^Нагору

813287
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
16
196
1776
813287

Ваш IP: 18.207.240.77
Сьогодні: 29-05-2023

Банери

     16 березня учні 1- Б класу переглянули у драмтеатрі цікаву виставу для дітей. “Крижане серце” - це музична казкова феєрія, що розповідає про пригоду, в яку неможливо повірити. У чарівному королівстві Еренделі принцеса Ельза не знає, що робити зі своїми магічними здібностями. Змушена ховатись від людей, вона проводить дні за зачиненими дверима, уникаючи навіть рідну сестру Анну. Та особливо важко їй стає, коли помирають батьки, і доводиться взяти на себе правління королівством.

     Діти були у захваті!

театр

Детальніше: “Крижане серце”

     20 березня - Міжнародний день щастя.

     Сьогодні діти вирішили, що щастя, як веселка - радісне, захоплююче, тепле, добре. Воно має кольори веселки. Під час ранкової зустрічі учні 1- Б класу малювали свій колір щастя і "збирали" його в банку.

     Бажаємо усім різнобарвного щастя!

день щастя

 

 

     У Всесвітній день казки першокласники уявляли себе казковими персонажами. Діти охоче втілювалися у різноманітні образи, а також інсценізували українські народні казки, такі як "Рукавичка" та "Ріпка".

     Було дуже цікаво!

ріпка

Детальніше: Всесвітній день казки

     У Всесвітній день води (22 березня) учні 1- Б класу пригадали мультфільм та пісню про Капітошку. Після чого їм було запропоновано завдання із проблемними питаннями, проте дітлахи впоралися та виконали все правильно!

день води

Детальніше: Всесвітній день води у 1-Б класі

     У кожного свій фронт! Приємно наближати Перемогу разом! Отримали ось таку подяку.

подяка

Дочірні категорії

НВК №26 © 2022