^Нагору

332165
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
133
188
480
332165

Ваш IP: 54.197.24.206
Сьогодні: 20-02-2019

Банери

     31 січня 2019 року учні 4-А класу відвідали Рівненський краєзнавчий музей.Де глибше ознайомилися з темою - "Життя тварин узимку". Мета поїздки- формування у дітей ціннісного ставлення до природи. Екскурсія виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною. Діти дізналися про нові факти з життя тварин у зимовий період, познайомилися з експонатами, відгадували загадки та відповідали на запитання.
     Загалом поїздка залишила незабутні враження та приємні спогади надовго.

3

 

Детальніше: Екскурсія в Рівненський краєзнавчий музей

     Ранкове коло у 1- А це зустріч на початку дня, яка об’єднує дітей, і що дуже важливо створює позитивний настрій учнів. Діти приходять до школи зі своїми проблемами і різноманітним настроєм, і завдання вчителя створити у класній кімнаті позитивну атмосферу у якій дитина на певний час забуде про особисті проблеми і у єдиній радісній шкільній спільноті буде навчатися.Сидячи в колі один проти одного, кожна дитина вдумливо і поважно вітається з іншими дітьми, після чого впродовж короткого часу ділиться власним досвідом зі своїми товаришами, які з повагою слухають її, ставлять свої запитання та коментують. Ранкова зустріч закінчується обміном щоденними новинами, які зазвичай готує педагог, щоб представити навчальні завдання дня.

DSCN4258

 

Детальніше: Учиться – це цікаво!

19 квітня комфортабельним автобусом учні 1– А і 1 – Б класів здійснили свою першу екскурсію пам’ятними місцями Рівненської області. Діти побували у музеї Лісу міста Костопіль.

viber07

 

Детальніше: Перша екскурсія…

     22 березня, учні 1 – А класу, провели показову виховну годину «Звичаї і традиції зустрічі весни» для всіх перших класів нашої школи.

     На ній діти дізнались, що уперше про весну наші пращури згадували ще взимку, на Стрітення - 15 лютого; а вже 9 березня - на Обретіння, коли з полів ще не зійшов сніг, чекали на повернення в рідні краї жайворонків - весняних благовісників.

     фото 2

 

Детальніше: 1 – А клас

Дочірні категорії

НВК №26 © 2019