^Нагору

798955
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
73
168
649
798955

Ваш IP: 3.239.6.58
Сьогодні: 23-03-2023

Банери

RSS новини

     14 березня учні 9-В класу Рівненського ліцею №26 відвідали міський центр зайнятості. Щороку перед девʼятикласниками стоїть проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить те, як складеться життя потім. Чи продовжувати навчання у 10 класі чи вже обирати професію? Вибір професії є одним із найважливішим рішень у житті людини. Як же її обрати, на що звернути увагу, щоб не розчаруватися? Кожен із девʼятикласників уже ставить собі запитання: що я вмію робити? що я хочу робити? Мрія і реальність – як їх поєднати? Надійним помічником у цій ситуації стала міська державна служба зайнятості. Тут школярі отримали інформацію про актуальний ринок праці та як зорієнтуватися у світі сучасних професій. Вони дізналися, що, щоб розібратися у собі, треба відповісти на три критерії: хочу…, можу…, треба….Раціональне співвідношення цих трьох категорій зробить вибір професії більш вдалим. Також пройшли тестування на визначення своїх нахилів і здібностей відповідно до типу професії, результати якого для декого стали несподіваністю. Але це тільки мотивує пізнавати себе і світ.Головне, щоб людина займалася улюбленою справою, яка відповідає її здібностям. У цьому запорука успіху!

0-02-05-b6e8dd1c36a2e6fdb827a4207cf9297775913c8b326db5f98220bab5df77d6e0 1c6db3a5837e42

 

Детальніше...

     У середу учні 5-В класу відвідали Станцію юних натуралістів. Вони побували у різних локаціях. Завдяки чудовим гідам діти дізнались про історію заснування станції, відвідали живий куточок з різними екзотичними тваринами, навіть потримали у руках. Також ознайомились з бджільництвом та декоративними голубами і побували в оранжереї з красивими декоративними квітами та рослинами. Щиро вдячні працівникам за теплу атмосферу та цікаву інформацію! Діти отримали безліч позитивних емоцій та вражень!

6

Детальніше...

     Для школяриків початкових класів питання про вибір професії ще не є нагальним. Проте кожен з них вже мріє стати лікарем, пілотом, музикантом чи поліцейським.
     Учнівським самоврядуванням для наймолодших здобувачів освіти було проведено конкурс загадок "Калейдоскоп професій". Діти дуже охоче та з цікавістю розгадували загадки, що дало змогу зрозуміти, як школярі орієнтуються в різноманітті сучасних професій, а також дехто з них дізнався про зовсім нові професії, про які раніше не чули. Учнівське самоврядування було подивоване надзвичайною активністю першачків ліцею!
IMG 20230315 084323 728

Детальніше...

     Психологічною службою ліцею 26 проведено просвітницькі заняття зі здобувачами освіти (7-10 класи) на тему «Навіщо підліткам ПВК «Редан»?». Разом з учнями розглянули чинники приєднання підлітків до певних молодіжних субкультур, проблеми, з якими стикаються підлітки під час війни та з’ясували чим же небезпечна ПВК «Редан», як попередити подібну небезпеку та безпечно спілкуватися у мережі інтернет.

IMG-6808

     14 березня у Рівненському ліцеї №26 для учнів 5-6 класів відбулася інформаційна лінійка, яка була присвячена Дню українського добровольця. Під час заходу ми з дітьми пригадали про добровольців- козаків; добровольців, що приймали участь у Першій та Другій світових війнах. Особливо актуальна інформація про сучасних українських добровольців, які відстоюють нашу незалежність та територіальну цілісність. 

     Учні були зацікавлені, слухали уважно та відповідали на запитання про життя та діяльність добровольців, про те, як вони боронили нашу країну та про їхні подвиги.  
     Такі заходи допомагають виховувати в учнів патріотичні почуття, любов до своєї країни та готовність допомагати їй у потрібний момент.
IMG-3900810f2bb76fd5b6f20f079314341d-V

Детальніше...

     Булінг (від англ. Bully — хуліган, залякувати) – форма психічного насильства у вигляді бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих речей, фізичної розправи тощо.
     З метою попередження жорстокого ставлення та агресивної поведінки психологічною службою проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Булінг. Стоп агресії». Здобувачів освіти ознайомили з поняттям «булінг» та його формами, усвідомили різницю між сваркою, конфліктом та булінгом та обговорили план дій, які необхідно виконувати, коли діти стають свідками булінгу.

