якщо гине мова – то гине народ.

f1

Детальніше...

     В рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 6-Б класу розробляли творчий проєкт - ілюстрований плакат для молодших школярів "Безпека руху - безпека життя!" Діти продемонстрували свої творчі та комунікативні здібності, проявили кмітливість, з користю провели час, працюючи в малих групах! І результат не забарився! Кожна група захистила свою розробку, пояснила, чому саме обрані правила вони вважають найважливішими! Всі отримали задоволення від спільної творчої справи, а виготовлені інформаційні плакати про правила поведінки на дорозі будуть подаровані учням молодшої школи!

IMG 20201113 140645

Детальніше...

    11 листопада учні 9-А класу взяли участь у тренінгу "Безпека на дорозі – безпека життя". Сумна статистика смертності та травмування дітей на дорогах нашої країни та світу спонукала учнів 9-А класу до повторення правил дорожнього руху та відпрацювання їх до автоматизму. Ми  аналізували ситуації на дорогах, шукали помилки, розгадували кросворди.
IMG 20201112 111343

Детальніше...

НВК №26 © 2019