^Нагору

536817
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
441
254
1419
536817

Ваш IP: 3.237.67.179
Сьогодні: 03-12-2020

Банери

dyti

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими дітьми і відчували тепло, ласку, розуміння з боку дорослих. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Детальніше: 1 червня — Міжнародний день захисту дітей

Кожен рік, коли надходить травень, відчуваємо неймовірне хвилювання. Наближається час розлуки з випускниками, з дітьми, які стали як рідні. Хвилюємося за кожного з них, а особливо тепер. Цей випуск вирізняється тим, що він зібрав енергійних, розумних, талановитих, сучасних, відповідальних учнів і палких ентузіастів. У кожного з цих випускників були свої мрії щодо того, як відсвяткувати випускний: одні планували побачити Європу, а інші мріяли станцювати шкільний вальс.

Детальніше: Останній дзвінок 2020

Геній українського народу Тарас Шевченко надихнув учнів НВК №26 на створення власних віршів. Юні поети з великим ентузіазмом взялися за створення збірки поезій “Незламний дух”, присвяченої Кобзарю. Над збіркою працювали Паламарчук Михайло (5-В клас), Ванівський Матвій (5-Г клас), Чемерис Вікторія (6-А клас), Якимчук Валерія (6-А клас), Максюк Ольга (6-Б клас). Редактор збірки – вчитель української мови та літератури Сидорук Тетяна Миколаївна.

Вищезазначені учні взяли участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», де презентували свої вірші і зайняли призові місця.

Серед учнів нашого закладу є надзвичайно творчі і талановиті учні. До вашої уваги патріотична збірка поезій Ванівського Матвія, учня 5 – Г класу. Редактор збірки – вчитель української мови та літератури Сидорук Тетяна Миколаївна.

Збірка “Про тебе мрію і пишу” принесла Матвію ІІ місце на міському етапі XІX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої».

НВК №26 © 2019