^Нагору

798972
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
90
168
666
798972

Ваш IP: 3.239.6.58
Сьогодні: 23-03-2023

Банери

     У нас сьогодні - релакс! День кота!

     Що б ми робили без цих котів?

     Коти й кішки - дивовижно добрі і граціозні, мудрі та ласкаві тварини, дуже довірливі і уважні не тільки самих до себе, але і до нас...

     Першокласники перетворились на котиків, повторили частини тіла звірів, вчилися бути добрими і лагідними ( бо сьогодні ще й День спонтанної доброти).

     Намалювали котиків для наших воїнів, які лікуються у місцевому шпиталі.

     З Днем кота!

День кота

Детальніше: День кота в Європі і в 1- Б класі

     "У єдності - наша сила!" - під таким гаслом зібралися учні 1- Б класу на ранкову зустріч. Пес Патрон приготував дітям загадки про символи України та розповів, що жовто- блакитна стрічка є символом єднання українського народу.

     У цей день наші долоньки разом! Разом з тими, хто нас захищає, разом з нашими героями.

     Єднайся, рідна Україно!

     Бо ми одна РОДИНА!

День єднання

     1 лютого відзначається Всесвітній день читання вголос.

     У період, коли діти не вилазять з гаджетів - цей день є особливо важливим. Адже це ще один спосіб нагадати про те, як важливі книги у нашому житті.

     1 лютого першачки під час ранкової зустрічі "Ми ростемо разом з книгами" працювали з таблицею Шульте, читали "Швидкочитаночку" з другом ЛЛКК, змигались у швидкості читання, ознайомилися з висловами про книги,отримали емблеми та дипломи.

ранкова зустріч

Детальніше: Всесвітній день читання вголос

 

     Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

 

     Учні 4- Г класу зустрілися з представником патрульної поліції. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, визначил порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.

 

     Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

 

image 67234305

Детальніше: Твій друг – безпечний рух

     9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

     Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Незважаючи на безліч заборон минулих років, наша мова вистояла та зміцніла! А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу. Для дітей 4-Г класу був поведений урок -квест ,де учні відгадували загадки, ребуси,  кросворди, виконували цікаві вправи. Вкотре всі переконались, що наша мова найпрекрасніша й наймилозвучніша в  світі, говорити українською - це престижно і модно!

 unnamed 37

 

Детальніше: День української писемності та мови в 4-Г класі

Дочірні категорії

НВК №26 © 2022