IMG-6836

     Психологічною службою Рівненського ліцею 26 проведено заняття з елементами тренінгу «Вибір професії, або задача з багатьма невідомими». Учні мали змогу визначити ступінь вираження нахилу до певного типу професій. Також поспілкувалися зі здобувачами освіти про те, чи варто дозволяти гендерним стереотипам обмежувати можливості людей у досягненні того, що вони бажають та підвели підсумки, переглядаючи відео «Майстерність не має статі».

IMG-6835

     Сьогодні учні 7-Г та 7-В класів Рівненського ліцею 26 відвідали старовинний музей- аптека. Вже понад два роки у Рівному працює аптека-музей по вулиці Соборній, 187. Унікальність закладу в тому, що це і музей і діюча аптека водночас.У закладі старовинні меблі та своя аптечна лабораторія. Серед пам’яток – 100-літній касовий апарат, за допомогою якого не лише фіксували продаж препаратів, а й вели облік пацієнтів і відкривали кредити. Є тут скриня і стілець фармацевта, колби, мензурки, ваги та ступки. Також ми робили самі крем, це дуже чудовий п роцес. Пропоную всім відвідати цей музей. 

IMG 20230315 151856

Детальніше...

     В рамках Тижня профорієнтації учні 8-Б класу нашого ліцею відвідали Рівненський міський центр зайнятості. Працівники центру розповіли підліткам про сучасний ринок праці, найбільш затребувані професії, провели тестування з визначення типів професій, які підходять школярам. Окрім цього, здобувачі освіти мали можливість пройти малювальні тести, які допомогли з'ясувати, яка робота їм підходить за темпераментом та глибше пізнати себе в плані здібностей та талантів. 
     Наша екскурсія виявилася змістовною та цікавою.
IMG 20230313 140236

Детальніше...

     Яскраві враження отримали учні та вчителі від концертів, за участю артистів Рівненської обласної філармонії, які відбулися в нашому ліцеї на честь Дня народження Тараса Шевченка.
     Цей захід був особливим та неповторним. Талановиті співаки виконали відомі пісні на слова Великого Кобзаря. Кожна композиція звучала надзвичайно виразно та емоційно, дозволяючи кожному з нас перенестися в інший світ та пережити ті почуття, які Тарас Шевченко передав у своїх творах.
     Цей концерт став прекрасним доказом того, що творчість поета в цей не простий час є як ніколи актуальною та важливою. І не дивно, адже твори Тараса Шевченка мають величезну культурну цінність, відображають прагнення до волі та свободи Українського народу та є нашим національним скарбом.
     Цей концерт став незабутньою подією, яка ще раз підкреслила важливість культурної спадщини та національної ідентичності українського народу.
IMG 20230309 124539 424

Детальніше...

     Нещодавно в Рівненському ліцеї 26 був проведений тиждень вусолапохвостих, під час якого учні долучалися до різноманітних заходів, що сприяють підвищенню уваги до тварин та вихованню любові до них. Однією з основних подій була благодійна акція зі збору кормів для бездомних тварин, до якої долучилися більшість школярів. Зібрані смаколики були передані до притулку для тварин "Надія".
     Окрім цього, в закладі освіти відбулася виставка фотографій домашніх улюбленців учнів.
     Одним з найцікавіших моментів тижня став костюмований день "Вгадай, яка я тварина?", діти прийшли до ліцею у костюмах улюблених звірят. Це створило незабутню атмосферу на весь день.
     В цілому, заходи тижня вусолапохвостих стали гарною нагодою дізнатися більше про світ тварин, більше шанувати братів наших менших та піклуватися про них.
GridArt 20230309 143120719

Детальніше...

     Ми живемо в дуже динамічному світі, і сучасним підліткам важко зорієнтуватися у виборі майбутньої професії. Тому у 8-Б класі було проведено психологічне заняття з пізнання себе, свого внутрішнього світу, своїх здібностей "Яка професія мені підходить?"
     Найперше, школярі пройшли малювальний тест "Вроджені риси характеру" і з'ясували, як ці риси впливають на майбутнє людини. 
     Дуже зацікавив підлітків тест за зображеннями, який допоміг визначити, в якій професії людина зможе себе реалізувати найкраще.
     А найскладніше було пройти тест "Вибір типу професії", який допоміг школярам підібрати такий тип професії, до якого дитина має схильності від природи.
     Результати тестувань не для всіх учнів були очікувані, дехто з дітей був здивований, але така зустріч спонукатиме підлітків задуматися про своє майбутнє, серйозніше віднестися до вибору професії.
IMG 20230227 141956

Детальніше...

     28 лютого відзначається День Зубної феї. На ранковій зустрічі першокласники прослухали аудіо казку " Намистинка і зубна фея" та завітали на гостини у стоматологічний кабінет. Дітлахів зустрів дитячий лікар-стоматолог Сергій Вікторович.

