^Нагору

360386
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
249
199
2876
360386

Ваш IP: 54.91.71.108
Сьогодні: 17-06-2019

Банери

Рейтинг користувача:  / 0

У перший літній день відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Дитинство – це безтурботливий і найкращий період життя людини, який буває лише один раз.

До Дня захисту дітей у нашому таборі відбувся спортивний квест, конкурс малюнків «Моє дитинство» та наукове шоу «Цікава наука».

Закликаємо всіх зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього.

f4

 

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

Табір – це новий світ дитини, нехай і тимчасовий, але дуже важливий. Це сфера активного відпочинку. Таким відбувся наш четвертий день табору – День відкриття.

Цей день був насиченим різноманітними подіями а саме: конкурс «Караоке в таборі», спортивні ігри, святкова дискотека, у кожному загоні відбулася гра-показуха. Особливо дітям сподобався театр ілюзій «Позитив».

f7

 

Детальніше...

Рейтинг користувача:  / 0

Організація пришкільних   таборів  відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. Сьогодні до нашого табору приїздив театр Дивосвіт (Київ) з виставою «Веселі пригоди баранчика Шона». Також у загонах відбувалася підготовка до вокального конкурсу «Караоке в таборі». А на завершення діти малювали на асфальті та презентували свої роботи, за що отримали цікаві призи.

Рейтинг користувача:  / 0

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора — канікули! Літо - це чудова пора для  загартування та зміцнення здоров'я, можливість набратися сил для нового навчального року.

 З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період при  школі запрацював пришкільний  табір відпочинку   «Берізка», який прийняв 200 школярів.

 

IMG 02

 

Детальніше...

НВК №26 © 2019