^Нагору

421144
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
50
1405
3912
421144

Ваш IP: 34.204.183.113
Сьогодні: 24-02-2020

Банери

RSS новини

Для вчителів-словесників НВК №26 період карантину проходить дуже насичено. 11 лютого в нашому закладі відбувся семінар для молодих філологів на тему “Сучасний урок української мови та літератури в контексті компетентністної освіти”. Вчителі НВК №26 ділилися своїми надбаннями з молодими колегами, проводили майстер-клас із використання візуальних засобів, прийому афірмації, формування ключових компетентностей на уроках.

IMG11

Детальніше...

Вже традиційно, здобувачі освіти нашої школи взяли участь у щорічному конкурсі знавців англійської мови «Гринвич» . Цього року конкурс «Гринвич» святкує свій 10 річний ювілей. За роки існування цей конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів з різних регіонів України.

     11 грудня 2019 року  всі учасники (а їх цього року було 25) поринули у цікавий світ іноземної мови, виконуючи пізнавальні завдання на знання лексики, граматики та загальні знання про країну, мова якої вивчається. Дякуємо організаторам конкурсу та з нетерпінням чекаємо результатів!   

f10

Наприкінці січня учні 6-А, 6-Б, 5-В та 5-Г класів відвідали музей Уласа Самчука, який відрізняється від інших подібних закладів своєю оригінальною атмосферою. Діти дізналися багато нового та цікавого про митця, який вплинув на літературний процес ХХ століття. Екскурсовод розповіла про найвидатніші твори письменника: “Марія” та “Волинь”, які принесли Самчуку світову славу.

f1

Детальніше...

День соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України.

Розпочався день в учнів з уроку історії, де вчитель ознайомила учнів з витоками ідеї соборності, з історичними віхами на шляху соборності українських земель. Діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. 

f02

Детальніше...

24 січня   до нас завітав Інспектор відділу ювенальної превенції Рівненського відділу поліції Світлана Нагорнюк детально зупинилася на понятті та видах булінгу, який охоплює як фізичне, економічне, психологічне, сексуальне насильство, так і застосування електронних комунікацій (кібербулінг).

Учням 9 класів розповіли про шкідливість вживання наркотичних засобів та тютюнопаління, а такою про кримінальну відповідальність за зберігання та розповсюдження заборонених препаратів.

Діти активно долучилися до бесіди, ставили запитання, які їх турбують.

f01

Детальніше...

З Новорічно-Різдвяними святами приходить на нашу землю, в наші оселі й серця Велична Коляда.

У ці дні всі ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв'язок одне з одним, з усім нашим народом, який має багату історію і не менш значимі народні традиції. З приводу цього, традиційно, у нашій школі відбувся Мюзикл «Колядує Україна, колядує НВК» серед учнів 1-11 класів. До заходу щорічно долучаються батьки учнів та класні керівники.

Кожен клас представив свою колядку і різдвяні віншування. Злившись воєдино, вся школа колядувала, прославляючи народження Христа.

Учні ще раз підтвердили, що стали продовжувачами кращих народних різдвяних традицій.

f05

 

Детальніше...

Відкриття фестивалю вуличних вертепів та вуличних музик «Нова радість стала» проводився 16 та 17 січня на майдані Незалежності у Рівному. У ньому взяли участь тридцять вісім колективів загальноосвітніх закладів міста. Учні НВК №26 не могли пропустити такий захід. Їм вдалося здивувати глядачів запальним флешмобом, порадувати колядками та віншуваннями. Дитячі голоси лунали мов дзвіночки, виконуючи традиційні та нові колядки та щедрівки. Фестиваль подарував як дітям, так і дорослим багато радісних емоцій.

Головна мета заходу – популяризація та відродження різдвяних вітань колядками та театральними дійствами. Міський фестиваль колядок та щедрівок показав, що традиції українського народу продовжують жити і збагачувати наш духовний світ.

f1

 

Детальніше...

     18 грудня в приміщенні Літературного музею Уласа Самчука був проведений майстер-клас «Вишиване Різдво» . Школярі 3-Г класу разом з креативною майстринею Оленою Медведєвою створювали власну декупажно-вишивану іграшку. Діти творили власні ялинкові прикраси – янголята, рукавички, будиночки, сніжинки. На завершення заходу майстриня Олена Медведєва провела коротеньку авторську екскурсію про «Креативну книгу Рівного» для гостей.

f1

 

Детальніше...

     З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Андрія Первозванного.

     13 грудня, учні та батьки 3 — Г класу зібралися разом на родинне свято «Андріївські вечорниці». Щоб поворожити, розважитись розповідями цікавих історій, жартами та різноманітними іграми. А ще – це й чудовий привід зібратися разом і гарно провести час. Всі присутні, ніби перенеслися далеко-далеко у ті часи на вечорниці у хату до господині. Дівчатка ворожили, намагаючись дізнатись про свою долю,  хлопці намагались відкусити шматочок калити. Гостей також пригощали  смачними варениками.

