^Нагору

582097
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
570
220
2515
582097

Ваш IP: 3.227.235.183
Сьогодні: 12-04-2021

Банери

 

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

 

Напрямок «Історія України та державотворення»

 

Ядчишина Дарія (11-А клас) – І місце (керівник Осніцька Н.О.).

 

 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

Напрямок «Історія України та державотворення»

Ядчишина Дарія (11-А клас) – І місце (керівник Осніцька Н.О.).

 

Обласний літературний конкурс «Перло многоцінне»

Ванівський Матвій (6-Г клас) – І місце (керівник Сидорук Т.М.).

 

Міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції «Педагогіка»

Сомова Анастасія (10-А клас) – ІІ місце (керівник Осніцька Н.О.).

 

Міський конкурс малюнків до Дня водно-болотних угідь

Винярчук Інна (6-Б клас) – ІІІ місце (керівник Осніцька Н.О.).

Єфремова Вероніка (8-А клас) – ІІ місце (керівник Осніцька Н.О.).

Богомазюк Софія (6-В клас) – ІІІ місце (керівник Осніцька Н.О.).

Зосимович Дарина (10-Б клас) – ІІІ місце (керівник Осніцька Н.О.).

Лагода Сергій (8-А клас) – ІІІ місце (керівник Осніцька Н.О.).

 

 

Міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція «Гідрологія»

Маркосян Софія (10 клас) – І місце.

 

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН України 2020-2021 н.р.

Секція «Мікроектономіка та макроекономіка»

Ключник Дарія, учениця 11-А класу, І місце

Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»

Ключник Дарія, учениця 11-А класу, 1 місце

 

Всеукраїнський конкурс читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» (ІІ вікова категорія), ІІ етап

Номінація «Читці - декламатори»

Онищук Ангеліна (6-А клас) – ІІІ місце.

 

Номінація «Юні поети»

Ванівський Матвій (5-Г клс),

Паламарчук Михайло (5-В клс),

Єфімчук Надія (6-А клас),

Чемерис Вікторія (6-А клас)

Якимчук Валерія (6-А клас),

Максюк Ольга (6-Б клас).

 

Детальніше: Переможці

XІX Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», ІІ етап

Номінація «Література»

Єфімчук Надія (6-А клас) – І місце,

Ванівський Матвій (5-Г клс) – ІІ місце.

 

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії», ІІ етап

Номінація «Література та журналістика»

Ванівський Матвій (5-Г клс) – ІІ місце.

 

Обласний конкурс до 115-річчя від дня народження Уласа Самчука «Мій день в Літературному музеї Уласа Самчука»

                  Номінація «Образотворче мистецтво»

Чемерис Вікторія (6-А клас) - І місце.  

 

Вітаємо переможців обласного (ІІІ) етапу Всеукраїнських олімпіад:

 

1. Степанчука Сергія (ІІІ місце, інформатика, вч. Удодік І.М.);

 

2. Яцук Дарину (ІІ місце, українська мова та література, вч. Гожа А.А.)

 

 

Зичимо нових звершень і перемог!

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнських олімпіад:

  1. Лисянську Анну, ІІІ місце (українська мова та література), вч. Гелета В.Г.
  2. Пантюхову Марію, ІІІ місце (українська мова та література), вч. Заруцька В.М.
  3. Яцук Дарину, І місце (українська мова та література), вч. Гожа А.А.
  4. Степанчука Сергія, І місце (інформатика), вч. Удодік І.М.
  5. Маркосян Софію, ІІ місце (англійська мова), вч. Кучерява О.Я.
  6. Пантюхову Марію, ІІ місце (англійська мова), вч. Шандалюк І.М.
  7. Яцук Дарину, ІІ місце (англійська мова), вч. Кучерява О.Я.
  8. Ікавчук Анастасію, ІІІ місце (географія), вч. Осніцька Н.О.
  9. Мовчанця Вячеслава, ІІ місце (фізика), вч. Неверковець Н.А.
  10. Лабу Артема, ІІІ місце (фізика), вч. Неверковець Н.А.
  11. Лисого Віктора, ІІ місце (історія), вч. Патракова Л.В.
  12. Мовчанця Вячеслава, ІІІ місце (інформаційні технології), вч. Удодік І.М.
  13. Блищика Ігоря, ІІІ місце (математика), вч. Лисюк Р.С.
  14. Єфімчук Катерину, ІІІ місце (математика), вч. Баганець Л.М.

 

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

1. Волошкевича Владислава, І місце, вч. Григорук О.М.

2. Ікавчук Анастасію, ІІ місце, вч. Осніцька Н.О.

3. Колодну Катерину, ІІ місце, вч. Осніцька Н.О.

