^Нагору

487315
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
126
744
1274
487315

Ваш IP: 3.236.98.25
Сьогодні: 02-07-2020

Банери

Хлібом-сіллю зустріла школа своїх гостей-дітей, батьків, учителів! Свято «Тепло єдиної родини» зібрало всіх найвидатніших! Теплі слова, вітання, радісні очі дітей, хвилювання вчителів! Найкращих вітали на родинному святі за підсумками навчального року!

IMG-01

Детальніше: Тепло єдиної родини

       10-11 травня учні 8-Б та 7-Б класів подорожували Україною за маршрутом «Рівне- Вінниця-Умань-Рівне». Вінниця- місто парків, фонтанів, дивовижних скульптур та культурних пам’яток, аналогів яких немає у всій Україні. Серед пам’яток у м. Вінниця ми побували в музеї-садибі М. Коцюбинського, музеї геніального хірурга М. Пирогова, де відвідали аптеку з інтер'єрами приймальні та операційної, будинок, в якому жив лікар, прогулялися стежками парку, де збереглися дерева, посаджені самим М.І. Пироговим. 

f06

 

Детальніше: «Рівне-Вінниця-Умань-Рівне»

Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України.

Мільйонам людей назавжди врізався в пам’ять біль Другої Світової війни. Червоним лиховісним полум'ям кривавого терору увірвався він до мирних осель.

Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

IMG 02

 

Детальніше: Вічний вогонь вимагає миру і щастя живим

     17 квітня учні 2 – Г та 2 – В класів  разом з батькамита класними керівниками вирішили відвідати замок, що відноситься до одного з семи найкрасивіших замків України – Луцький, або як його ще називають – замок князя Любарта. 
01

Детальніше: Екскурсія

18 квітня учні 2 – А та 2 – Б класів відвідали місто Острог – один із провідних центрів української культури та науки.

Екскурсія Державним історико – культурним заповідником розпочалася перед оборонною вежею, яка є частиною ансамблю Острозького замку. Кам’яні стіни, дерев’яні сходи, ґратований колодязь – ми ніби побували в іншому світі. В залах замку розміщено музей і тут діти побачили колекції живопису, народного промислу, зброї, кераміки, меблів.

f1

Детальніше: Екскурсія у місто Острог

НВК №26 © 2019