^Нагору

320604
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
186
184
1154
320604

Ваш IP: 52.91.90.122
Сьогодні: 15-12-2018

Банери

RSS новини

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади

директора Рівненського НВК №26 Рівненської міської ради

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Рівненського НВК №26 Рівненської міської ради, що знаходиться за адресою: місто Рівне, вулиця Павлюченка, 24.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі з 17 грудня 2018 р. до 10 січня  2019 р.

Детальніше...

     Інтелектуальний потенціал суспільства багато в чому визначається виявленням обдарованих дітей та роботою з ними. 7 грудня 2018 року на базі НВК №26 з метою узагальнення та обміну педагогічним досвідом при роботі з обдарованими дітьми як одного з пріоритетних напрямків державної політики, було проведено методичний семінар.

f2

Детальніше...

     4 грудня в спортивному залі НВК №26 відбувся черговий майстер-клас з модулів «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол» для слухачів РОІППО. Вчителі Шамич Ю.В., Денисова К.А., Царюк С.В. продемонстрували виконання елементів ігрових видів спорту.

04

Детальніше...

… Ніде нехай такою більш не буде!

Хай день новий життя несе нове,

Вклонімось низько сонцю й хлібу , люди !

В достатку Україна хай живе!

          Україна – держава з давньою і багатою культурою хліборобства. Українське селянство вміло і ростити хліб, і випікати смачні паляниці, мало для цього родючі землі. Немає ніяких сумнівів, що голодомори ХХ століття були штучними, а злочини сталінського режиму проти українського селянства не знаходять ніяких виправдань. Цим і пояснюється бережливе ставлення українців до хліба і хлібних крихт.

03

 

Детальніше...

     21 листопада – День Гідності і Свободи. Свято, яке встановлене з метою утворення з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні у мирний епоху століття, а також віддання шани патріотизму й мужності громадян, яких було вбито у боротьбі за волю і кращу долю України.

01

Детальніше...

     16 листопада відбулася показова виховна година з правил дорожнього руху «Аукціон дорожніх знаків», яку підготували і провели учні 2 – А класу разом із вчителем Киричук Наталією Дмитрівною.

05

Детальніше...

З метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Рівненському НВК №26 з 12 по 16 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого стало підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження на дорозі.

02

 

Детальніше...

   У нас час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. Викликає занепокоєння переміщення куріння у більш ранні вікові групи населення. Саме тому 15 листопада, у Міжнародний день відмови від куріння, учні 7-9 класів виготовили буклети «Не потрап у пастку куріння», які розповсюдили серед старшокласників, батьків та громадян міста.

03

 

Детальніше...

     Свято української писемності та мови відзначається в Україні 9 листопада. Це дуже важливе свято в житті кожної людини: і малої, і дорослої. Українська мова – це основа духовної культури та історії нашого народу. Вона не лише засіб спілкування, а й спосіб сприймання світу, відтворення його у людській свідомості.

03

 

Детальніше...

Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос — більш нічого.

А серце б’ється — ожива,

Як їх почує!

                         Тарас Шевченко

     9-го листопада вся Україна відзначає День української писемності та мови. З нагоди свята  Сидорук Тетяна Миколаївна (вчитель української мови та літератури) провела виховний захід  «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті». Мета заходу:  формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про красу і багатство української мови; пробудити почуття національної гідності; виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, бажання розмовляти рідною мовою.

IMG-09

Детальніше...

…Живе іще в світі відлуння

Легенди, старої, мов світ

Як Бог Україні в дарунок

Дав пісні калиновий цвіт…

Є скарби, заховані в землю, є розташовані на поверхні, але є скарби, які передаються з покоління в покоління, чаруючи людську душу. До таких скарбів належить память роду, його звичаї і традиції. Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – все це наша родовідна пам’ять.

Тому у переддень української писемності для другокласників Рівненського НВК № 26 був проведений родинний міст «Улюблені пісні моєї родини».

03

 

Детальніше...

25 жовтня комфортабельним автобусом учні 2 – А класу разом із бать -ками здійснили свою чергову екскурсію пам’ятними місцями Рівненської області та відвідали історико – культурний заповідник у м. Дубно, одне із 7 Чудес Рівненщини.

06

 

Детальніше...

     21 жовтня відзначається Всесвітній  День  яблука.

     Яблуня – найпопулярніше фруктове дерево, тому і заслуговує на таке свято. Восени багатий врожай яблук символізує достаток та благополуччя української родини. 

     У школі пройшла благодійна акція "Фруктовий мікс".Учні приносили яблука та й інші фрукти. Усі зібрані протягом акції яблука були передані до Рівненського міського будинку дитини.

01

Детальніше...

     Напередодні свята Покрови Богородиці учні 5-А класу разом з батьками та класним керівником відвідали стародавнє місто Львів. Кажуть, воно схоже на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських. Мабуть, так воно і є. Львів - особливий.

03

 

Детальніше...

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Тож напередодні цього чудового свята, 11 та 12 жовтня 2018 року, в школярів 1-4 класів відбувся конкурс козацької пісні та родинний куліш «Козацькі кулінарні традиції», а в учнів 5-11 класів конкурс «Козацькі забави» та пікнік «Картопляні посиденьки».

02

 

Детальніше...

В першу неділю жовтня Україна відзначає чудове свято - День працівника освіти …

Ранок у школі розпочався з привітання вчителів: звучала гарна музика, учні 10-А класу підготували святкову зустріч-привітання, а от учні 4 –А класу вітали вчителів віршами, старшокласники та батьки танцювали флешмоб! Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була теплою та дружньою! Бажаємо всім вчителям наснаги, терпіння, учнів вдячних та батьків обачних!

 

01

 

 

Детальніше...

   Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята долучилася і наша школа. У той момент, коли питання миру є особливо нагальним для  України, усі бажання, усі сподівання і мрії пов’язані з мирним майбутнім України. Молодші школярі виконували пісню миру.   

   Ми живемо в незалежній Україні і ми пишаємось, що маємо свою державу, мову, землю, традиції і символи. Той є справжній патріот, хто своїми ратними подвигами, мирною працею зміцнює могутність нашої Батьківщини. Патріoтичним флeшмoбoм свoю шану виявили учні 5-8 класів.

04

 

Детальніше...

Питання профорієнтації завжди були у центрі уваги суспільства. Освіта завжди орієнтується на майбутнє, адже вчорашні школярі - це сьогоднішні здобувачі професій. З метою ознайомлення учнів, з різними професіями, з вимогами які ці професії ставлять перед людиною, учні 10-х класів відвідали Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ.      

01

 

Детальніше...

НВК №26 © 2014