^Нагору

525609
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
151
338
489
525609

Ваш IP: 18.210.11.249
Сьогодні: 27-10-2020

Банери

У кожній родині є свої сімейні традиції, спільні захоплення, творчі успіхи. Так, 26 лютого, учнівське самоврядування організувало виставку, де усі свої різноманітні творчі таланти продемонстрували учасники фестивалю.

Спільна участь батьків з дітьми у творчому фестивалі яскраво демонструє єдність, згуртованість сім’ї. Крім того, це підтверджує, що ми сильна нація і в єдності наша сила.

IMG 1

 

Детальніше: Фестиваль сімейної творчості

До Міжнародного дня мови, 21 лютого у 4–х класах був проведений «Мовний квест». Захід приготували учні 4–А класу. Школярі показали високий рівень ерудиції та дізнались більше про історію виникнення свята.

IMG-3

 

Детальніше: Мовний квест

Наприкінці січня учні 6-А, 6-Б, 5-В та 5-Г класів відвідали музей Уласа Самчука, який відрізняється від інших подібних закладів своєю оригінальною атмосферою. Діти дізналися багато нового та цікавого про митця, який вплинув на літературний процес ХХ століття. Екскурсовод розповіла про найвидатніші твори письменника: “Марія” та “Волинь”, які принесли Самчуку світову славу.

f1

Детальніше: Відвідини Літературного музею Уласа Самчука

День соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України.

Розпочався день в учнів з уроку історії, де вчитель ознайомила учнів з витоками ідеї соборності, з історичними віхами на шляху соборності українських земель. Діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. 

f02

 

Детальніше: Україна єдина

24 січня   до нас завітав Інспектор відділу ювенальної превенції Рівненського відділу поліції Світлана Нагорнюк детально зупинилася на понятті та видах булінгу, який охоплює як фізичне, економічне, психологічне, сексуальне насильство, так і застосування електронних комунікацій (кібербулінг).

Учням 9 класів розповіли про шкідливість вживання наркотичних засобів та тютюнопаління, а такою про кримінальну відповідальність за зберігання та розповсюдження заборонених препаратів.

Діти активно долучилися до бесіди, ставили запитання, які їх турбують.

f01

 

Детальніше: Зустріч з Інспектором відділу ювенальної превенції Рівненського відділу поліції

НВК №26 © 2019