^Нагору

438468
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
101
761
2625
438468

Ваш IP: 3.235.74.184
Сьогодні: 02-04-2020

Банери

RSS новини

     Вулиці: Макарова (від вулиці Тувинських Добровольців до вулиці Вербової), Вінницька (від вулиці Тувинських Добровольців і до  кінця),Павлюченка (від вулиці Чехова і до кінця – обидва боки), Боярка (від буд. 27 (непарні номери) та буд. 40 (парні номери) і до кінця вулиці), Рилєєва, Гурія Бухала (від вулиці  Пржевальского до кінця вулиці), Тувинських Добровольців (від вулиці Можайського до кінця вулиці), Чехова,Ольги Кобилянської, В’ячеслава  Липинського, Сергія Єфремова, Георгія Косміаді, Родини Кульчинських, Івана Багряного, Олександра Богачука, Анатолія Лабунського, Бориса Квашенка, Захисників України.

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ ШКОЛИ!

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу (COVID-19)», розпорядження міського голови від 12.03.2020 № 266-р «Про попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Рівного» у закладі освіти В ПЕРІОД З 13 БЕРЕЗНЯ ПО    03 КВІТНЯ 2020 РОКУ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС.

    З метою виконання навчальних планів та навчальних програм з предметів закладом освіти в період з 16.03.2020 та до завершення карантину БУДУТЬ ЗДІЙСНЕНІ ЗАХОДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ ШКОЛИ ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ. Інформація щодо доступу до навчальних ресурсів буде розміщена 17.03.2020 на головній сторінці сайту школи та доведена класними керівниками через соціальні мережі та групи.

     11 березня 2020 року відбулася міні-EdCamp (не)конференція вчителівукраїнської мови та літератури “Методичний інструментарій компетентного вчителя: ландшафт мислення, творчості, досвіду, успіху”.

         Якщо в однієї людини є яблуко й у іншої є яблуко, то після обміну в них залишиться по одному яблуку. Але якщо в однієї людини є ідея і в іншої є ідея, то після обміну в них залишиться по дві ідеї.

                                                                                         Дж. Б. Шоу 

     Учасники (не)конференції поділилися досвідом зі створення нового освітнього ландшафту на уроках української мови та літератури; запропонували педагогічний інструментарій формування предметних та ключових компетентностей на уроках словесності; зрекламували ті форми, методи та прийоми роботи , які є актуальними для подальшого втілення.

IMG-12

Детальніше...

Завершились змагання в першості м. Рівного з волейболу серед дівчат.

До фіналу чотирьох дійшли команди НВК №19, РУГ, НВК № 26 та РГГ. Зустрічались команди РГГ та НВК № 26. Гра проходила без інтриги, в результаті чого перемогу святкувала команда НВК№ 26. Вдалі дії капітана команди НВК № 26 Стельмах Марини дали змогу втримати рахунок та перемогти 2:0. Слід зазначити, що команда НВК26 протягом турніру отримали максимальну кількість балів,лише команда РУГ зуміли навязати боротьбу і одну партію перемогти,але в другій партії команда зібралась і довела гру до перемоги. Найкращим гравцем матчу визнано Стельмах Марину гравця НВК № 26.

Вітаємо з перемогою та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

f1

Детальніше...

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

IMG 10

Детальніше...

У кожній родині є свої сімейні традиції, спільні захоплення, творчі успіхи. Так, 26 лютого, учнівське самоврядування організувало виставку, де усі свої різноманітні творчі таланти продемонстрували учасники фестивалю.

Спільна участь батьків з дітьми у творчому фестивалі яскраво демонструє єдність, згуртованість сім’ї. Крім того, це підтверджує, що ми сильна нація і в єдності наша сила.

IMG 1

Детальніше...

До Міжнародного дня мови, 21 лютого у 4–х класах був проведений «Мовний квест». Захід приготували учні 4–А класу. Школярі показали високий рівень ерудиції та дізнались більше про історію виникнення свята.

IMG-3

 

Детальніше...

Учні початкових класів підготувалися до святкування міжнародного Дня рідної мови. Адже такий день має бути яскравим і цікавим! На ранкових зустрічах діти виготовили тематичну фотобутафорію.

fo8

Детальніше...

Для вчителів-словесників НВК №26 період карантину проходить дуже насичено. 11 лютого в нашому закладі відбувся семінар для молодих філологів на тему “Сучасний урок української мови та літератури в контексті компетентністної освіти”. Вчителі НВК №26 ділилися своїми надбаннями з молодими колегами, проводили майстер-клас із використання візуальних засобів, прийому афірмації, формування ключових компетентностей на уроках.

IMG11

Детальніше...

Вже традиційно, здобувачі освіти нашої школи взяли участь у щорічному конкурсі знавців англійської мови «Гринвич» . Цього року конкурс «Гринвич» святкує свій 10 річний ювілей. За роки існування цей конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів з різних регіонів України.

