^Нагору

536877
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
501
254
1479
536877

Ваш IP: 3.237.67.179
Сьогодні: 03-12-2020

Банери

      21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

  Тому вчителі початкових класів організували заходи приурочені подіям, які відбувалися в Україніпочинаючи з листопада 2013 року. Подіям, які  тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, що загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа душа – частинка твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія…

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

зображення viber 2020-11-24 07-39-29

Детальніше: День Гідності та Свободи

     16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок у 4-Г класі був проведений  виховний захід «Ми різні, але ми — рівні».
     Всі люди на землі різні, за зовнішністю, характером, за можливостями або здібностями. Але ніколи не можна забувати, що за будь-яких обставин і в будь-якій ситуації ми повинні залишатись людьми і пам'ятати, що нас оточують такі ж люди.
изображение viber 2020-11-22 23-21-26

Детальніше: Ми різні, але ми — рівні

     Відомо, що найдорожчий скарб будь-якої людини – це її власне життя й здоров’я.
    З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань правил дорожнього рухуу 4-Г класі було проведеновиховну годину «У країні дорожніх знаків».
изображение viber 2020-11-22 23-21-28

Детальніше: У країні дорожніх знаків

     Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Ми – українці. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.
     Традиційно, до Дня української писемності та мови для учнів 4-Г класу, 9 листопада, була проведена година української мови "Пізнаймо в серці рідне слово".
Головною метою заходу було виховувати почуття глибокої любові до української мови.
изображение viber 2020-11-22 23-21-37

Детальніше: Пізнаймо в серці рідне слово

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти.

Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

До учнів 1-Б класу навідалися четвертокласники, які розповіли малечі про правила дорожнього руху. А казковий Світлофор пояснив чому на дорозі відповідальні як водії, так і пішоходи. Потім учні 4-Б класу подарували першокласникам цікаву настільну гру, де дітки могли перевірити засвоєні на уроці правила, а переглянутий мультфільм від мудрої тітоньки Сови зробив урок ще більш казковим.

IMG 20201113 110913

 

Детальніше: Життя – це найдорожчий скарб

Дочірні категорії

НВК №26 © 2019