Ви тут: ПОЧАТКОВА ШКОЛА
^Нагору
Рівненський ліцей № 26 Рівненської міської ради з 01 квітня 2023 року розпочинає прийом заяв про зарахування дітей до першого класу, де діти навчатимуться за освітньою програмою початкової школи НУШ та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
Прийом заяв та зарахування дітей до 1 класу здійснюється відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 року №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».
Перелік документів, необхідних для зарахування до школи.
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Учні 4- Г класу зустрілися з представником патрульної поліції. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, визначил порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!
9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.
Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Незважаючи на безліч заборон минулих років, наша мова вистояла та зміцніла! А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу. Для дітей 4-Г класу був поведений урок -квест ,де учні відгадували загадки, ребуси, кросворди, виконували цікаві вправи. Вкотре всі переконались, що наша мова найпрекрасніша й наймилозвучніша в світі, говорити українською - це престижно і модно!
"Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…», - писав Панас Мирний. І це справді так. За допомогою мови можна розвеселити, підтримати, навчити, любити...
До Дня української писемності та мови в 3-Г класі було проведено ранкове коло на тему: "Мову рідну ми вітаєм, її любимо і знаєм".
Учні класу ознайомилися з історією цього свята, послухали казку про українську мову, відгадали загадки про розділові знаки, послухали пісню нашою чудовою мовою. Цікавим і повчальним завданням було з'єднання частин у прислів' ях. Кожен зміг описати, яка наша мова за допомогою прийому "Гронування". А також ми створили розгортку у книзі, де кожен змін продовжити думку: "Я вивчаю українську мову, щоб...".
Любіть, шануйте і бережіть рідну мову - вона наш генетичний код.
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Мир - головна цінність для будь-якої людини. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в нашій країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
З нагоди Дня миру, у 3-Г класі, було проведено ранкове коло на тему: «Голуби миру, прилітайте в Україну». Учні ознайомилися з історією цього свята, емблемою миру та її значенням. Доповнили розповідь змістовне відео та пісня «Нам треба мир». Кожен зміг написати та озвучити власні асоціації до слова «мир». Також ми не оминули теми значення цього свята для України. Символічними голубами, що летять в сторону макету України, ми показали своє прагнення жити в мирній країні. Адже, найбільше щастя для кожної людини – це мир.