^Нагору

662834
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
36
292
328
662834

Ваш IP: 3.87.250.158
Сьогодні: 25-01-2022

Банери

Програму схвалено Вченою радою Рівненського ОІППО

(протокол № 5 від 25.09.2020 р.)

ПРОГРАМА НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАНННЯ

В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РІВНЕНЩИНИ

НА 2020–2025 роки

Програма національного виховання у закладах освіти Рівненщини на 2020–2025 роки (далі – Програма) реалізує державну політику в галузі освіти, враховує Концепцію реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» і стратегію розвитку виховання в закладах освіти України. Концепція Програми узгоджена з пріоритетами виховання цінностей, що забезпечує її спрямованість на формування ціннісних ставлень особистості, максимальне використання можливостей дітей та учнівської молоді для досягнення мети виховання, цілей і потреб особистості в її розвитку.

Програма розроблена відповідно до розпорядчих документів, рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо впровадження освітньої реформи та здійснення виховання в закладах освіти України. Упровадження Програми забезпечить оптимальні умови визначення важливості цінностей для цілісного освітнього процесу та повноцінного виховного впливу на дітей та учнівську молодь.

Детальніше: ПРОГРАМА НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАНННЯ  В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РІВНЕНЩИНИ  НА 2020–2025 роки 

dyti

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими дітьми і відчували тепло, ласку, розуміння з боку дорослих. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Детальніше: 1 червня — Міжнародний день захисту дітей

Кожен рік, коли надходить травень, відчуваємо неймовірне хвилювання. Наближається час розлуки з випускниками, з дітьми, які стали як рідні. Хвилюємося за кожного з них, а особливо тепер. Цей випуск вирізняється тим, що він зібрав енергійних, розумних, талановитих, сучасних, відповідальних учнів і палких ентузіастів. У кожного з цих випускників були свої мрії щодо того, як відсвяткувати випускний: одні планували побачити Європу, а інші мріяли станцювати шкільний вальс.

Детальніше: Останній дзвінок 2020

Геній українського народу Тарас Шевченко надихнув учнів НВК №26 на створення власних віршів. Юні поети з великим ентузіазмом взялися за створення збірки поезій “Незламний дух”, присвяченої Кобзарю. Над збіркою працювали Паламарчук Михайло (5-В клас), Ванівський Матвій (5-Г клас), Чемерис Вікторія (6-А клас), Якимчук Валерія (6-А клас), Максюк Ольга (6-Б клас). Редактор збірки – вчитель української мови та літератури Сидорук Тетяна Миколаївна.

Вищезазначені учні взяли участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», де презентували свої вірші і зайняли призові місця.

НВК №26 © 2019