^Нагору

567843
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
146
295
1069
567843

Ваш IP: 3.238.36.32
Сьогодні: 04-03-2021

Банери

RSS новини

     25 лютого учні 10-Б класу відвідали виставку полотен української художниці та письменниці Емми Андієвської, що проходить у Галереї європейського живопису - Євро-Арт.

     До Рівного картини українки Емми Андієвської, яка з 1943 року живе у Німеччині, потрапили вперше. Ці кілька десятків робіт належать до колекції Музею Корсаків у Луцьку і курсують Україною у рамках проєкту "Дифузія".

Без назви-1

Детальніше...

З метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, формування у школярів ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини, розвитку почуття національної самосвідомості та громадянської активності, усвідомленню необхідності бути гідними громадянами України в 7-А класі був проведена виховна година “Герої не вмирають”.

IMG 20210225 145052 resized 20210228 090541356

Детальніше...

25 лютого 2021 р. виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

Рівненський НВК №26 активно долучився до відзначення визначної дати. У фоє школи розміщена виставка “150 років від дня народження Лесі Українки”, де учні могли ознайомитися з цікавими фактами про життя поетеси, висловами відомих людей, експозицією авторських робіт учнів нашого закладу “Леся очима дітей”. На уроках української мови та літератури були проведені інформаційні хвилинки, на яких учні дізналися про складну долю славетної поетеси.

IMG 20210225 121841 resized 20210228 040303183

Детальніше...

    Клас має бути тим місцем, де діти почуваються бажаними та щасливими! Розуміння почуттів інших - це один із способів створити таке місце. Тому ми    (учні 6-Б класу) й вчилися на занятті школи "Лідер в мені" розпізнавати соціальні сигнали. Адже, чутливість до соціальних сигналів оточуючих людей впливає на стосунки в колективі, розуміння прояву емоцій сприяє створенню позитивної атмосфери в класі! Ми вчилися розпізнавати емоції за виразом обличчя, за мовою тіла, тоном голосу. Це було надзвичайно цікаво! А ще діти спробувати продемонструвати різні емоції з допомогою пантоміми. Це було креативно! Наші діти, виявляється, дуже талановиті! Вони спробували розробити власні символи, що характеризують певні емоції. А на завершення всі разом створили емоційний портрет класу! 

IMG 20210227 121253

Детальніше...

Якщо запитати дітей з чим у них асоціюється наше місто, то у відповідь почуєте: "Метро", "Екватор", "Лебедина". А, насправді, Рівне - хоч і не визначний туристичний центр, але все ж має багато своїх "родзинок". Про це й відбувся тренінг в 6-Б класі "В путівнику мандрівника - Рівне". 

Ми ознайомилися з різними символами міста - офіційними і народними; з'ясували їх значення. Коротко пригадали віхи історії міста. Багато емоцій викликала гра "Вірю - не вірю", в якій були наведені найрізноманітніші факти з історії Рівного! Особливо зацікавила дітей гра "Впізнай вулицю міста". 

Не обійшлося й без творчості. Школярі, об'єднавшись в групи, створювали проект "Моє місто" та презентували його однокласникам! 

А, головне, що ми разом прийняли рішення організувати пішохідну екскурсію рідним містом! 

IMG 20210226 135947

Детальніше...

Традиційно 21 лютого  відзначають Міжнародний день рідної мови. Головна ідея Дня рідної мови — заохотити людей спілкуватися рідною мовою; нагадати людям, що багато «маленьких» мов підходять до межі зникнення, бо носії поступово перестають ними користуватися.   З метою заохотити школярів шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови було проведено виховну годину у 5 Б класі. Спочатку учні описали рідну мову різними прикметниками. Потім переглянули відео про цікаві факти про мову та створили  лепбук  із крилатими висловами про мову.

31

Детальніше...

Шановні батьки, триває прийом заяв на оздоровлення дітей пільгових категорій.

                                                     Спитай себе, дитино, хто ти є,

                                                     І в серці обізветься рідна мова;

                                                   І в голосі яснім ім’я твоє

                                                   Просяє, наче зірка світанкова.

