^Нагору

525599
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
141
338
479
525599

Ваш IP: 18.210.11.249
Сьогодні: 27-10-2020

Банери

З Новорічно-Різдвяними святами приходить на нашу землю, в наші оселі й серця Велична Коляда.

У ці дні всі ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв'язок одне з одним, з усім нашим народом, який має багату історію і не менш значимі народні традиції. З приводу цього, традиційно, у нашій школі відбувся Мюзикл «Колядує Україна, колядує НВК» серед учнів 1-11 класів. До заходу щорічно долучаються батьки учнів та класні керівники.

Кожен клас представив свою колядку і різдвяні віншування. Злившись воєдино, вся школа колядувала, прославляючи народження Христа.

Учні ще раз підтвердили, що стали продовжувачами кращих народних різдвяних традицій.

f05

 

Детальніше: Колядує Україна, колядує НВК!

Відкриття фестивалю вуличних вертепів та вуличних музик «Нова радість стала» проводився 16 та 17 січня на майдані Незалежності у Рівному. У ньому взяли участь тридцять вісім колективів загальноосвітніх закладів міста. Учні НВК №26 не могли пропустити такий захід. Їм вдалося здивувати глядачів запальним флешмобом, порадувати колядками та віншуваннями. Дитячі голоси лунали мов дзвіночки, виконуючи традиційні та нові колядки та щедрівки. Фестиваль подарував як дітям, так і дорослим багато радісних емоцій.

Головна мета заходу – популяризація та відродження різдвяних вітань колядками та театральними дійствами. Міський фестиваль колядок та щедрівок показав, що традиції українського народу продовжують жити і збагачувати наш духовний світ.

f1

 

Детальніше: Фестиваль вуличних вертепів

     18 грудня в приміщенні Літературного музею Уласа Самчука був проведений майстер-клас «Вишиване Різдво» . Школярі 3-Г класу разом з креативною майстринею Оленою Медведєвою створювали власну декупажно-вишивану іграшку. Діти творили власні ялинкові прикраси – янголята, рукавички, будиночки, сніжинки. На завершення заходу майстриня Олена Медведєва провела коротеньку авторську екскурсію про «Креативну книгу Рівного» для гостей.

f1

 

Детальніше: Майстер-клас «Вишиване Різдво»

     З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Андрія Первозванного.

     13 грудня, учні та батьки 3 — Г класу зібралися разом на родинне свято «Андріївські вечорниці». Щоб поворожити, розважитись розповідями цікавих історій, жартами та різноманітними іграми. А ще – це й чудовий привід зібратися разом і гарно провести час. Всі присутні, ніби перенеслися далеко-далеко у ті часи на вечорниці у хату до господині. Дівчатка ворожили, намагаючись дізнатись про свою долю,  хлопці намагались відкусити шматочок калити. Гостей також пригощали  смачними варениками.

     Цього вечора усім було і весело, і цікаво, і захопливо. Без сумніву, казкове дійство вечорниць запам`ятається усім надовго.

f7

Детальніше: «Андріївські вечорниці»

З давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі. Рід наш прекрасний духовністю. Наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління до покоління. Українці вміли відчувати природу, черпати здоров’я, силу й красу з її лона; всі творчі сили людини були спрямовані на зміцнення сім’ї, свого роду. Отож наш прямий обов'язок зберегти та продовжити справу наших предків.

Тому в Рівненському НВК №26 13 грудня, в День Андрія Первозванного для учнів 5-их класів був проведений виховний захід-вечорниці «Як звичаї та традиції об’єднують людей в один народ». Свято у формі вечорниць, організоване та проведене 5-Б класом, припало до душі усім школярам, адже вони вперше стали учасниками традиційних українських розваг.

f9

Детальніше: Як звичаї та традиції об’єднують людей в один народ

НВК №26 © 2019