     11 грудня 2019 року  всі учасники (а їх цього року було 25) поринули у цікавий світ іноземної мови, виконуючи пізнавальні завдання на знання лексики, граматики та загальні знання про країну, мова якої вивчається. Дякуємо організаторам конкурсу та з нетерпінням чекаємо результатів!   

f10

Наприкінці січня учні 6-А, 6-Б, 5-В та 5-Г класів відвідали музей Уласа Самчука, який відрізняється від інших подібних закладів своєю оригінальною атмосферою. Діти дізналися багато нового та цікавого про митця, який вплинув на літературний процес ХХ століття. Екскурсовод розповіла про найвидатніші твори письменника: “Марія” та “Волинь”, які принесли Самчуку світову славу.

f1

Детальніше...

День соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України.

Розпочався день в учнів з уроку історії, де вчитель ознайомила учнів з витоками ідеї соборності, з історичними віхами на шляху соборності українських земель. Діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. 

f02

Детальніше...

Ми виховуємо учня не як носія знань, а як людину, яка має жити в суспільстві і приносити йому користь.

В.О.Сухомлинський

     Головне, без чого не може реалізуватися жоден педагог, – це активна позиція власне вчителя: не як спостерігача, а як творця. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Ці якості не видаються додатком до диплома про педагогічну освіту, а формуються у щоденний учительській праці. Характерна ознака професії вчителя — необхідність професійного розвитку упродовж усього періоду фахової діяльності. Вчителі в своєму професійному розвитку найбільше покладаються на участь у методичних заходах.

DSC 0494

Детальніше...

24 січня   до нас завітав Інспектор відділу ювенальної превенції Рівненського відділу поліції Світлана Нагорнюк детально зупинилася на понятті та видах булінгу, який охоплює як фізичне, економічне, психологічне, сексуальне насильство, так і застосування електронних комунікацій (кібербулінг).

Учням 9 класів розповіли про шкідливість вживання наркотичних засобів та тютюнопаління, а такою про кримінальну відповідальність за зберігання та розповсюдження заборонених препаратів.

Діти активно долучилися до бесіди, ставили запитання, які їх турбують.

f01

Детальніше...

З Новорічно-Різдвяними святами приходить на нашу землю, в наші оселі й серця Велична Коляда.

У ці дні всі ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв'язок одне з одним, з усім нашим народом, який має багату історію і не менш значимі народні традиції. З приводу цього, традиційно, у нашій школі відбувся Мюзикл «Колядує Україна, колядує НВК» серед учнів 1-11 класів. До заходу щорічно долучаються батьки учнів та класні керівники.

Кожен клас представив свою колядку і різдвяні віншування. Злившись воєдино, вся школа колядувала, прославляючи народження Христа.

Учні ще раз підтвердили, що стали продовжувачами кращих народних різдвяних традицій.

f05

 

Детальніше...

Відкриття фестивалю вуличних вертепів та вуличних музик «Нова радість стала» проводився 16 та 17 січня на майдані Незалежності у Рівному. У ньому взяли участь тридцять вісім колективів загальноосвітніх закладів міста. Учні НВК №26 не могли пропустити такий захід. Їм вдалося здивувати глядачів запальним флешмобом, порадувати колядками та віншуваннями. Дитячі голоси лунали мов дзвіночки, виконуючи традиційні та нові колядки та щедрівки. Фестиваль подарував як дітям, так і дорослим багато радісних емоцій.

Головна мета заходу – популяризація та відродження різдвяних вітань колядками та театральними дійствами. Міський фестиваль колядок та щедрівок показав, що традиції українського народу продовжують жити і збагачувати наш духовний світ.

f1

 

Детальніше...

     18 грудня в приміщенні Літературного музею Уласа Самчука був проведений майстер-клас «Вишиване Різдво» . Школярі 3-Г класу разом з креативною майстринею Оленою Медведєвою створювали власну декупажно-вишивану іграшку. Діти творили власні ялинкові прикраси – янголята, рукавички, будиночки, сніжинки. На завершення заходу майстриня Олена Медведєва провела коротеньку авторську екскурсію про «Креативну книгу Рівного» для гостей.

f1

 

Детальніше...

     З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Андрія Первозванного.

     13 грудня, учні та батьки 3 — Г класу зібралися разом на родинне свято «Андріївські вечорниці». Щоб поворожити, розважитись розповідями цікавих історій, жартами та різноманітними іграми. А ще – це й чудовий привід зібратися разом і гарно провести час. Всі присутні, ніби перенеслися далеко-далеко у ті часи на вечорниці у хату до господині. Дівчатка ворожили, намагаючись дізнатись про свою долю,  хлопці намагались відкусити шматочок калити. Гостей також пригощали  смачними варениками.

     Цього вечора усім було і весело, і цікаво, і захопливо. Без сумніву, казкове дійство вечорниць запам`ятається усім надовго.

f7

Детальніше...

НВК №26 © 2019