^Нагору

525554
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
96
338
434
525554

Ваш IP: 18.210.11.249
Сьогодні: 27-10-2020

Банери

Хліб. Яке щире і тепле почуття поваги викликає це слово в серці кожної людини.

З давніх – давен ведеться в Україні, що хліб у хаті – то багатство, сіль – то гостинність і щирість. Нашу Україну називають хлібним краєм, бо люди, живуть тут, умілі і вміють обробляти землю і вирощувати на ній хороші врожаї. Для нашого народу хліб був не просто справою – це була основа його життя і найдорожча святиня.

f2

Детальніше: Запашна українська паляниця

   Толерантність - це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів. Виявлення толерантності залежить від методу виховання людини, її оточення чи навіть від країни, а точніше кажучи, від пережитків минулого народу, їх сформованої думки, яку вони вже не хочуть міняти.

     Міжнародній День Толерантності відзначається 16 листопада в усіх країнах світу. 

f1

Детальніше: Ми різні, але ми рівні

Переслідування, образи, цькування... Жертвою булінгу може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

Як розпізнати булінг? Як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком або ж жертвою булінгу?

Саме це стало темою зустрічі (19 листопада в Рівненській обласній бібліотеці). на яку були запрошені учні 8-Б кл.(класний керівник Карпець С.І.) та 8-В кл.(класний керівник Гожа А.А.) в рамках спільного проекту «Зупинимо булінг разом!» Рівненської юстиції та бібліотеки.

f2

Детальніше: Булінг – це насильство!

7 листопада у світлиці Рівненської обласної бібліотеки відбулося нагородження переможців щорічного Обласного літературного конкурсу “Перло многоцінне”. Мета конкурсу – утвердження української національної ідеї, державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання шанобливого ставлення до історії, культури і традицій українського народу. Конкурс проводиться як творче змагання для дітей шкільного віку, які шанують українське слово, мають літературний хист.

Всього до журі потрапило 1000 творів. Їх автори - школярі Рівненщини, з яких обрали 30 найкращих у трьох номінаціях: поезія, проза та публіцистика. Вони увійдуть у збірник "Проріст".

Вітаємо з перемогою (ІІІ місце) Ванівського Матвія, учня 5-Г класу НВК №26! Бажаємо творчого розвитку, натхнення та нових перемог.

f2

 

Детальніше: “Перло многоцінне”

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). 

У цей день для учнів 5-8 класів відбулася відкрита кафедра «Будуємо Україну, як територію гідності та свободи», де учнівське самоврядування розповіло про часи доленосних подій в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

f2

НВК №26 © 2019