^Нагору

352948
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
76
255
2049
352948

Ваш IP: 54.146.98.143
Сьогодні: 25-05-2019

Банери

Рейтинг користувача:  / 0

Сьогодні особливий день «День українця». Свято пройшло на ура. Ми провели розважально - пізнавальну гру "Мафія". А після обіду учасники табору взяли активну участь у конкурсі української пісні, де показали свої таланти та знання. Найкращі та найактивніші знавці були нагороджені призами. Урізноманітнили відпочинок учні за допомогою виконання пісень під караоке.

01

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

     У нашому таборі життя насичене різноманітними подіями. Сьогодні у нас “День піратів”. Головним завданням дня  була квест-гра “У пошуках скарбів”. Загони отримали маршрутні листи і вирушили на пошуки скарбів. На кожній станції вони мали виконати поставлене завдання і отримали за це “солодкий скарб”. Наші пірати самостійно створювали власні карти скарбів.

     Щоб у дітей не залишалося жодної хвилинки для нудьги, на період роботи табору «Берізка» у школі працювала арт-майстерня.

01

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

11 червня в пришкільному оздоровчому таборі “Берізка” пройшло традиційне свято “День індіанця”. Вихователі кожного загону разом із дітьми одягнуті у костюми індіанців вигадували назву племені, девіз, також давали імена “вождям” своїх “племен”.

Діти першого загону побували в МЦТУМ , де мали можливість виготовити вироби у дизайнерській техніці.

Решта загонів розважитись із театром “Диво”. Які завітали до нас із танцювально-ігровою програмою “Веселе клоунське турне”. Після якого відбулась індіанська  естафета «Орлине Око».

На дітей чекало багато цікавих конкурсів і завдань, які вони з радістю виконували.

02

 

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

Туризм - це справа не тільки корисна, а й цікава.8 червня у нашій «Берізці» проходив день туризму. На цей день був запланований загально-табірний захід - похід до мотузкового парку. Всі учні отримали багато цікавої та повчальної інформації і з позитивними емоціями повернулися додому.

12

 

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

Сьогодні День бантика. Після сніданку перший загін вирушив до ОУНБ для активного відпочинку. До них долучилися діти третього загону для майстер-класу «У ритмі танцю» від клубу «Арт-квартал».

08

 

Детальніше...

НВК №26 © 2019