4. Яцук Дарину, І місце, вч. Монько Л.В.

5. Гончарук Анастасію, ІІ місце, вч. Монько Л.В.

6. Лабу Артема, ІІІ місце, вч. Неверковець Н.А.

7. Лабу Артема, ІІ місце, вч. Неверковець Н.А.

8. Мовчанця Вячеслава, І місце, вч. Неверковець Н.А.

9. Мовчанця Вячеслава, ІІ місце, вч. Неверковець Н.А.

У листопаді 2019 року відбувся ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка. Вітаємо переможця цього конкурсу:

Ванівського Матвія, учня 5-Г класу, ІІІ місце, вч.Сидорук Т.М.;

 

 

   Вітаємо переможця Обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне» Ванівського Матвія, учня 5-Г класу, ІІІ місце, вч. Сидорук Т.М.

 

 

Зичимо і надалі творчого натхнення, здобутків і перемог.

1. Ікавчук Анастасія, уч. 10-А клас, ІІ місце, вч. Осніцька Н.О.

2. Кеча Юлія, уч. 10-А клас, ІІ місце, вч. Осніцька Н.О.

3. Колодна Катерина, уч. 10-А клас, ІІІ місце, вч. Осніцька Н.О.

 

Школа пишається вашими здобутками і надалі зичить творчих успіхів.

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнських олімпіад:

1. Підвальну Анну, ІІ місце (українська мова та література), вч. Гожа А.А.

2. Лепську Ліну, ІІ місце (українська мова та література), вч. Ящук С.О.

3. Яцук Дарину, ІІ місце (українська мова та література), вч. Гожа А.А.

4. Лагоду Костянтина, ІІІ місце (українська мова та література), вч. Гелета В.Г.

5. Степанчука Сергія, І місце (інформатика), вч. Удодік І.М.

6. Маркосян Софію, ІІІ місце (географія), вч. Осніцька Н.О.

7. Ікавчук Анастасію, ІІ місце (географія), вч. Осніцька Н.О.

8. Блищика Ігоря, ІІІ місце (математика), вч. Лисюк Р.С.

9. Можейка Станіслава, ІІ місце (математика), вч. Лисюк Р.С.

10. Лагоду Костянтина, ІІ місце (математика), вч. Баганець Л.М.

11. Пантюхову Марію, ІІІ місце (англійська мова), вч. Шандалюк І.М.

12. Яцук Дарину, ІІІ місце (англійська мова), вч. Кучерява О.Я.

13. Гончарук Анастасію, ІІ місце (екологія), вч. Монько Л.В.

14. Мовчанця В'ячеслава, ІІІ місце (інформаційні технології), вч. Удодік І.М.

15. Кащука Максима, ІІІ місце (правознавство), вч. Григорук О.М.

16. Мовчанця В'ячеслава, ІІІ місце (історія), вч. Григорук О.М.

17. Кечу Юлію, ІІІ місце (історія), вч. Патракова Л.В.

18. Лисого Віктора, ІІІ місце (історія), вч. Патракова Л.В.

19. Підвальну Анну, ІІ місце (фізика), вч. Неверковець Н.А.

20. Пантюхову Марію, ІІІ місце (біологія), вч. Монько Л.В.

 

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

1. Карпука Романа, ІІ місце, вч. Осніцька Н.О.

2. Ікавчук Анастасію, І місце, вч. Осніцька Н.О.

3. Колодну Катерину, ІІ місце, вч. Осніцька Н.О.

 

 

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики:

 

Степанчука Сергія, ІІІ місце, вч. Удодік І.М.

 

 

 

Зичимо нових звершень і перемог!

Вітаємо переможців і лауреатів

ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

 

1. Сокотун Олександру, ученицю 3-В класу, ІІ місце, вч. Павлюк В.Ю.

2. Кулакувську Марію, ученицю 4-А класу, лауреат, вч. Павлюк О.О.

3. Корнійчук Анну, ученицю 5-А класу, ІІ місце, вч. Пекунова О.Л.

4. Підвальну Анну, ученицю 7-А класу, І місце, вч. Гожа А.А.

5. Рибак Карину, ученицю 8-А класу, лауреат, вч. Ящук С.О.

6. Яцук Дарину, ученицю 10-А класу, лауреат, вч. Гожа А.А.

7. Лагоду Костянтина, учня 11-А класу, лауреат, вч. Гелета В.Г.

 

Вітаємо Підвальну Анну, яка здобула І місце в ІІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (вчитель Гожа А.А.)