     Під час екскурсії учні побачили стоматологічне обладнання та сучасне лікувальне крісло.

     Школярі отримали інформацію про правильний догляд за зубами, здорове харчування та важливість своєчасного звернення до зубного лікаря.

екскурсія

Детальніше...

     27 лютого - Всесвітній день полярного ведмедя. В укритті для першокласників була проведена інформаційна хвилинка про білого хижака. Під час великої перерви учні переглянули відео та намалювали володаря Арктики.

День ведмедя

 

Мова зникає не тому, що її не вчать інші,

а тому, що нею не говорять ті, хто її знає.

Хосе-Марія Арце

 

     Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Але для нашого ліцею воно вже стало традиційним.

     Рідна мова - це історія народу, його світогляд, світобудова, його культура, інструмент збереження й розвитку інтелектуальних і духовних скарбів кожної нації. Події сьогодення стали поштовхом для переосмислення ролі рідної мови в житті кожного українця.

      Тому 21 лютого у ліцеї було проведено ряд заходів під гаслом «Відчуй смак української мови». Учителі-філологи разом зі школярами у кожному класі провели цікаві інформаційні пʼятихвилинки «Українська унікальна!» про розвиток української мови та її багатство, у кожному кабінеті організували виставку «Вчи українську». Учні 5 класів взяли участь у мовознавчому квесті «Мовна веселка». Щоб віддати шану своїй рідній мові, обдаровані школярі 6-9 класів прочитали власні поезії про Україну, рідну мову, створили мініпроєкти «Мова - серце нації», взяли участь у рекламній акції «Ти те, що ти читаєш», де діти поділилися відгуками про прочитану улюблену книгу. Учні 9-11 класів створили відеорекламу «Обирай українську!», були учасниками веб-екскурсії «Розшукуємо модну книгу». Щоб познайомити учнів із українським книгосвітом, у фоє школи бібліотекарем ліцею та вчителями була проведена презентація сучасних книг, які позитивно впливають на естетичні смаки дітей.

     Українська мова стала оберегом, символом єдності, маркером ідентичності, інструментом боротьби для кожного з нас, знаком незламності й сили духу для всього людства. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу.

Фото   Фото 1

Детальніше...

     24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.На онлайн-уроці української мови дев'ятикласники висловилися, як цей рік змінив кожного з нас. Війна показує, що немає замалої допомоги та вкладу в перемогу. Всі — від дорослих чоловіків та жінок до підлітків та малечі — допомагають на тому фронті, на якому можуть принести користь. І все це має великий вплив у всіх сферах — воєнній, гуманітарній і психологічній. Ми побачили, як український народ продемонстрував світові приклад мужності, стійкості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

     Підлітки дійшли до висновку, що хочуть підтримувати ЗСУ, допомагати армії, робити все необхідне, аби наблизити перемогу та мир у країні. Україна обов'язково переможе ворога й відновить територіальну цінність! Доєднуймося до загальнонаціональної молитви за Батьківщину.

зображення viber 2023-02-27 23-43-54-607

Детальніше...

     Сьогодні, в День рідної мови у Рівненському ліцеї 26 відбулася особлива подія - до нас завітали артисти Рівненської обласної філармонії з тематичною програмою! Це було незабутнє дійство.
     Ми дуже вдячні артистам філармонії за їх професіоналізм та майстерність. Вони змогли передати нам не тільки музику, але й глибокий зміст та емоції. Це була чудова нагода для школярів поглибити свої знання про нашу мову та культуру, адже такі заходи надають учням можливість знайомитися зі світом мистецтва. Дякуємо усім, хто долучився до організації цієї захоплюючої програми!

IMG 20230221 212855 801

Детальніше...

     "А знаєте, війна колись закінчиться. Із часом відбудуються міста, але ніколи більше не повернуться всі ті, кого забрали небеса..."
     20 лютого для учнів 2 - А класу було проведено ранкову зустріч "Янголи пам'яті Небесної Сотні". На ній ми  вшанували хвилиною мовчання всіх  Героїв та створили плакат "Стіна пам'яті", на який діти наклеїли власноруч виготовлених ангелів...
IMG-cdcee3538937ae15645216b7d6acb486-V

Детальніше...

     Україно, твоя сила в єднанні, а Тризуб -наша гордість і слава! З таким гаслом пройшла година спілкування у 7-Б класі, де учні познайомилися із історією тризуба, обговорили суть єднання  та дійшли до висновку, що для реалізації одвічного бажання - бути вільними та незалежними, українці повинні об'єднати усі свої зусилля та незламною стіною чинити опір ворогу. 
IMG-71a0b8511c838247e6ff2381f65e71a8-V

Детальніше...

НВК №26 © 2022