^Нагору

662824
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
26
292
318
662824

Ваш IP: 3.87.250.158
Сьогодні: 25-01-2022

Банери

1. Проаналізуйте ситуації, в яких виникає загроза насильства. Наприклад, чоловік після отримання зарплати приходить додому п´яний, ви починаєте сварити його, і отримуєте у відповідь синці. Постарайтеся уникати вибухонебезпечних ситуацій.

2. Будьте дуже обережні й помірковані із людиною у стані алкогольного та наркотичного сп´яніння. Така людина знаходиться у стані зміненої свідомості, у неї підвищена самооцінка ("п´яному море по коліно"), вона схильна виявляти агресію у словах чи діях. На ґрунті сварок та зловживання спиртним часто виникають алкогольні психози – п´яниця може зробити те, про що в тверезому стані дуже шкодуватиме.

3. Якщо ситуація йде до сварки, спробуйте перевести розмову на іншу тему.

4. Краще обговорюйте проблеми після того, як людина вийде із стану алкогольного сп’яніння. протверезішає.

5. Якщо ваш чоловік, батько чи будь-який родич б´є вас (це може бути й агресивна дружина), не замикайтеся в собі. Не ховайте синців. Звісно, нерозумно давати привід для пліток. Краще довіртеся найкращому другу чи подрузі, розсудливому колезі по роботі, або безпосередньо священнику чи пастору церкви, психологу, психіатру, соціальному працівнику. Можливо, навіть доречно викликати дільничного міліціонера, якому ви довіряєте.

6. Якщо ваш батько чи вітчим переслідує вас – не бійтеся його погроз чи маніпулятивних слів, що він вас більше не любитиме. Скажіть у відповідь, що поскаржитеся мамі, впливовій людині чи навіть заявите в міліцію, якщо він не припинить домагань.

7. Пам´ятайте, що сім´я – це чи не найважливіше в житті, тиха гавань під час життєвих штормів. Людина завжди потребує сімейної підтримки. Тому робіть все, щоб зберегти родину, спокій та затишок у ній.

Найчастіше тільки фізичне насильство ми вважаємо насильством.Нам складно припустити, як часто ми самі демонструємо насильство або стаємо жертвами.

Виявляється, насильство – це ще й:

Погроза нанесення собі або іншому тілесних ушкоджень;
Невиразні погрози, як-от: «ти в мене дограєшся!»;
Погрози піти, забрати дітей, не давати грошей подати на розлучення, розповісти про щось;
Заподіяння шкоди домашнім тваринам ( щоб помститися партнеру);
Ламання та знищення особистих речей;
Використання брутальних слів, лайка;

Детальніше...

     З метою попередження домашнього насильства, запобігання торгівлі людьми, захисту прав і інтересів дитини доводимо інформацію про функціонвання Національних «гарячих ліній» Громадської організації «Ла Страда-Україна»:

     1.Національна дитяча «гаряча» лінія, що працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює у робочі дні з 12.00 до 20.00, у суботу – з 12.00 до 16.00.

     2. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, що працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного номеру) та безкоштовним коротким номером 386 (з мобільних). Лінія працює цілодобово.

     З 25 листопада 2017 року лінія переходить на загальноєвропейський номер 116 123, що є безкоштовним з усіх мобільних телефонів.

     Номер телефону 1547 Урядової гарячої лінії з упередження домашнього насильства

     Контакти Служби у справах дітей м. Рівного:

Адреса: вулиця Поштова, 2;

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Відділ правового та соціального захисту дітей: 63-62-92;

Відділ опіки та піклування: 63-41-66.

Щодня цікавтеся шкільними справами дітей, виявляючи увагу й терпіння. Увага – це так просто (контакт очей, ласкавий дотик, вміння вислухати, небайдужість до проблем дитини, емоційна підтримка)

- Дотримуйтеся режиму дня, що є запорукою здоров’я дитини( сон дитини повинен тривати 10,5 годин, прогулянка на свіжому повітрі – 3,5 години, виконання домашніх завдань – 2 години)

- Частіше згадуйте себе у їх віці

- Заохочуйте хобі

- Не перевантажуйте репетиторами

- Підтримуйте, хваліть, але з конкретною аргументацією

- Демонструйте власний приклад (дивуйтеся і захоплюйтеся новими знаннями, книгами)

- Формуйте пізнавальні мотиви (для життя вчимося, а не для школи…, головне – не оцінка, а знання)

- Дозволяйте частіше самостійно приймати рішення, але при цьому навчайте бути відповідальним за них

- Дозволяйте помилятися – мало хто вчиться на чужих помилках

- Не переносьте на дитину свою невпевненість та тривожність, бо цим самим ви гасите її ентузіазм

- Відмовтеся в сім’ї від фізичного покарання та крику . Пам’ятайте: агресія завжди викликає агресію. Крик та постійні докори можуть призвести до тривалих емоційних розладів як у дитини, так і її батьків

- Любіть свою дитину такою, якою вона є, навіть якщо вона не надто талановита, не в усьому досягає успіху. Ваша любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов гарної поведінки дитини.Вірте у свою дитину, у її гарне майбутнє, адже вона у вас – неповторна !

     З 01 квітня оголошується прийом документів до 1-го класу 2021-2022 навчального року. Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367, листа-роз’яснення №1/9-292 від 08.05.2018 року

Детальніше...

НВК №26 © 2019