     Цього вечора усім було і весело, і цікаво, і захопливо. Без сумніву, казкове дійство вечорниць запам`ятається усім надовго.

f7

Детальніше...

З давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі. Рід наш прекрасний духовністю. Наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління до покоління. Українці вміли відчувати природу, черпати здоров’я, силу й красу з її лона; всі творчі сили людини були спрямовані на зміцнення сім’ї, свого роду. Отож наш прямий обов'язок зберегти та продовжити справу наших предків.

Тому в Рівненському НВК №26 13 грудня, в День Андрія Первозванного для учнів 5-их класів був проведений виховний захід-вечорниці «Як звичаї та традиції об’єднують людей в один народ». Свято у формі вечорниць, організоване та проведене 5-Б класом, припало до душі усім школярам, адже вони вперше стали учасниками традиційних українських розваг.

f9

Детальніше...

Із метою формування професійної компетентності педагогів , підвищення їх методичної майстерності, ознайомлення з новими вимогами щодо проведення сучасного уроку у контексті компетентнісного підходу та озброєння вчителів новими знаннями. Сучасними прийомами, методами, технологіями 05 грудня 2019 року був проведений психолого-педагогічний семінар із теми «Сучасний урок у контексті компетентнісного підходу до набуття школярами життєвих компетентностей.»

f1

Детальніше...

Хліб. Яке щире і тепле почуття поваги викликає це слово в серці кожної людини.

З давніх – давен ведеться в Україні, що хліб у хаті – то багатство, сіль – то гостинність і щирість. Нашу Україну називають хлібним краєм, бо люди, живуть тут, умілі і вміють обробляти землю і вирощувати на ній хороші врожаї. Для нашого народу хліб був не просто справою – це була основа його життя і найдорожча святиня.

f2

Детальніше...

   Толерантність - це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів. Виявлення толерантності залежить від методу виховання людини, її оточення чи навіть від країни, а точніше кажучи, від пережитків минулого народу, їх сформованої думки, яку вони вже не хочуть міняти.

     Міжнародній День Толерантності відзначається 16 листопада в усіх країнах світу. 

f1

Детальніше...

Переслідування, образи, цькування... Жертвою булінгу може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

Як розпізнати булінг? Як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком або ж жертвою булінгу?

Саме це стало темою зустрічі (19 листопада в Рівненській обласній бібліотеці). на яку були запрошені учні 8-Б кл.(класний керівник Карпець С.І.) та 8-В кл.(класний керівник Гожа А.А.) в рамках спільного проекту «Зупинимо булінг разом!» Рівненської юстиції та бібліотеки.

f2

Детальніше...

7 листопада у світлиці Рівненської обласної бібліотеки відбулося нагородження переможців щорічного Обласного літературного конкурсу “Перло многоцінне”. Мета конкурсу – утвердження української національної ідеї, державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання шанобливого ставлення до історії, культури і традицій українського народу. Конкурс проводиться як творче змагання для дітей шкільного віку, які шанують українське слово, мають літературний хист.

Всього до журі потрапило 1000 творів. Їх автори - школярі Рівненщини, з яких обрали 30 найкращих у трьох номінаціях: поезія, проза та публіцистика. Вони увійдуть у збірник "Проріст".

Вітаємо з перемогою (ІІІ місце) Ванівського Матвія, учня 5-Г класу НВК №26! Бажаємо творчого розвитку, натхнення та нових перемог.

f2

 

Детальніше...

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). 

У цей день для учнів 5-8 класів відбулася відкрита кафедра «Будуємо Україну, як територію гідності та свободи», де учнівське самоврядування розповіло про часи доленосних подій в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

f2

       Шкільні екскурсії - чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете, спілкування з однокласниками у невимушеній обстановці, події, які пізніше згадуються все життя.

       Цікавою і змістовною була поїздка за маршрутом «Вишнівець - Збараж-Тернопіль», у яку вирушили учні 6-Б класу разом з класним керівником та батьками. Наша екскурсія розпочалась з огляду замку князів Вишневецьких, який згодом був перебудований у палац та Вознесенської церкви, які є свідками багатьох важливих подій минулих століть. Виставки відомих скульпторів, різноманітні експозиції, присвячені історії замку, дали можливість поринути в атмосферу минулих часів.

f1

Детальніше...

У мальовничій місцевості за 12 кілометрів від міста Луцька знаходиться Народний музей історії сільського господарства Волині – скансен. Саме це місце 9 листопада відвідали учні 6-А та 5-Г класів разом із класними керівниками. В с.Рокині розташована дивовижна експозиція минулого українського народу.

f17

Детальніше...

     У переддень 9 листопада Дня української писемності та мови вчителі та учні НВК№26 провели флешмоб « Там, де звучить рідна мова, живе український народ». Також був створений колаж у формі українського прапора із жовто – блакитних сердець, на яких батьки, діти, вчителі та гості школи висловили свою любов до мови. Учні склали композицію «Мова в моєму серці» та провели КВК «Мовна веселка».

f1

Детальніше...

НВК №26 © 2019