^Нагору

352912
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
За весь час
40
255
2013
352912

Ваш IP: 54.146.98.143
Сьогодні: 25-05-2019

Банери

     Сьогоднішній день можна було б назвати підсумком наших старань і напрацювання за попередні тижні роботи.  Набравшись енергію від поживного сніданку, діти приступили до оформлення газети,  щоб і інші учні могли побачити новини нашого загону. Рухливі ігри та заняття спортом дали дітям натхнення для чудової та надзвичайно веселої акторської гри. Репетиція пройшла чудово і ми із запалом  демонстрували пригоди Хлопчика - імбирного пряника для всіх бажаючих. Сміялися і актори, і глядачі, і вихователі. Отримавши оплески та овації, горді собою ми вирушили додому.

03

Детальніше: Перед фінішем

Ось і все… П’ятниця стала заключним днем у таборі. Цього дня ми підсумували роботу нашого загону . Іще раз, вже востаннє в цьому році, нагадали наш девіз та пісню, а також нагородили найактивніших учасників. Дітлахи поділилися своїми враженнями від перебування в таборі.

Заряджені позитивними емоціями та гарним настроєм дітлахи поверталися до дому на літній відпочинок.

01

 

Детальніше: Заключний день

Кожен день у таборі – це щось нове, цікаве та захоплююче, це те, чого з нетерпінням та цікавістю очікують дітлахи.

Ранок розпочався із фізичних вправ, які допомогли розігнати дрімоту та млявість, а також підготувати дітлахів до денного пильнування.

02

Детальніше: Дванадцятий день

Життя у таборі насичене різноманітними подіями. Одинадцятий день розпочався святкуванням Дня піратів. Головним завданням Дня піратів була квест-гра “У пошуках скарбів”. Вихованці отримали піратський лист і вирушили на станції для пошуку скарбів. На кожній станції загін мав виконати різноманітні завдання (скласти пазли, розгадати пазли, шаради, скласти речення), після чого отримував загадку з розташуванням наступної станції. В кінці квесту діти отримали свій “солодкий скарб”.

01

 

Детальніше: День одинадцятий 

     Цей день на таборі видався вкрай насиченим та успішним. Смачно поснідавши, ми вирушили до ЗОШ # 22, щоб прийняти участь у пісенному конкурсі.  Наша пісня про веселку принесла нам 3 місце і багато приємних емоцій. Добряче нахвилювавшись ми вирішили здійснити прогулянку парком ім. Т.Г.шевченка. Учні з задоволенням гралися на спортивному майданчику. На заняття з драми ми продовжували розказувати ролі та репетирувати, щоб на наступному тижні продемонструвати свої акторські здібності. Під час уроку з журналістики діти зайнялися оформленням газети та коригуванням репортажів.

03

 

Детальніше: Дяв'ятий день

Кожен день перебування в таборі сповнений новими справами, зустрічами та розвагами. Всім відомо, що наша школа славиться своїми спортивними досягненнями. Спортсмени поділилися своїми враженнями від спортивних змагань, у яких вони приймали участь. На занятті з журналістики вихованці нашого загону відчули себе репортерами, та брали інтерв’ю у футбольних зірок нашого загону.

01

 

Детальніше: Восьмий день

     Сьомий день у таборі став дуже цікавим для дітей. Учні загону після традиційної зарядки та сніданку відвідали пізнавальні заняття з музики та пробували себе у ролі акторів розігруючи казку "Gingerbread Man". Приємною подією стало те, що учні посіли ІІ місце у міському конкурсі "English Battle".

04

Детальніше: Сьомий день

Шостий день у таборі був присвячений природі, а саме квітам. Вже після традиційної гімнастики та смачного сніданку вихованці табору розпочали заняття “Handicrafts”. Саме на цьому занятті діти переглянули відео та із задоволенням виготовляли чудові троянди із кольорового паперу. Згодом хлопці та дівчата розучували пісню, готуючись до міського конкурсу.

По обіді на занятті “HappyEnglish” діти змагалися у складанні слів з літер. Вихованці також повторили лексику по темі Food, виконували різноманітні вправи та пригадали прислівя по цій темі.

Завершився цей день веселою та чудовою дискотекою.

04

 

Детальніше: Шостий день

Розпочався другий тиждень роботи мовного загону «FriendlyRainbow» традиційно: лінійкою, гімнастикою, інструктажем, ознайомленням з путівкою дня та сніданком.

 

Детальніше: П'ятий день

Учні нашого загону відсвяткували День захисту дітей наповну. Після активної розминки і смачного сніданку діти, уявляючи себе репортерами, інтерв’ювали футболістів, співаків і художників нашого загону, щоб згодом скласти цікавий та пізнавальний репортаж на уроках журналістики. Попрацювавши, ми вирішили здійснити прогулянку зоопарком.

01

 

Детальніше: День четвертий

Третій день у таборі пройшов під гаслом «Табір – наш дім, і ми господарі в ньому». Вже традиційно ранок розпочався із зарядки. Трішки позаймавшись, вихованці загону “FriendlyRainbow” покрокували до шкільної їдальні. Після сніданку дітлахи на занятті “Journalism” ознайомилися зі специфікою професії журналіста, розподілили свої ролі у створенні газети нашого загону та приступили до її оформлення.

07

 

Детальніше: Третій день «Табір – наш дім, і ми господарі в ньому»

Другий день в таборі став багатим на емоції та результати. Зустрівши учнів та зробивши ранкову зарядку, ми почали знайомитися зі світом мистецтва на уроці драми. Прочитавши казку діти охоче інтерпретували її на сучасний лад та навіть розподілили ролі. Згодом наші хлопці продемонстрували свою майстерність і тактику в грі в шахи, де посіли ІІ місце. Попрацювавши розумово, учні змагалася між собою у спортивних естафетах. На заняттях з англійської мови «HappyEnglish» діти із задоволенням розв’язували ребуси та кросворди, повторюючи лексику з теми «Частини тіла». Свою художню майстерність учні проявили, малюючи мир, яким вони його бачать. На цій філософсько-творчій ноті другий день у загоні «FriendlyRainbow»підійшов до свого завершення.

05

 

Детальніше: Другий день 

Перший день у загоні «FriendlyRainbow»почався із зустрічі та знайомства дітей. А знайомились вони, скла давши один одному цікаві питання та даючи не менш оригінальні відповіді. Діти відповідально та творчо підійшли і до вибору назви і девізу загону. Чудовою альтернативою наполегливій праці стали рухливі ігри та спортивні естафети. Підсумком такого насиченого та плідного дня стала виставка візиток загону.

02

 

Детальніше: Перший день у загоні 

НВК №26 © 2019