Дев’ятого листопада 2018 року відбувся ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка. Вітаємо переможців цього конкурсу:

Гоменюка Станіслава, учня 6-А класу, ІІ місце, вч.Гелета В.Г.;

Овдійчук Дарину, ученицю 7-А класу, ІІІ місце, вч.Гожа А.А.;

- Пантюхову Марію, ученицю 9-В класу, ІІ місце, вч. Заруцька В.М.;

- Лагоду Костянтина, учня 11-А класу, ІІІ місце, вч.Гелета В.Г.

 

 

   Вітаємо переможця Обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне» Ванівського Матвія, учня 4-Г класу, вч. Сидорчук Т.Л., який був нагороджений подарунком – безкоштовною поїздкою у Канівський музей Тараса Шевченка.

 

Зичимо і надалі творчого натхнення, здобутків і перемог.

Вітаємо

 

Свінтозельського Володимира,

 

 

учня 11-А класу, який став переможцем IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (ІІІ місце, вч. Неверковець Н.А.) та переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2017-2018 н.р. (секція «Технологічні процеси та перспективні технології», відділення технічних наук, ІІІ місце, вч. Неверковець Н.А.).

 

 

Бажаємо Свінтозельському В. використати здобуті перемоги та знання з фізики при вступі у вищий навчальний заклад.

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових предметів

1. Свінтозельського Володимира, учня 11-А класу, який здобув І місце з астрономії (вч. Неверковець Н.А.);

2. Свінтозельського Володимира, учня 11-А класу, який здобув І місце з фізики (вч. Неверковець Н.А.).

Бажаємо Свінтозельському В. наснаги, сили, знань, творчості й здобуття перемоги на Україні (IV етап).

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2017-2018 н.р.

1. Свінтозельського Володимира, учня 11-А класу, секція «Технологічні процеси та перспективні технології» (Відділення технічних наук), І місце (вч. Неверковець Н.А.);

2. Ікавчук Анастасію, ученицю 9-В класу, секція «Географія й ландшафтнознавство» (Відділення наук про Землю), ІІІ місце (вч. Осніцька Н.О.);

3. Колодну Катерину, ученицю 9-А класу, секція «Географія й ландшафтнознавство» (Відділення наук про Землю), ІІІ місце (вч. Осніцька Н.О.);

4. Прончук Анастасію, ученицю 11-А класу, секція «Географія й ландшафтнознавство» (Відділення наук про Землю), ІІІ місце (вч. Осніцька Н.О.);

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. У ІІ етапі взяли участь 37 учнів. Із них стали переможцями:

 

П’ять перемог здобув

Свінтозельський Володимир, учень 11-А класу, з інформатики (ІІ місце, вч. Бондар І.А.); з математики (ІІІ місце, вч. Мотейко І.В.); з фізики (І місце, вч. Неверковець Н.А.); з економіки (ІІІ місце, вч. Осніцька Н.О.); з астрономії (ІІ місце, вч.Неверковець).

 

Дві перемоги здобули

Яцук Дарина, учениця 5-А класу, з української мови та літератури (ІІ місце, вч. Гожа А.А.); з англійської мови (ІІ місце, Кучерява О.Я.).

Лагода Костянтин, учень 10-А класу, з математики (ІІ місце, вч. Баганець Л.М.); з фізики (ІІІ місце, вч. Карпець С.І.).

 

Одну перемогу здобули

Лепська Ліна, учениця 7-А класу, з української мови та літератури (ІІІ місце, вч. Ящук С.О.).

Семенович Олександр, учень 6-В класу, з математики (ІІІ місце, вч. Баганець Л.М.).

Можейко Станіслав, учень 7-В класу, з математики (ІІ місце, вч. Лисюк Р.С.).

Тарасюк Богдан, учень 7-В класу, з фізики (ІІ місце, вч. Неверковець Н.А.).

Пантюхова Марія, учениця 8-Б класу, з англійської мови (ІІ місце, вч. Шандалюк І.М.).

Ікавчук Анастасія, учениця 9-В класу, з географії (ІІ місце, вч. Осніцька Н.О.).

Сайко Андрій, учень 9-Б класу, з фізики (ІІ місце, вч. Неверковець Н.А.).

Кеча Юлія, учениця 9-А класу, з історії (ІІІ місце, вч. Патракова Л.В.).

Колодна Катерина, учениця 9-А класу, з правознавства (ІІІ місце, вч. Григорук О.М.).

Жилязко Анастасія, учениця 10-А класу, з історії (ІІІ місце, вч. Григорук О.М.).

Шкільна команда учнів Рівненського НВК № 26, які стали переможцями І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із базових дисциплін, братимуть участь у ІІ етапі з 14 листопада по 22 грудня 2017 року:

 

Детальніше: Шкільна команда учнів Рівненського НВК № 26, які стали переможцями І етапу Всеукраїнських...

НВК №26 © 2019