Ваш IP: 3.81.73.233
Сьогодні: 16-07-2019

І. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

1. Правила поведінки учнів базуються на законах України, постановах Міністерства освіти та науки України та органів місцевого самоврядування, Статуті закладу освіти.
  2. Учень приходить в школу за 15-10 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя до майбутнього уроку.
  3. Не можна приносити на територію закладу з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики і інші одурманюючі засоби і отрути, а також токсичні речовини і таблетки.
  4. Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.
  5. Не можна без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти з школи та її території в урочний час.
  6. У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень зобов'язаний представити довідку з медичної установи.
  7. Учень  повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші - молодшим, хлопчики - дівчаткам.
  8. Поза школою учні поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність.
  9. Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.
  10. До учнів, які привласнили чужі речі, застосовуються дисциплінарні стягнення. У разі спричинення збитку чужому майну, батьки учнів, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.
  11. Учні, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку, речі, належить здати черговому, який знаходиться на першому поверсі школи, черговому вчителю, класному керівнику або шкільній адміністрації.
  12. Цькування, фізична конфронтація, залякування і знущання над людиною або твариною є неприпустимими формами поведінки учнів у школі та за її межами.
  13. Не дозволяється жувати гумку, користуватися плеєром і мобільним телефоном на уроках.
  14. Учень зобов'язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.
  15. На першу вимогу вчителя учень зобов’язаний пред'являти щоденник.
  16. Учень повинен щодня вести записи домашніх завдань у щоденнику.
  17. Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, інструменти і письмове приладдя.

Детальніше: ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

ЗАХИСТИ СЕБЕ (психологічний порадник для учнів)

- 1-3 класів переглянути

- 4-6 класів переглянути

- 7-8 класів переглянути

- 9-11 класів переглянути

Рекомендації учням щодо того, як краще побудувати взаємини з однокласниками

Для початку познайомся з однокласниками. Чим більше дружніх контактів буде, тим більшим буде коло твого спілкування в колективі.

Дізнайся, як їх звуть, відрекомендуйся сам, розкажи про себе, дізнайся про школу – де їдальня, туалет, коли велика перерва,; виявляй цікавість.

Запам‘ятай імена однокласників,із якими ти познайомився : людям дуже приємно, коли до них звертаються на ім‘я.

Поводься природно, про людину говорять її вчинки, тільки вони можуть скласти тобі імідж.

Не чекай загальної любові, однокласники спочатку будуть придивлятися до тебе, а потім уже полюблять чи навпаки.

Приходячи вранці до класу, вітайся, але не обов‘язково це робити персонально з кожним. Загального «Привіт !» з усмішкою буде достатньо.

Бажано не виділятися в одязі, вибери стиль, в якому тобі буде комфортно, але максимально наближений до того , що носять учні у твоєму класі.

Частіше посміхайся, непривітних людей ніхто не любить.

Якщо хтось з однокласників забув щось у дома, наприклад ручку, а в тебе є зайва, можна дати покористуватися, за це отримаєш додаткові бали.

Якщо ти чогось  не знаєш, не соромся, спитай про це друзів. Багатьом подобається. Коли до них звертаються по допомогу.

Знайди з друзями спільні інтереси, обміняйся контактами,телефонними номерами.

Дочірні категорії