                                                                           Дмитро Павличко 

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. День був встановлений у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеш (Східний Пакистан) пакистанська влада жорстоко придушила мітингувальників (це були переважно студенти), які висловлювали свій протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської мови. Після проголошення незалежності Бангладеш у 1971 році, цей день відзначають в країні як день мучеників, вшановуючи пам’ять загиблих за рідну мову. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови.

IMG-ccf8d98c1b1d0d0055f0ee44f8a8aa5f-V

Детальніше...

Нації вмирають не від інфаркту.

Спочатку їм одбирає мову.
Ліна Костенко
 
     21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови.
     До відзначення цього дня долучилися учні 9-А класу. Цікава виховна година розпочалась переглядом відео до Дня рідної мови. Учні відповідали на різнотипні завдання, на знання з орфоепії, орфографії, лексикології. Цікавим було змагання з читання скоромовок, а також конкурс "Антижаргонний".
    Сьогодні лише від нас усіх залежить доля нашої рідної української мови. Тож плекаймо її, повертаймо їй роль творця духовного відродження української нації.
IMG 20210224 160420

Детальніше...

     21 лютого - Міжнародний день рідної мови! Учні 6-Б класу теж долучилися до цього свята. В дружньому колі ми переглянули відео "Цікаві факти про українську мову", з якого довідалися багато нового та цікавого. Діти переконалися, що рідна мова - це історія народу, його світогляд, інтелектуальний результат розвитку нашого етносу. Школярі зробили висновки про те, що мова - не лише засіб спілкування, а й засіб пізнання світу, передачі досвіду від покоління до покоління. А завершили свою зустріч ми флешмобом "Наша рідна мова - найкраща в світі!"

IMG 20210222 134728

Детальніше...

     Континуум зрілості... Що це таке? З нашими майбутніми лідерами (6-Б клас)  на черговому заняття "Лідер у мені", ми з'ясували, що еволюція нашої зрілості відбувається завдяки трьом етапам: залежність, незалежність та взаємозалежність. І чим більше ми впроваджуємо у своє життя 7 звичок ефективних людей, тим більш зрілими ми стаємо, еволюціонуємо від залежності до взаємозалежності.

     Це розуміння до нас прийшло через призму спільної творчої роботи над плакатами, презентаціями і навіть створенням пісень!

     Я зрозуміла, як багато вчуся від своїх вихованців - бути відкритішою, вільною, щирою. Натомість, передаю їм свої знання та життєву мудрість! Як круто, що ми - взаємозалежні!

IMG-15a24b61a91153c0e4478491c74d8604-V

Детальніше...

     Саме цей відомий вислів став епіграфом до інтерактивного заняття в 6-Б класі про важливість підтримки в колективі. В колі своїх товаришів діти з'ясували, що є найціннішим в житті людини; обговорили притчі про міцність родини, колективу; з допомогою навчальної гри "Розсипанка" ще раз переконалися, як багато для нас означає слово "дружити". З великим задоволенням шестикласники бавилися в "Крокодила", де кожен шукав свого друга з світу тварин. Особливі емоції викликала вправа "Міст дружби", де кожен міг показати, на чому тримаються дружні стосунки. А на завершення всі разом ще й поезію створили, яка стане символом міцного класного колективу! 

IMG 20210219 142806

Детальніше...

     14 лютого - День Святого Валентина - день, коли навіть діти говорять про найсвітліше почуття, а в повітрі вирує романтика. У 6-Б класі цієї холодної зимової пори було на диво тепло. Тепло від усмішок, від сюрпризів, від солодощів та любові! Ми влаштували "Святкову пошту", і кожен міг покласти до скриньки листівку-валентинку! 

     Як радісно і земної, коли в душі живе любов...
IMG 20210215 135302

Детальніше...

