^Нагору

525536
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
78
338
416
525536

Ваш IP: 18.210.11.249
Сьогодні: 27-10-2020

Банери

       Шкільні екскурсії - чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете, спілкування з однокласниками у невимушеній обстановці, події, які пізніше згадуються все життя.

       Цікавою і змістовною була поїздка за маршрутом «Вишнівець - Збараж-Тернопіль», у яку вирушили учні 6-Б класу разом з класним керівником та батьками. Наша екскурсія розпочалась з огляду замку князів Вишневецьких, який згодом був перебудований у палац та Вознесенської церкви, які є свідками багатьох важливих подій минулих століть. Виставки відомих скульпторів, різноманітні експозиції, присвячені історії замку, дали можливість поринути в атмосферу минулих часів.

f1

Детальніше: Файне місто Тернопіль

У мальовничій місцевості за 12 кілометрів від міста Луцька знаходиться Народний музей історії сільського господарства Волині – скансен. Саме це місце 9 листопада відвідали учні 6-А та 5-Г класів разом із класними керівниками. В с.Рокині розташована дивовижна експозиція минулого українського народу.

f17

Детальніше: Подорож у минуле українського народу

     У переддень 9 листопада Дня української писемності та мови вчителі та учні НВК№26 провели флешмоб « Там, де звучить рідна мова, живе український народ». Також був створений колаж у формі українського прапора із жовто – блакитних сердець, на яких батьки, діти, вчителі та гості школи висловили свою любов до мови. Учні склали композицію «Мова в моєму серці» та провели КВК «Мовна веселка».

f1

Детальніше: День української писемності та мови

 

«Розум людський ніколи не винаходив нічого шляхетнішого за театральні дійства як для вдосконалення, так і для очищення людської натури»

                                                                                                                Вольтер

 

Учні і батьки 6-А класу на чолі з класним керівником відвідали Рівненський академічний музично-драматичний театр. Ми дивилися одну з найулюбленіших українських комедій “Сватання на Гончарівці”.

f3

Детальніше: “Сватання на Гончарівці”

Під час осінніх канікул учителі НВК №26 Карпець Світлана Іванівна та Сидорук Тетяна Миколаївна відвідали навчальний семінар-тренінг за програмою «Молодь на роздоріжжі». У заході взяли участь понад 40 педагогічних працівників м. Рівного та області. Тренінг за програмою «Молодь на роздоріжжі» спрямований на профілактику ризикованої поведінки серед підлітків та молоді, а також на боротьбу з таким кризовим явищем суспільства як ВІЛ/СНІД.

f9

Детальніше: «Молодь на роздоріжжі»

НВК №26 © 2019