^Нагору

438518
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
151
761
2675
438518

Ваш IP: 3.235.74.184
Сьогодні: 02-04-2020

Банери

     Вулиці: Макарова (від вулиці Тувинських Добровольців до вулиці Вербової), Вінницька (від вулиці Тувинських Добровольців і до  кінця),Павлюченка (від вулиці Чехова і до кінця – обидва боки), Боярка (від буд. 27 (непарні номери) та буд. 40 (парні номери) і до кінця вулиці), Рилєєва, Гурія Бухала (від вулиці  Пржевальского до кінця вулиці), Тувинських Добровольців (від вулиці Можайського до кінця вулиці), Чехова,Ольги Кобилянської, В’ячеслава  Липинського, Сергія Єфремова, Георгія Косміаді, Родини Кульчинських, Івана Багряного, Олександра Богачука, Анатолія Лабунського, Бориса Квашенка, Захисників України.

У зв'язку із проведенням заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу (COVID-19), інформація про прийом документів до 1-го класу 2019-2020 навчального року буде надана додатково.

Учні початкових класів підготувалися до святкування міжнародного Дня рідної мови. Адже такий день має бути яскравим і цікавим! На ранкових зустрічах діти виготовили тематичну фотобутафорію.

fo8

Детальніше: День рідної мови

     18 грудня в приміщенні Літературного музею Уласа Самчука був проведений майстер-клас «Вишиване Різдво» . Школярі 3-Г класу разом з креативною майстринею Оленою Медведєвою створювали власну декупажно-вишивану іграшку. Діти творили власні ялинкові прикраси – янголята, рукавички, будиночки, сніжинки. На завершення заходу майстриня Олена Медведєва провела коротеньку авторську екскурсію про «Креативну книгу Рівного» для гостей.

f1

 

Детальніше: Майстер-клас «Вишиване Різдво»

     З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Андрія Первозванного.

     13 грудня, учні та батьки 3 — Г класу зібралися разом на родинне свято «Андріївські вечорниці». Щоб поворожити, розважитись розповідями цікавих історій, жартами та різноманітними іграми. А ще – це й чудовий привід зібратися разом і гарно провести час. Всі присутні, ніби перенеслися далеко-далеко у ті часи на вечорниці у хату до господині. Дівчатка ворожили, намагаючись дізнатись про свою долю,  хлопці намагались відкусити шматочок калити. Гостей також пригощали  смачними варениками.

     Цього вечора усім було і весело, і цікаво, і захопливо. Без сумніву, казкове дійство вечорниць запам`ятається усім надовго.

f7

Детальніше: «Андріївські вечорниці»

Дочірні категорії

НВК №26 © 2019