Змайстрували годівнички

Для горобчика й синички…

     А коли годівнички ще й екологічно безпечні для довкілля, то це подвійне благо для нашої природи. З настанням морозів птахам все складніше знаходити для себе поживу, тому учні 2-В класу вирішили подбати про пернатих друзів. Перетворили клас на справжню дослідницьку лабораторію. Спочатку дізналися смакові вподобання птахів. З’ясували, що корм має бути природним і якісним. Найкраще використати для цього насіння, яке зазвичай полюбляють птахи. Тому інгрідієнти були прості: «улюблене» насіння і зерна, вода та борошно, для кріплення – еконитка. Утворену масу виклали у форми для печива, а по застиганню відправилися на територію школи – пригощати птахів. Радіємо, що такої сніжної пори екологічний гостинчик може врятувати від голоду пернатих літунів.

зображення viber 2021-02-15 12-01-18

Детальніше...

     Ми хочемо, щоб наші діти були успішними, активними, проявляли ініціативу, ставили перед собою цілі та досягали їх, вміли комунікувати в колективі, постійно розвивалися та вдосконалювалися! Саме це - мета школи "Лідер в мені", де навчаються наші такі різні, але такі креативні учні Рівненського НВК 26. Ми - першовідкривачі в Рівному цієї унікальної програми Стівена Кові "Сім звичок високоефективних людей" і збираємося працювати над собою завзято та цілеспрямовано!

IMG 20210213 115815

Детальніше...

     Школа, як величезний вулик! Тут ми здобуваємо знання, розвиваємо свої таланти, дорослішаємо, отримуємо життєвий досвід, спілкуємося! Та як знайти серед тисячі дітей справді близьких, щирих та вірних друзів? Відповідь на це запитання ми шукали з учнями 6-Б класу на тренінгу "Коло друзів нас єднає".

     Ми з'ясовували, що ж є найціннішим скарбом у світі; грали в "Розсипанку", визначаючи значення слова "дружити"; створювали модель ідеального друга; формували правила дружби; обговорювали притчі; "викидали у сміття свої негативні риси, що заважають справжній дружбі; навіть складали вірші про дружбу. 
     В дружньому колі ми гарно та корисно провели час, зробили багато висновків!

 

IMG 20210205 141523

Детальніше...

Цього тижня, 9 лютого, всесвітня спільнота відзначає День безпечного інтернету.

Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій, тому наш заклад не стоїть осторонь. Задля забезпечення найкращого цифрового досвіду, онлайнового спілкування для учнів нашої школи було організовано зустріч з шкільним офіцером поліції Іриною Іняхіною, класні керівники провели інтерактивні заходи з учнями. Педагогам і батькам було запропоновано переглянути серіал «Безпека дітей і Інтернеті», розроблений державною організацією «Дія» для підвищення рівня цифрової освіти у суспільстві. Приємною новиною стали сертифікати, за результатами цього курсу, які отримали батьки наших учнів.

IMG 7610

 

Детальніше...

   Як навчити дитину виявляти ініціативу, виховувати впевненість у собі, нести відповідальність за власні дії, встановлювати цілі та досягати їх, розкривати та зміцнювати свої здібності, розвивати самостійність та незалежність? Адже, саме ці якості такі важливі для досягнення успіху в сучасному суспільстві! 

     Відповіді на ці питання ми спробуємо знайти на заняттях з курсу "Лідер у мені", які розпочалися в лютому цього року по всій Україні в школах, що отримали сертифікати Програми доктора Стівена Кові за системою "7 звичок високоефективних людей".
       Ми (6-Б клас) успішно розпочали навчання! І дай нам Бог натхнення та мудрості!
IMG 20210206 120236

Детальніше...

     2 лютого в Рівненському НВК 26 відзначали Всесвітній день водно-болотних угідь. На уроках географії та природознавства обговорили важливість болотних ландшафтів в географічній оболонці, наголосили, що при такій інтенсивності господарської діяльності людини, нам необхідно пам'ятати про руйнівні та незворотні наслідки недбалого та бездумного ставлення до водно-болотних угідь, інакше, в майбутньому екологічних катастроф (посухи, обміління річок, засудження озер) просто не уникнути! 

     Щоб привернути увагу дітей до біорізноманіття водно-болотних природних комплексів, ми взяли участь в конкурсі малюнків, оголошеному ПДМ.
IMG 20210205 092807

Детальніше...

НВК №26 © 2019