^Нагору

438436
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
69
761
2593
438436

Ваш IP: 3.235.74.184
Сьогодні: 02-04-2020

Банери

     Вулиці: Макарова (від вулиці Тувинських Добровольців до вулиці Вербової), Вінницька (від вулиці Тувинських Добровольців і до  кінця),Павлюченка (від вулиці Чехова і до кінця – обидва боки), Боярка (від буд. 27 (непарні номери) та буд. 40 (парні номери) і до кінця вулиці), Рилєєва, Гурія Бухала (від вулиці  Пржевальского до кінця вулиці), Тувинських Добровольців (від вулиці Можайського до кінця вулиці), Чехова,Ольги Кобилянської, В’ячеслава  Липинського, Сергія Єфремова, Георгія Косміаді, Родини Кульчинських, Івана Багряного, Олександра Богачука, Анатолія Лабунського, Бориса Квашенка, Захисників України.

У зв'язку із проведенням заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу (COVID-19), інформація про прийом документів до 1-го класу 2019-2020 навчального року буде надана додатково.

Вікова періодизація психосексуального розвитку, особливості статевого розвитку, що характерні для різного віку:

 молодшого шкільного, підліткового, юнацького

Спираючись на великий досвід багатьох країн, статеве виховання можна (і, очевидно, потрібно) умовно поділити на п'ять етапів.

Детальніше...

Вправа на активізацію «Овації»

Хід вправи: Шановні батьки! Щоб в нашій аудиторіїпанувала атмосфера доброзичливості та довірипропоную нам виконати вправу«Овації».Підведіться, будь ласка,ті, у кого, зараз гарний настрій.Нагородимоїх оваціями. Сідайте, будь ласка,на свої місця,аяпродовжую: «Прошу встати тих, хто…»:

·         хто по життю оптиміст;

·         хто із задоволенням прийшов на батьківські збори;

·         хто виховує сина;

·         хто виховує доньку;

·         хто впевнено знається на темі «статевого виховання».

Дякую Вам!

Детальніше...

Дочірні категорії

  • НОВИНИ

    Батьківські збори для батьків, що записали своїх дітей до 1 класу «Інтелект України» (2016-2017 н.р.) відбудуться 10 березня 2016 року

    Початок о 18 год.

    Адміністрація школи

НВК №26 © 2019