^Нагору

487282
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
93
744
1241
487282

Ваш IP: 3.236.98.25
Сьогодні: 02-07-2020

Банери

Ось і настав останній день табірної зміни. Сьогодні діти відвідали розважальний центр Турбіна, де змагалися між собою у грі в боулінг. Повернувшись до табору, діти заповнювали анкети відлуння, в яких поділилися враженнями від перебування у мовному загоні. Більшості таборятам сподобались всі види діяльності, мандрівки, змагання та конкурси, які проводились у таборі. На завершення вихованці отримали дипломи учасників мовного загону та заохочувальні призи.

Сподіваємось, що в пам’яті дітей залишаться незабутні враження від спілкування з вихователями у таборі і це сприятиме зростанню інтересу до вивчення іноземної мови.

IMG-01

Детальніше: День закриття табірної зміни

     Смачно поснідавши і зробивши ранкову зарядку, таборята вирушили до парку імені Т. Шевченка з нагоди привітання переможців загальноміського конкурсу "Літні батли". Вихованці нашого загону отримали нагороди за третє місце у міському конкурсі "English-battle" і третє місце у конкурсі "English songs". Діти розважились переглянувши цікаві виступи мовних загонів з різних шкіл. На занятті з журналістики таборята робили перші спроби в написанні статей.  Після чого вихованці грали в рухливі ігри на свіжому повітрі. На занятті з музики обговорили важливість різноманітних стилів музики та виконували цікаві творчі завдання.

IMG 02

Детальніше: Подорож до парку імені Т. Шевченка

Добігає свого кінця наша табірна зміна. І останні дні перебування в таборі вихователі намагаються зробити найбільш цікавими та насиченими. У вівторок, 11.06 – нашим дітлахам ласкаво відчинив свої двері Рівненський академічний український музично – драматичний театр та запросив нас на перегляд вистави «Кіт Леопольд». Вихованцям нашого загону дуже сподобалась гра акторів та декорації до самої вистави. Поринувши у світ театру, після невеликої прогулянки парком «Лебедина», ми відправилися на заняття Drama. І тут, ми вже самі могли продемонструвати акторські здібності, відчути себе акторами і проявити свій талант. Вихованці нашого загону представили глядачам виставу TheThreeLittlePigs”.

01

 

Детальніше: Вівторок, 11.06

Сьогоднішні день у нашому загоні, та й в таборі вцілому пройшов під назвою «День Квітів». Після сніданку вихованці нашого загону відправилися на перегляд вистави театру «Сонях». Це молодий, творчий колектив, який зарядив своєю енергією наших дітлахів на цілий день. Після перегляду вистави, ми відправилися на заняття Music. На занятті ми з цікавістю підійшли до вивчення пісні HockeyPokeyта вивчили рухи до даної пісні.

f2

Детальніше: День Квітів

Сьогоднішній день у таборі розпочався, як завжди, з ранкової зарядки та смачного сніданку. На занятті з журналістики діти брали інтервю в учасників табору про їх враження від відпочинку.

Троє вихованців нашого загону взяли участь у міському конкурсі EnglishBattle, виконуючи різноманітні завдання англійською мовою.

8.6

Детальніше: День восьмий

В теплу пору разом із яскравим сонечком що може бути кращим за подорож? А якщо це подорож за скарбами? А якщо завдання від самого Джека Горобця?!

Сьогодні в НВК№26 День піратів. Педагоги запропонували цікавий квест для дітей мовного табору для того, щоб збільшити їхню активність, розважити і просто додати яскравих фарб в їхнє життя, адже потрібно було знайти справжній скарб.

7.1

 

Детальніше: День сьомий – День піратів

Перший день другого тижня перебування у пришкільному таборі був присвячений природі. Вихованці нашого загону після сніданку відправилися в космічну мандрівку відвідавши планетарій. Це незвичайний театр, акторами в якому виступають Сонце, зірки, планети, галактики, комети. Після перегляду зоряного шоу ми, з новими емоціями та знаннями відправилися на заняття з медицини, на якому продовжили розпочату на минулому тижні бесіду про здоровий спосіб життя. Виховані пригадали лексику з теми Foodв ігровій формі, складали коротенькі висловлювання про улюблену здорову їжу. Підсумком нашої бесіди стало виготовлення тарілочок “Healthykids plate”.     

f5

Детальніше: Перший день другого тижня 

Сьогодні у таборі День дитини, присвячений Дню захисту дітей.

Після смачного сніданку до нас у табір завітало Наукове шоу. Вихованці зацікавлено спостерігали за різними експериментами, а також брали в них активну участь.

5.8

Детальніше: П’ятий день – День дитини

Сьогодні перебування дітей у мовному загоні пройшло цікаво та змістовно. Після ранкової зарядки та сніданку ми відправилися на заняття з музики, готуватися до участі у шкільному конкурсі «Караоке в таборі». Далі ми стали безпосередньо учасниками даного конкурсу і достойно представили наш загін. Вихованці загону мали змогу сьогодні не лише поспівати, але і потанцювати. Після караоке відбулася святкова дискотека, присвячена офіційному відкриттю табірної зміни. Ну і звичайно, куди ж без прогулянки та спортивних ігор на подвір’ї школи.

f4 5

 

Детальніше: Мовний загін. Четвертий день.

Сьогодні 29.05 – в НВК№26 був День подорожі, тому заходи були присвячені даній тематиці.

На заняттях з HappyEnglish вихованці мовного загону грали в гру Mimingта інші лексичні ігри. Діти знаходили назви країн в пазлах, розгадували кросворди, складали загадки та відповідали на запитання за темою Travelling.

Вихованцям літнього пришкільного табору "Берізка" було запропоновано переглянути виставу театру "Диво" "Баранчик Шон", після якої вихованці висловили подяку акторам за їхню творчу діяльність.

По обіді діти мали нагоду обмінятися враженнями про переглянуту раніше виставу та на занятті з Handicraftsобговорили правила вихованців мовного загону та виготовили стіннівку.

11

 

Детальніше: Третій день - День подорожі

Другий день перебування у мовному загоні FriendlyRainbow був насичений різними цікавими видами діяльності. Остаточно прокинувшись після ранкової зарядки і смачного сніданку діти поринули у захоплюючий світ журналістики, де ознайомилися із специфікою журналістських професій, дізнались про журналістів Рівненщини.

Також діти мали можливість долучитися до прекрасного, відвідавши філармонію та поринувши у світ драматизації. Діти завзято розподілили ролі та грали, готуючись до інсценізації казки.

Завершився день малюнком на асфальті на тему «Я малюю мир».

4

 

Детальніше: Другий день FriendlyRainbow

Промайнув іще один навчальний рік. Після важкого навчання дітлахи мають змогу трішки відпочити та провести цей відпочинок з користю для себе.

FriendlyRainbow – мовний загін, який об’єднав діток, які хочуть підвищити рівень володіння іноземною мовою, удосконалити усне мовлення, поєднати навчання із захоплюючим відпочинком і просто весело провести свій час. А також вчителів, які хочуть підвищити мотивацію учнів для подальшого вивчення іноземної мови та вдосконалення вже набутих знань.

1

 

Детальніше: Перший день мовного загону

НВК №26 © 2019