^Нагору

731769
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
23
95
646
731769

Ваш IP: 44.192.47.87
Сьогодні: 03-07-2022

Банери

Війна принесла страх прям додому. Через те, ви можете вдаватися в питання, як навчити свою дитину виходити за межі страхів, які приносить час війни.

  

Хороша новина полягає в тому, що так само як ваша дитина вчиться читати та писати, вона може навчитися навичок стійкості — здатності добре адаптуватися перед обличчям біди, травми, трагедії, загроз чи навіть значних джерел стресу.

Детальніше...

 

     Сьогодні ми пропонуємо для ознайомлення та обговорення аудіоказку від друзів ГО «ЕдКемп Україна». 

     Це подарунок від #stop_sexтинг - найбільшого в Україні освітнього проєкту щодо захисту дітей в Інтернеті. Цей проєкт отримав премію Глобального договору ООН та загалом навчив більше ніж півмільйона дітей та батьків безпеці в Інтернеті. У межах інформаційної компанії торкнувся мільйонів українських родин. 

     Минулого року ними представлено казку “Хаппі та її суперсила” дитячої авторки Іри Бови в аудіоформаті. Казка “Хаппі та її суперсила” розповідає про черепашку, на ім'я Хаппі, що вчиться у молодшій школі і як більшість дітей полюбляє користуватися гаджетами. Одного дня в соціальній мережі Хаппі отримує запит на дружбу.   Черепашка його приймає і спілкується з незнайомцем - Тритоном. І це спілкування приводить головну героїню до вирішення серйозних питань. Ця історія - ідеальний початок для обговорення безпечного використання Інтернету з дітьми 4-10 років. 

     Аудіоказка: https://youtu.be/EcTgzoagQg4

 

НВК №26 © 2022