^Нагору

525559
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
101
338
439
525559

Ваш IP: 18.210.11.249
Сьогодні: 27-10-2020

Банери

Багата цього річ осінь на свята. 14 жовтня, в чудовий осінній день ми відзначили відразу кілька свята: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День Захисника Вітчизни.

А 10 жовтня, у нас теж було свято: відбулася перша в цьому навчальному році екскурсія учнів 3–А класу. Ми побували у козацькому таборі «Гайдамаки». Діти поринули в атмосферу життя козаків 17-18 ст., ознайомились з утриманням традицій одягу, побуту, козацької зброї, української кухні, засобів пересування. Діти під наглядом козаків, у веселій атмосфері, змагалися та взяли участь у спортивних естафетах на свіжому повітрі. На завершення екскурсії відбулося катання дітей на конях і, звичайно, смачний обід. Діти залишилися задоволені, бо весело та з користю провели час.

Нехай крізь століття гордо звучить звання - КОЗАК! Де козак, там і слава!

Щиро дякуємо всім батькам класу, які організували, фінансували та допомогли провести таку пізнавальну екскурсію.

f7

 

Детальніше: Подорож до табору "Гайдамаки"

     Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва, 9 жовтня 2019 р., до учнів 3 - А, 4 - Б класів НВК № 26 приїхали екскурсоводи із Рівненського краєзнавчого музею.

Учні з величезним інтересом та захопленням слухали цікаву розповідь про історію козацтва, старовинні речі того часу, звичаї та традиції українського народу. Свої емоції від побаченого та почутого діти відобразили у малюнках.

IMG 3

Детальніше: Виїзна екскурсія Рівненського краєзнавчого музею

Якщо ти байдужий до страждань інших,

                                     ти не заслуговуєш називатися людиною.

                                                                         Сааді (персидський поет)

Рівненський НВК № 26 долучився до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, метою якого стало попередження насилля серед школярів.

Класні керівники провели тематичні заходи під час яких були використані такі методами навчання , як лекція, ,бесіда, робота в групах, гейміфікація. В ході годин спілкування учні переглянули презентації та коротенькі відеоролики про булінг; брали активну участь в обговоренні теми насильства серед однолітків; грали в рольові ігри; малювали ілюстрації, у яких розкрили тему булінгу та боротьби з цим явищем.

Окрім того, психологічною службою школи проведено перше тренінгове заняття «Ми проти булінгу» з дівчатками 7-го класу.

Заплановано на 27.09 зустріч школярів з інспектором відділу звязків з громадскістю управління патрульної поліції В Рівненській області Сенчук Яною та урок-практикум «Булінг» в обласній бібліотеці (20.10)

f1

 

Детальніше: Ми проти насилля

     Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. 

     Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

     Навчальний день розпочався флеш-мобом «Нам потрібне мирне небо!». Також учні  школи приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.  

     Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи,  не зводячи їх до боротьби за виживання! 

f2

Детальніше: Міжнародний день миру

18 червня учні 7-В і 8-Б кл. відвідали інтерактивну виставку «Креативна книга Олени Медведєвої». Школярі побачили близько 30 артбуків різної техніки створення: вишиті, бурштинова, солом’яна, бісерна, в’язана спицями, різьблена на дереві, мереживна, м’яка (виготовлена із цупкої тканини), книга-батик, вербова, гербарна, шкіряна, книга-будинок, книга-криниця, праска-казка, книга-млин, випалена на дереві…

5

Детальніше: Відвідини виставки «Креативна книга Олени Медведєвої»

НВК №26 © 2019