^Нагору

398724
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
64
246
521
398724

Ваш IP: 34.204.173.36
Сьогодні: 20-11-2019

Банери

ЗАТВЕРДЖЕНО

педагогічною радою

(протокол №2 від 18.02.2019)

План заходів щодо попередження насильницької моделі поведінки, випадків булінгу серед учасників освітнього процесу, учнів 1-11 класів

Детальніше...

«Дуже важливо, щоб кожна дитина повірила у власні сили, раділа кожному шкільному дню, кожній зустрічі з педагогом, кожному дзвінку на урок. Принципово важливо, щоб шкільне життя стало для кожного учня сенсом його власного життя»
                                      Шалва Амонашвілі

 

18 лютого в Рівненському НВК № 26 відбулася педагогічна рада – дослідження на тему: «Реалізація науково-педагогічного проекту «Інтелект України» у початкових класах та перспективи розвитку в основній школі».

Завдяки вчителям початкової школи, що працюють за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України» , педагогічний колектив мав змогу відчути себе дітьми та опробувати своєрідність цієї програми.

 Заступник директора з навчально-виховної роботи Харковець Т.Д. ознайомила присутніх з основними аспектами НПП «Інтелект України». Присутні дізналися про історію створення даного проекту, ознайомилися з науковцями-розробниками проекту, моделями навчання, технологіями, методами навчання, дидактичними засобами. Особливу увагу приділено технологічним вправам НПП «Інтелект України», до кожної вправи був наведений приклад-ілюстрація з зошитів, а деякі вправи вчителі мали можливість побачити за допомогою фрагментів уроків.

v4

 

Детальніше...

     Інтелектуальний потенціал суспільства багато в чому визначається виявленням обдарованих дітей та роботою з ними. 7 грудня 2018 року на базі НВК №26 з метою узагальнення та обміну педагогічним досвідом при роботі з обдарованими дітьми як одного з пріоритетних напрямків державної політики, було проведено методичний семінар.

f2

Детальніше...

9 листопада 2018 року на базі Рівненського НВК №26 відбувся міський семінар-практикум для вчителів географії із теми «Сучасний урок географії у контексті компетентісного підходу Нової української школи». Семінар поширював ідеї Нової української школи, зокрема, компетентісний підхід у вивченні географії. Основні завдання семінару: показовий урок учителя географії Рудьо О.В., тренінгове заняття Осніцької Н.А. та обмін методичними знахідками.

 

Показовий урок учителя географії Рудьо О.В.

 

02-1

 

Детальніше...

     29 березня на базі НВК №26 проведено семінар-практикум «Оновлення сучасного змісту освітнього процесу на уроках математики – крок до формування компетентної особистості».

     Семінар відкрила методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Л. М. Гуменюк, яка ознайомила присутніх з програмою заходу.

IMG 0192

Детальніше...

     13 грудня 2017 року відбулося міське засідання школи педагогічної майстерності з теми «Основні підходи щодо формування лінгвістичної (лексичної) компетенції учнів на початковому етапі навчання іноземної мови».

02

 

Детальніше...

     31 жовтня 2017 року на базі закладу був проведений міський семінар-студія «Особливості вивчення стану української мови та літератури в закладі загальної середньої освіти в умовах реформування» для членів адміністрації закладів міста, які відповідають за стан вивчення української мови та літератури. До обговорення у формі студії долучалися Л.Грекул, головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу управління освіти, М.Жовтан, завідувач КУ «Рівненський міський методичний кабінет», С.Ящук, заступник директора Рівненського НВК №26, Н.Саприкіна, заступник директора ЗОШ №23, В.Заруцька, керівник ШМО вчителів-словесників НВК №26, а також директори та заступники директорів загальної середньої освіти міста.

IMG 0008

Детальніше...

НВК №26 © 2019