^Нагору

500973
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
129
461
590
500973

Ваш IP: 3.228.220.31
Сьогодні: 11-08-2020

Банери

Рейтинг користувача:  / 0

Влітку значну частину дня діти проводять на вулиці, тому під час проведення Дня квітів в таборі вихователі спробували розкрити таємниці довкілля.

Свою зацікавленість надзвичайним багатством природи діти показали,  створивши пам’ятку «Квіти Червоної книги». Крім того,  відбувся конкурс малюнків «Квіткова фантазія» та музичний калейдоскоп «Хто кого переспіває».

Але найбільше  вихованцям табору сподобався театр Сонях з виставою «Як Мишеня сміливим стало».

 День у пришкільному таборі пройшов надзвичайно цікаво!

IMG 01

 

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

Чи є на світі людина, яка хоча б раз у житті не мандрувала дивовижною країною казки?! Напевно, ні. У дитинстві всі мріють познайомитися з добрими феями, гномами або чарівником. Кожен хоче мати чарівну паличку, мати богатирську силу або казкову вроду. У казки ми вчимося, як на світі жити, тому що казка – це глибокий колодязь мудрості, який неможливо вичерпати, він завжди сповнений розуму, доброти.

IMG 04

 

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

Цікаво пройшов традиційний для табору день – День бантика. Діти мали змогу проявити свою фантазію та креативність у конкурсі зі шнурівками на кращий бантик. Продовжився наш день грою у водяний боулінг. Також до нас приїздив театр Диво «Розважальний круїз». А завершився День бантика показом мод «Літній настрій».

IMG 01

 

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

Життя у таборі насичене різноманітними подіями. Сьомий день - День піратів. Діти прийшли в образах піратів. Головним завданням було створити кращу мапу та скриню скарбів, за що загони отримали свій “солодкий скарб”. Окрім того, впродовж дня діти розучували тематичні пісні та переглянули виставу театру Дивосвіт «Пірати Карибського моря».

IMG 02

 

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

Людина – маленька часточка природи, тому кожному з нас потрібно жити в гармонії із навколишнім середовищем.

Екологічна культура учнів – одна з необхідних складових рис справжнього громадянина, який займає в суспільстві активну життєву позицію. У цій діяльності виховується як любов до природи, так і творча активність. Саме з цією метою  у пришкільному таборі «Берізка» був проведений День природи, який розпочався із традиційних моментів: ранкової зарядки, загонових справ, проведення інструктажів із техніки безпеки.

f1

Детальніше...

НВК №26 © 2019